Baş Tacım

Baş Tacım 78. Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Mutlu Son!

Baş Tacım 78. bölüm özeti 8 Eylül Çarşamba. Satiş gerçekleri Arçu’ya açıklar. Arçana ve Manav düğünlerini terk eder. Detaylar Baş Tacım 78. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 78. Bölüm Özeti)

  • Acit ile Satiş plan yapar
  • Jaywant tuzağa düşer
  • Polis Jaywant’ın evini basar
  • Polis evde paraları bulur
  • Jaywant’ın arkadaşı paraların kendisine ait olduğunu söyler
  • Polis Jaywant’ın arkadaşını tutuklar
  • Satiş tüm gerçekleri Arçu’ya söyler
  • Manav düğünün terk eder
  • Arçana düğünün terk eder
  • Manav ile Arçu nehir kenarında buluşurlar

Detaylar Baş Tacım 78. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 78 Bölüm Özeti; Arçana Solu ile konuşur. Aynı evde kalacakları için barışmasını ister. Solu da bir cana kıydığını, bencil ve kendisini düşünen biri olduğunu söyler. Arçana yine de anne olduğunu, büyüklük yapması gerektiğini söyler. Varşa da defalarca annesinden özür diler. Sonundan anne kız birbirlerine sarılır.

Solu’un üç kızı da evlendikleri halde bir şekilde yeniden annesinden evine dönmüştür. Solu’nıun en büyük duası adeta geri tepmiştir.

Jaywant da çevreden para toplamaya devam eder. Bir adamın yanına gidip ondan 20.000 lakh para ister. Adam da şirketin deposunda mallarını tutması karşılığında verebileceğini söyleyince Jaywant kabul eder ve 20.000 Lakh alır.

Baş Tacım 78 bölüm özeti Başlıyor!

Acit bilerek Jaywant’ı tuza düşürmüştür. Zira Jaywant’ın konuştuğu adam Acit’in arkadaşıdır. Satiş de bu planın bir parçasıdır.

Varşa annesi olan sıkıntısı giderse de Satiş olan problemini giderememiştir. Satiş’in ona söylediği sözler kulaklarında çınlar. Satiş’in sözleri ile canı epey sıkılır.

Acit planların tuttuğunu, Jaywat’ın yemi yuttuğunu söyler. Manav bu habere çok sevinirken, Manav’ın konuşmasını duyan Şiravani sinirden deliye döner. Hala Arçu ve onu ilgilendiren işlerin peşinde olduğunu söyler. Manav da açık açık Arçana’nın her şeyi ile ilgileneceğini, bu onun hayatı olduğunu söyler.

Şiravani dışarı çıkıp morali bozuk bir şekilde balkonda otururken yanına Savita gelir. Gelinine neden üzgün olduğunu sorar. Şiravani de olup biteni baştan sona anlatınca Savita çıldırır. Hemen oğlunun yanına gidip bağırır. Şiravani’ye haksızlık ettiğini, Arçana ile hiç bir akrabalık bağı olmadığı halde neden onunla ilgilendiğini sorguladıktan sonra kendisi üzerine yemin ettirmek ister. Ancak Manav “bilirsin ben yalan yere yemin etmem” deyip oradan ayrılır.

Baş Tacım 78. Bölüm Özeti

Bhavna oğlunun yanına gelir. Solu Divali vesilesi ile evlerine davet ettiğini ama orada Varşa olduğu için gitmek istemediğini söyler. Satiş de kararı kendisine bırakır. Bu sırada Dharmesh gelir. Her ikisi de eşleri ile yaşadığı sıkıntıyı duyduklarını söyler. İkisi de birbirlerine yeniden sıkı dost olabileceklerini söyler.

Manşu gelen misafirlere Manav ve ailesini açık açık kötüler. Arçana bunu duyunca yengesine kızarken araya Solu girer. Manav’ın yaptıkları hep iyi olmadığını, şimdi kötülük yaptığını söyler. Arçana annesinin sözlerine inanamaz.

Baş Tacım 78. Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Manav Vinod ile Tartışır

Satiş’in şikayeti ile Jaywant’ın evine polis gider. Polis evdeki yasa dışı elde edilen paraları arar. Jaywant evde para olmadığını söylese de polis evi didik didik arar. Yatak odasında paraları bulur. Bu sırada Jaywant’ın en yakın arkadaşı paraların kendisine ait olduğunu söyleyince, polis Jaywant’ı değil arkadaşını göz altına alır.

Jaywant karakola gidip arkadaşını oradan çıkaracağını söyler. Arkadaşı da evlilik öncesi hiç bir şey yapmamasını, düğünü tehlikeye gireceğini söyler. Vonod da Manav’ın şikayeti üzerine Jaywant’ın evinde arama yapıldığını duyunca Solu Manav’ın evinde alır. Manav açık açık Jaywant’ın iyi biri olmadığını söyler. Bir arada Vinod Manav’a vurmak ister. Ancak Manav Vinod’un elini tutar.

Vinod gittikten sonra Savita oğluna kızar. Bu sırada Şiravani’nin babası Grish gelir. Her şeyin hazır olup olmadığını sorar. Savita da hazır olduğunu söyler.

Dharmesh Solu’nun evine gider. İlk fırsatta eşi Vaşali ile konuşup hatasını anladığını, bunda dolayı özür dilediğini söyler. Vaşali kocasının geri adım atmasına çok sevinir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Satiş ile Varşa Dharmesh ile Vaşali gibi hemen barışmazlar. Hatta Satiş asla barışmayacağını bile söyler.

Vandu ile abisi balkonda konuşur. Vandu Arçana’nın her şeyi bildiğini ama bilerek yangının içine kendisini attığını söyler. Manav gerçekleri Arçana bildiği halde adeta ölüme gider gibi gitmesi karşısında şok olur. Onu Jaywant’ın elinden kurtarmak ister.

Solu’nun evinde de Savita’ın evinde de düğün hazırlıkları başlar. Bay Giriş Manav’a damatlık verir. Daha sonra altın kolye de hediye eder. Lakin Manav’ın tek düşündüğü Arçu’nun Jaywant ile olan evliğini durdurmaktır. Bunun için düğün öncesinden Arçana ile buluşmasının tek yolu Vandu aracılığı ile buluşmak olarak düşünür. Durumu Vandu’ya açar. Vandu da halledeceğini söyler.

Jaywant Dharmesh ile buluşur. Mahkeme öncesinden Arçu’nun ifadesini değiştirmeleri gerektiğini, aksi halde başları belaya gireceğini söyler Dharmehs evlendikten sonra gerekirse Solu’yu araya koyup ifadesini geri çektireceklerini söyler.

8 Eylül Çarşamba Baş Tacım Özeti

8 Eylül Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 8 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav Şiravani’den özür diler. Onu ihmal ettiğinin farkında olduğunu söyleyip özür diler. Şiravani de bir kaç saat sonra evleneceklerin, bu süre içinden Arçu’ya yardım edebileceğini ama bir daha adını asla duymak istemediğini söyler. Vandu haldi uygulaması sırasında Arçu’yu ikna etmeyi başarır.

Arçana tapınağa gitme bahanesi ile Manav ile buluşur. Manav gerçekleri bildiğini, bu evliliği durdurması gerektiğini söylese de Arçana artık çok geç der.

Manav Arçana’ya adeta yalvarır. Ancak Arçu artık geri dönülmez bir yola girdiğini, bu saatten sonra geri dönemeyeceğini söyler.

Arçana Manav’ın yanında tekrar evce döner. Bu arada Satiş ile Varşa yeniden bir araya gelir. Varşa bebeğini izinsiz aldırdığı için defalarca özür diler. Bhavna bebek için çok üzüldüğünü ama Satiş ile Varşa’nın da ayrı kalmasına gönlü razı gelmediğini söyler.

Baş Tacım 78. Bölüm Özeti (8 Eylül Çarşamba) Mutlu Son

Satiş Jaywant’ın odasına gider. Lakin Jaywant Satiş’i fark etmeden arkadaşı ile konuşur. Arçu ile evlenip onu ucuz bir kadın gibi göstereceğini, şirketi de üzerine geçireceğini söyler. Satiş bu konuşmaları duyunca Arçu’nun yanına gidip gerçekleri söylemek ister.

Satiş tüm gerçekleri Arçana’ya söyler. Onu Manav’ın evine kadar götüreceğini söyler. İkisi birlikte Manav’ın evine doğru yola çıkarken, Şiravani de iki yıldır evlenmeye çalıştığını ama başkasına aşık olan biri ile asla evlenmek istemediğini söyler.

Şiravani Arçu’yu gidip kurtarmasını, onunla mutlu bir hayatı olmasını ister. Manav da motosiklete binip Arçu’un evine gider. Arçana geldiğinden Manav orada yoktur. Şişravani Manav ile olan ilişkisini bitirdiğini, bunları söylemek için Manav, Arçu’nun evine gittiğini haber verir. Arçu bunu duyunca Daşmug evinden ayrılır.

Manav Arçana’nın evine gelir. Orada gizlenerek Arçu’yu arar. Satiş Manav ile çarpışında Saiş ona Arçana’nın Deşmug evine gittiğini haber verir. Manav de hemen yola çıkar. Yolda nehir kenarında oturduğu yer aklına gelir. Gittiğinde orada onu Arçana’nın beklediğini görünce koşarak ona sarılır

Devamı Baş Tacım 79. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 78. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 78 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 78. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 8 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 78 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu