Baş Tacım

Baş Tacım 79. Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Arçana Manav’ı Seçer!

Baş Tacım 79. bölüm özeti 9 Eylül Perşembe. Solu kızına ya Manav ya da ben der. Arçana Manav’ı seçer. Sonra ne mi olacak?  Detaylar Baş Tacım 79. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 79. Bölüm Özeti)

 • Solu her yerde kızının arar
 • Dharmesh Manav’ın kaçırmış olabileceğini söyler
 • Solu Manav’ın Arçu’yu kaçırmasına ihtimal bile vermez
 • Jaywant ve ailesi düğünü iptal ettiklerini misafirlere açıklar
 • Solu Savita’nın evine gidince gerçeği öğrenir
 • Manav ve Arçu, Solu’nun evine gidip hayır duasını almak ister
 • Solu Manav’a tokat atar
 • Manav ile Arçu Savita’nın evine gider
 • Savita Manav ve Arçu’yu evden kovar

Detaylar Baş Tacım 79. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 79 Bölüm Özeti; Manav ile Arçana’nın birbirlerine koşması ile bölüm başlar. Sonunda Arçana Manav’ın kavuşmuş olur. Manav Arçu’nun yüzüne aşk dolu gözlerle baktıktan sonra, sinduru alıp Arçu’nun kafasına sürer. Arçu da bir anda Manav’ın bunu yapmasına hem sevinir, hem de hiç beklemediği bir anda bu olayları yaşadığı için göz yaşlarını tutamaz.

Solu evden bir anda kaybolan Arçana için üzülür. Başına bir iş geldiğini düşünür. Solu yine Arçu’nun dua etmek için tapınağa gitmiş olabileceğini düşünür. Solu hemen oğlu Vinod’a gidip tapınağa bakmasını, bereketli zamanın geçmesinden endişe eder. Manşu da sadece 15 dakika kaldığını, Arçana’nın bir an evvel bulunması gerektiğini söyler.

Baş Tacım 79 bölüm özeti Başlıyor!

Jaywant alacağı paraları düşündüğü için Solu’yu ikna edip “Merak etme. Arçu benim eşim. Onu buradan gelinliği ile alacağım” diyerek güvence verir. Solu da kızının adının çıkmasına çok korkar.

Dharmesh evin içindeki mandire bakar. Arçu’nun orada olmadığını söylerken, Vaşali de Manav Arçana’nın aklına yeniden girmiş olabileceğinden şüphelense de Solu “Arçana asla öyle bir şey yapmaz” der. Manohar ise itibarları her geçen dakika eriyip giderken göz yaşlarını tutamaz.

Savita da Arçu’yu suçlar. Yıllardır Şiravani Manav’ı beklerken, Arçana gelip onu kandırdığını söyler. Savita Şiravani’ye dönüp “Neden Manav’ı gönderdin. O Arçu ile evlenirse sana ne olacak? Torunuma ne olacak? Hiç düşündün mü” der. sonrasında Damodar’a gidip Manav’ı bulmasını, zorla da olsa Şiravani ile Manav’ı evlendireceğini söyler.

Baş Tacım 79. Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Arçana ile Manav Nehir Kenarında Oturur

Damodar ise uzun süredir beklediği olayın gerçekleştiğini, Manav ile Arçana’nın ayrılmaz bir ikili olduğunu, bundan da çok mutlu olduğunu söyler. Damodar’ın mevcut olaydan dolayı memnun olmasına karşın Savita şöyle der.

“Ben hayatta olduğun sürece Manav ile Arçana asla bir araya gelemezler. Bu asla müsade etmeyeceğim”

Grish de verdiği paraların hesabını sorar. Tüm aile dolandırıcı olduğunu hem parasını aldıklarını hem de kızını ortada bıraktıklarını söyler. Manav ve ailesini gidip polise şikayet edeceğini söylerken, Savita da Arçana ile Manav evlenirse onu iptal ettireceğini söyler.

Tüm bunlar yaşanırken Manav ile Arçana nehir kenarında aşklarını tazeler. Artık birbirlerine kavuştuklarını ama önlerinde kocaman sorunların olduğunu, bununla baş etmeleri gerektiğini söylerler.

Baş Tacım 79. Bölüm Özeti

Şiravani Manav gelse de evlenmeyeceğini, polise de boş yere gitmemelerini söyledikten sonra Savçin’i alıp gitmek ister. Savita torununu hiç bir yere götüremeyeceğini söyleyince, Şiravani bunca yıl kullanıldığını anlar. Zira bebeği doğurmak için kendisini Arçu’ya karşı düşman ettiğini, babası da itibarını düşünüp Manav ile zorla evlendirmeye kalktığını söyledikten sonra çocuğunu da alıp gider.

Solu, Dhamresh’in da kışkırtması ile Savita’nın evine gider. Solu ile Savita birbirlerine ağır hakaretler eder. Lakin ortada ne Manav ne de Arçu yoktur.

Savita ve Solu kavga ederken, Damodar onlara kavgayı durdurmalarını ister. Manohar Manav ile Arçu’nun yerini sorar. Ancak kimse bilmediği için Savita kim bilir belki de çoktan evlendiler deyince Solu bu asla olamaz diye çıkışır

Manohar ve Sulu aradıklarını bulamadan üstüne bir de Savita ile kavga edip evlerine geri gelirler. Varsa ve Dhamresh ne olduğunu sorar. Manohar da yaşananları tek tek anlatır. Dharmesh Arçu’nun kaçırılmadığını, bizzat kendi isteği ile kaçtığını dile getirir.

Baş Tacım 79. Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Solu ile Savita Kavga Eder

Savita kriz üstüne kriz geçirir. Damodar onu sakinleştirmeye çalışsa da başaramaz. Savita duvar da Arçu’nun resmini görünce onu alıp yakar. Arçana eve geldiğinden kendisini de öldüreceğini söyleyince Damodar şok olur.

Jaywant’ın annesi Prabha, Solu’ya “Artık gitmek zorundayız. Belli ki Arçu da gelmeyecek. Bu senin hatan değildi” der. Bu evliliği organize eden Dharmesh da Jaywant’dan özür diler. Arçu kendi isteği ile kaçtığı için elinden de bir şey gelmediğini söyler. Jaywan’ın babası misafirlere gelin kaçtığı için düğünün iptal olduğunu açıklar.

Nehir kenarında romantik anlar yaşayan Arçu ile Manav artık eve gidip meseleyi ailelere açıklama vakti geldiğini söyler. Arçu yaşayacakları sıkıntıdan bahsettikten sonra “Ya bizi tekrar ayırmaya kalkarlarsa” der. Manav da hemen “buna yaşadığım sürece asla izin vermem” diyerek karşı çıkar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vaşali, Solu’nun geçirdiği astım krizinden sonra Arçu’nun böyle düşüncesizlik yapabileceğine inanmadığını dile getirir. Dharmesh de Manav’ın bunu bilerek yaptığını, yakında fabrikanın davası görüleceğini, Manav hapisten yırtmak için bunları yaptığını söyler.

Baş Tacım 79. Bölüm Özeti (9 Eylül Perşembe) Solu Mana'a Tokat Atar

Bu sırada Manav ile Arçana Solu’nun evine gelir. Herkes Manav ile Arçu’nun geldiğini haber verince Solu koşarak dışarı çıkar. Dışarıda Arçu’nun alnında sinduru görünce şok olur. Ellerine bakar. Elleri de Manav’ın ellerini tuttuğunu görünce gözlerine inanamaz. Manav ile Arçu Solu’nun ayaklarına dokunmak ister. Ancak Solu Manav’ı durdurup şöyle der.

“Sen kendisini ne zannediyorsun. Bir gün kızımı boşarsın. Diğer gün evden atatsın. Şimdi düğünden kaçırırsın. Kızımdan ne istiyorsun”

Diye hesap sorarken, Manav da başkaları için yaşadıklarını, onların hayatlarını güzelleştirirken kendi hayatlarını mahvettiklerini ama artık bunun böyle olmayacağını, Arçana’yı sevdiğini söyler. Solu da “Ya Şiravani ne olacak? Jaywant ne olacak” deyince, Manav Şiravani kendisini Arçu’ya gönderdiğini, Jaywant da iyi biri olmadığını söylerken Solu Manav’a okkalı bir tokat atar.

Arçana annesine kızıp masum bir adama vurduğunu söylerken, Solu evliliklerini asla kabul etmediğini söyler. Herkesin için de Solu “Ya annen ya da Manav” der. Arçana bu zor bir karar olacağını, her ikisi olmadan yaşamanın zor olduğunu söyler. Solu birini seçmek zorundasın deyince Arçana Manav’ı seçtiğini söyler.

9 Eylül Perşembe Baş Tacım Özeti

9 Eylül Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 9 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Acit ile Damodar Manav’ı telefonla arasa da ulaşamaz. Ancak Manav yeniden Arçu’ya kavuştuğu için mutlu olduğunu söyledikten sonra “Umarım bu eve gelmezler. Zira Savita çok kızgın” der. Bir kaç dakika sonra Arçana ile Manav gelir. Damodar onları karşılar. Manav Şiravani’yi sorar. Saçin’i de alıp gittiğini öğrenir. Hemen sonrasında Savita gelip ortalığı birbirine katar. Arçu’yu dövmeye çalışır. Arçana’nın kafasında ki sinduru silmeye çalışır. Türlü türlü olaylardan sonra Manav, kendi evinden kalamayacağını anlayınca evden ayrılırlar.

Solu evdeki sessizliği görünce neden üzüldüklerini, Arçana bir seçim yatı ve o seçimi ile çok mutlu. Üzülme vakti değil dese de kendisi ağlamaya başlar. Sonrasında Arçana hayatlarından çıktığını dile getirir.

9 Eylül Perşembe Baş Tacım Özeti - Savita Manav ile Arçu'yu Evden Kovar

Savita Arçu’ya çantasını verip onu evden kovmadığını, Manav’ın nanesi olarak evlendiği kişiyi kabul etmediği için evden ayrılmasını iste. Manav ile Arçu evden ayrılırken, Satiş kendi evlerinden kalmasını ister. Manav evleri çok küçük olduğunu, kalamayacaklarını söyleyip oradan ayrılır.

Manav yolda yürürken ne yapacağını düşünür. Arçu da merak etmemesini, yanında olduğu sürece her zorluğu birlikte aşacaklarını söyler. Yolda uyuyan kadını görünce Arçu çok yorulduğunu, yol kenarında uyuyacağını söyler. Arçu kadının yanında kıvrılıp yatar.

Ertesi gün Manav Arçu’ya orada beklemesini, hem ev hem de iş bulacağını söyleyip gider. Nereye baksa da iş bulamaz. Sonunda zor bir iş denk gelir. Akşama kadar çalışıp parasını alır. Sonra kiralık ev tutmaya gittiğinde adamın verdiği paraların yırtık olduğunu gören ev sahibi Manav’a ev vermeyeceğini söyler.

Devamı Baş Tacım 80. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 79. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 79 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 79. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 9 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 79 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. yayımlanmış bölümün özetini yazmanızdaki amacı anlayamadım .Neden ilerideki bölümlerin özetini vermiyorsunuz?

  1. Çarşamba gece 02:00 da yazılan bir özet yayınlanmış bölümün özeti midir? Şimdi 80 bölüm özetini yazıyorum. az kaldı 45 dakikaya yayında olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu