Baş Tacım

Baş Tacım 80. Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Manav İle Arçana Yeniden Evlendi!

Baş Tacım 80. bölüm özeti 10 Eylül Cuma. Son anda beklenmedik yerden gelen yardım, Manav ile Arçu’nun yeniden evlenmesine vesile olacak!  Detaylar Baş Tacım 80. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım Son Final Sahnesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Oyuncuların Gerçek İsimleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 80. Bölüm Özeti)

  • Manav Arçana’yı karakoldan kurtarır
  • Manav’ı kötü adamlar dövmek ister
  • Manav’ın hapishane arkadaşı yardım eder
  • Manav’ın hapishane arkadaşı Manav ve Arçu’ya oda verir
  • Raghu Manav’a iş bulur
  • Dhjarmesh Manav ile Arçu’yu ayırmak ister
  • Manav ile Arçana tapınakta evlenir
  • Solu , kızını çok merak eder

Detaylar Baş Tacım 80. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 80 Bölüm Özeti; Manav parası yırtık olduğu için ev sahibi evi kiralamak istemez. Manav çok geç kaldığı için Arçu’nun yanına gider. Ancak Arçana’yı bıraktığı yol kenarında bulamaz. Oradan geçen delikanlıya kenarda duran insanlar nerede der. Adam da polis kaldırımı işgal ettiği için karakola götürdüğünü açıklar. Bunun üzerine Manav karakola gidip, Arçu’yu oradan kurtarır.

Satiş dün olanlardan sonra Manav’ın evine gelir. Savita nende geldiğini sorar. Satiş de Manav’ı görmeye geldiğini söyler. Lakin Savita onları kovduğunu söyleyince Satiş şok olur. Neden yaptığını sorar. Savita kendi evi olduğunu, evinde istediğine yer vereceğini, istemediğini de kovacağını açıklar. Satiş Savita’nın tavırlarını görünce Arçana ile Manav’ın dün gece ne yaptığını, nerede kaldığını merak eder.

Baş Tacım 80 bölüm özeti Başlıyor!

Yolda Arçu ile Manav yürür. Karakolda polisin söylediği “Sizin evli olduğunuzu nereden bileyim. Resmi bir evrak yok” dediği sözleri hatırlatır. Manav da kendi hatası olduğunu, yakında hepsini halledeceklerini söyler. Manav hem iş bulamadığını, hem de başlarını sokacak bir ev ayarlayamadığını, başarısız ve beceriksiz bir olduğunu söyleyince, Arçu tüm zorlukları birlikte aşacaklarını dile getirir.

Savita Arçu’dan aldığı altınları sayarken, Damodar onları alır. Altınlar Arçu’ya ait olduğunu, onları sahibine teslim edeceğini söyler. Damodar Solu’nun evine gider. Solu “Arçana ve Manav hakkında konuşmaya geldiysen boşuna kendini yorma. Tüm ilişkimizi kestik” der. Damdoar da “istesem de onlar hakkında bir şey söyleyemem. Zira Savita onları evden attı. Şu an nerede, ne yaptıklarını bile bilmiyorum. Buraya Savita, Arçu’dan aldığı altınları getirdim” deyip altınları teslim edip gider.

Baş Tacım 80. Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Manav Karakola Gider

Solu, Arçu’nun gece boyu dışarıda kaldığını, aç mı tok mu bilmediği için endişelenirken, Vinod da “Bu Arçana’nın seçimi” diyerek üzülmemesini ister.

“Ey Vinod Arççana değil miydi sen ev alacağın zaman tüm altınlarını veren. Şimdi kardeşine tam sahip çıkman gerekirken, annenini gaza getiriyorsun. (Bu da benden olsun)”

Arçana ve Manav karanlık ve ıssız bir yolda yürürken yağmur başlar. Yağmurdan kaçmak için bir yere sığınırlar. Manav Arçu’ya yemek getirir. Arçana yemeğini Manav ile paylaşır. Acit de iş yerinden yarım gün izin alır. Arçana ile Manav’ı bulmak ister.

Baş Tacım 80. Bölüm Özeti

Arçana ve Manav kıvrılıp gecenin geçmesini beklerken kötü adamlar gelir. Onlardan para ister. Manav onlara karşı koymaya çalışır. Kimi zaman bunda başarılı olsa da çoğu zaman dayak yer. Bu sırada Manav hapishanede tanıştığı Raghu ve Mushtaq gelir. Manav’ı kötü adamlardan kurtarır. Manav hapishane arkadaşları ile sohbet eder. Başından geçen olayları tek tek anlatmak zorunda kalır.

Raghu ve Mushtaq, Manav’ın aşk hikayesine hayran kalırlar. Manav ev bulamadığı için dışarıda kaldığını söyler. Raghu kendisine ait bir odalı kulübesi olduğunu, orada kalabileceklerini söyler. Manav para vermek istese de hapishane arkadaşı bir daha para lafı etmemesini, zaten pis ve bakımsız bire yer olduğunu söyler. Arçana ve Manav, Raghu’nun dediği eve gelirler. Arçana pis olan evi tertemiz edeceğini, orayı bir yuvaya çevireceğini söyler.

Baş Tacım 80 Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Savita Saçin'i İster

Savita komşuların kendisi hakkında dedi kodu yaptığını duyunca eve gelip ağlar. Damodar da Manav ile Arçana’yı geç olmadan aramasını ister. Ancak Savita, Arçana yüzünden torunu Saçin’i kaybettiğini, asla aramayacağını söyledikten sonra aklına torunu Saçin gelir. Gidip onu Şiravani’den alacağını söyler. Damodar buna açıkça karşı çıkar.

Arçana yaşadığı yerde su kuyruğuna girer. Oradaki kadınlar yeni gelen Arçu’nun sırasını alıp kavga ederken, Solu’nun en yakın arkadaşaı Arçu’yu orada görür. Hemen gidip gördüklerini Solu’ya anlatır. Solu ve Vaşali kadının anlattıklarından sonra ağlar.

Manav kendisine yırtık para veren şantiye şefine hesap sormaya gider. Ancak gittiğine pişman olur. Şantiye şefinin adamları Manav’ı döver. Manav dayak yemiş, her tarafı kan içinden oradan ayrılır.

Arçana yeni evinden kendisine karşı kötülük yapan komşularını düşünürken içeri Manav girer. İş bulamadığını söyler. Arçana da kendi babasından örnek verir. Yılmadan usanmadan iş aramaya devam etmesini, sonunda başaracağını söyler. Bu sırada Arçana Manav’ın yaralarını fark eder. Manav da kayıp düştüğünü söyler. Arçu Manav’a çaktırmadan sessiz sessiz ağlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmes’in evinde Vaşali annesinin yanında yaşadıklarını anlatır. Annesinin en yakın arkadaşı Arçana’nın rezil bir haline şahit olduğunu söyler. Dharmes de Arçu bunu hak etmediğini, Manav’ın kontrolünde ne yaptığını bilmediğini, Manav onu büyülediğini, bu nedenle Arçu davranışlarını kontrol edemediğini söyler.

Vaşali ne yapması gerektiğini bilmediğini söyleyince, Dharmesh yakında görülecek mahkemede Arçana’nın ifadesini değiştirmek için Vaşali’den Arçu’nun tam adresini almasını, kafasına sindur sürme ile kimse evli olmayacağını, yasal bir evlilik cüzdanı olmadığı sürece evli sayılmayacaklarını, bundan dolayı gerekeni bizzat kendisi yapacağını söyler.

Savita Şiravai’nin evine gider. Şiravani neden geldiğini sert bir dille sorar. Savita da torununu çok özlediğini söyler. Sonrasında Saçin olmadan yapamadığını, onu kendisine vermesini ister. Şiravani’nin ayaklarına kapanıp yalvarır. Sonunda Şiravani, Saçin’i vermeyi kabul eder. Savita Saçin’i alır almaz oradan uzaklaşırken, Şiravani bebeğinin arkasında göz yaşı döker.

Baş Tacım 80. Bölüm Özeti (10 Eylül Cuma) Manav İle Arçana Yeniden Evlendi

Solu evde rahat rahat oturamayacağını, Manav yüzünden kız rezil yaşadığını söyleyince, Manohar gidip kendi gözlerin ile kızını gör deyip Manav ile Arçu’nun kaldığı adese götürmek ister. Anacak Solu buna karşı çıkar.

Acit tüm gün Manav’ı aradığını ama bulamadığını söylediği sırada Savita elinden Saçin ile gelince Damodar şok olur. Bebeği çalıp çalmadığını sorar. Savita da Şiravani kendisi verdiğini söyleyince Damodar hem bebeğe hem de Şriavani’ye haksızlık ettiğini söyler. Lakin Savita oğlu Saçin’i kaybettiğini ama torunu Saçin’e bundan sonra annelik edeceğini söyler.

Manav ile Arçana, Raghu ve Mushtaq ile karşılaşır. Manav aynı evde kaldıklarını ama resmi nikahları olmadığını söyler. Raghu ve Mushtaq da yakında tapınağın olduğunu, önce dini nikahı yapmasını, ardından resmi nikahı yapabileceğini söyler.

10 Eylül Cuma Baş Tacım Özeti

10 Eylül Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 10 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Raghu ve Mushtaq tapınağı süsler. Manav bunu görünce çok mutlu olur. Raghu insanlar bir defa evlendiğini, o anın da özel olmasını istediğini söyler. Din görevlisi nikah kıyma işlemine başlar.

Dharmesh’in evinde rüşvet alan polis Ravi gelir. Dharmesh tüm hikayeyi ona anlatır. Manav ile Arçu evli olmadıklarını, onlar resmi nikah kıymadan önce birbirlerinden ayırmaları gerektiğini söyler. Ravi de bu işi halledeceğini söylerken Vaşali tüm konuşmayı gizlice dinler.

Manav ve Arçu din görevlisinin yanında dini ritüelleri tamalarken, Dharmesh de Ravi’nin (polis) adamlarını alıp tapınağa gelir. Evliliğin son ritüeli de gerçekleştiği anda polislerle birlikte Dharmesh gelir. Dharmesh’i gören Arçu “Bizi neden ayırmaya çalışıyorsun” diye kızarken, Manav’ın arkadaşları da artık yapabileceği bir şeyin olmadığını, Arçana ile Manav’ın dini nikahları kıyıldığını söyler. Dharmesh sinirle orayı terk ederken, Manav da düğünlerini akrabalarından bir kişinin görmesi sevindirici der.

10 Eylül Cuma Baş Tacım Özeti - Manav ile Arçana Evlenmek İçin Tapınağa Gelir

Dharmesh ile Solu karşılaşır. Dharmesh tapınak da evlenmeden önce müdahale etmek istediğini ama başaramadığını söylerken, Solu kızı Arçu Manav’ı sevdiğini ve onun gözü Manav’dan başkasını görmediği için onlara bir şans vermeyi düşünür. Bunu duyan Dharmesh şok olur. Zira Dharmesh’in istediği fabrikada ki iki cesedin sorumluğunu Manav’a yıkıp, onu hapse attırmak.

Manav Raghu’nun kendisine bir iş bulduğunu, yeni bir yerde şoför olarak çalışmak için görüşmeye gideceğini söyler. Manav kendisini Arçu’ya kavuşturan Şiravani’ye teşekkür etmeleri gerektiğini söyler. Arçana buna hak verir. İkisi birlikte Şiravani’nin evine giderler.

Şiravani karşısından Manav ile Arçu’yu görünce hem şaşırır, hem de sevinir. Manav valizini topladığını görünce Şiravani’ye nereye gittiğini sorar. Şiravani de artık ABD’de yaşamak istediğini, Saçin’i Savita alıp götürdüğünü söyler. Sonrasında Saçin’i Arçana’ya emanet ettiğini, ona iyi bir anne olmasını ister.

Manohar ile Solu Arçana’nın Manav’ı tercih etmesi üzerine konuşur. Solu Arçana’ın pis ve barakhane gibi bir yerde yaşadığını söyleyince, Manşu bunu duyar. Bir sonraki gün gidip onların rezil halini görmeyi planlar.

Raghu Manav’ı mafyanın patronuna şoför olarak götürür. Mafyanın başında ki adam “Her şeyi söyledin mi” deyince, Raghu evet der. Lakin Manav hiç bir şeyden haberi yoktur. Raghu Manav’ın yeni evlendiğini, acil paraya ihtiyacı olduğunu, biraz avans vermesini ister. Mafyanın başında ki adam da kefili Raghu olduğu için avans vermeyi kabul eder.

Manşu Arçana’nın kaldığı eve gider. Arçana’nın pis bir yerde kalmasını eleştirir. Bu sırada Manav gelir. Manşu para lazımsa verelim deyip Manav’ı ezmeye çalışır. Arçana Manşu’yu evden gönderir. Manav’ın canı çok sıkılır

Manşu Solu’nun evine gelir. Arçana’yı görmeye gittiğini söyler. Evlerinde tabak bile olmadığını, her yer çok pis ve bakımsız olduğunu, evde yemek adına hiç bir şeyin olmadığını, Manav’ın Arçu’ya bakamadığını söyler. Solu bunları duyunca iki göz iki çeşme ağlarken, Manşu da pis pis sırıtır.

Devamı Baş Tacım 81. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 80. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 80 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 80. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 10 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 80 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu