Baş Tacım

Baş Tacım 81. Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Solu Arçu’nun Evine Gelir!

Baş Tacım 81. bölüm özeti 11 Eylül Cumartesi. Solu kızının canından endişe edip onu görmeye geldiğinde şok olur! Detaylar Baş Tacım 81. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 81. Bölüm Özeti)

 • Manav yeni işine başlar
 • Patronu kaçakçılıkla uğraştığını anlar
 • Manav polisin kovalamacasında kurtulur
 • Ertesi gün polisler Manav’ın sürdüğü arabayı yine kovalar.
 • Raghu Manav’ın kaza geçirdiği Arçu’ya söyler
 • Arçana her yerde Manav’ı aramaya başlar
 • Manav eve geldiğinde Arçu’yu göremez
 •  Manav da Arçu’yu armaya başlar
 • Manav Solu’nun evine gider Arçu’yu sorar
 • Manav Arçu’yu geri eve geldiğinde onu orada bulur
 • Solu kızını görmeye gelir 

Detaylar Baş Tacım 81. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 81 Bölüm Özeti; Manav ile Arçu’nun konuşması ile başlar. Manav yeni iş bulduğunu, iş adamına şoförlük yapacağını söyler. Arçu da inancı gereği dua eder. Artık düzlüğe çıktıklarını, gerisi geleceğini söyler. Arçana ile Manav yemek yiyecekleri sırada adamın biri gelir. Patronu acil işe çağırdığını söyleyince, Manav işi kaybetmemek adına hemen gider.

Baş Tacım 81 bölüm özeti Başlıyor!

Manav hemen patronun arabasını alır. Yolda patronu ile adamı konuşur. Kaçakçılık da çok fazla iş yok dediğini duyan Manav, yasa dışı iş yapan adamlara şoförlük yaptığını anlar. Tam da bu sırada arkada polis sireni duyulur. Patronu polis atlatması için hızlı sürmesini emreder. Manav, Arçu’yu yalnız bırakmamak adına polisten kaçmak için hızlı sürmeye başlar.

Manav polisi atlatmayı başarır. Patronu ona daha fazla para vereceğini, polisten ve hapisten kendisini kurtardığını söyler.
Gece Arçana’nın evine sapık bir adam girer. Sarhoş halde onu taciz etmeye çalışırken, Arçu son anda kurtulup kapıyı kilitler. Korkudan yatamaz. Manav eve geldiğinde Arçu yaşadıklarını anlatır. Lakin Manav yasa dışı iş yapan adamların yanında çalıştığını söyleyemez.

Baş Tacım 81. Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Arçu Trende Annesi İle Karşılaşır

Ertesi gün Arçu tapınağa gitmek için trene biner. Teren de annesini görür. Ancak Solu Arçu ile konuşmak istemez. Solu’nun yanında duran bayan kalkınca, Arçana annesinin yanına oturur. Solu yine konuşmamak için direnirken, Arçu neden konuşmadığını sorgular. Solu da tercihi yaptığını, şu anda rezil bir hayat yaşadığını bildiğini söyler. Arçu mutlu olduğunu söylese de Solu herkesi mutsuz ederek mutlu olduklarını söyler. Bu sırada tren durunca Solu terenden iner.

Arçana tapınağa gider. Manav Arçu’nun moralinin bozuk olduğunu görünce nedenini sorar. Arçu da annesi ile trende karşılaştıklarını ama yüzüne bile bakmadığını söyleyince, Manav zamanla her şeyin düzene gireceğini söyler. Arçu ile Manav tapınak sonrasında kendilerine vakit ayırırlar. Eski günlerde olduğu gibi gezip eğlenirler.

Baş Tacım 81. Bölüm Özeti

Arçana ve Manav birlikte yemek yedikten sonra orada gezerken Satiş ile karşılaşırlar. Satiş onları yedi gündür aradığını ama bulamadığını söylerken, Manav da hem kalacak yer, hem de yeni bir iş bulama kargaşasında kimseyi arayamadıklarını, özellikle Satiş’i bilerek aramadıklarını, zira kendilerine yardım ettiği öğrenilirse Solu ve ailesi tarafında sıkıtı yaşayacağı için aramadıklarını açıklar. Satiş, hiç bir şey umurunda olmadığını, sonunda evlendikleri için çok mutlu olduğunu söyler. Ayak üstü Manav ile Arçu’nun evliliklerini kutlar.

Manav ertesi gün işe gider. Patronu yine yasa dışı işler peşinde olduğunu anlayan Manav, bir an evvel bu işten kendisini kurtarıp, yasal bir işte çalışmayı düşünürken arkadan yine polis sireni duyulunca patronu ona hemen polisten kaçmasını emreder. Manav da neden her defasında polisten kaçtıklarını söyleyip tartışmaya girerler.

Gece Manav’ın hapishanede tanıştığı arkadaşı Raghu, Arçana’nın evine gelir. Manav polisten kaçarken kazaya karıştığını, onu bulup geleceğini haber verir. Raghu evden ayrılır. Lakin Arçana kendisini evde durduramaz. Dışarı çıkıp sağa sola bakınmaya başlar.

Baş Tacım 81 Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Manav Arçana'yı Sormaya Gelir

Bu arada Vinod da Jaywant sayesinden hem daha iyi, hem de daha çok para kazandığı yeni bir iş bulur. Vinod Jaywant’a yaşadığı son olaydan sonra yine kendisine iş bulması noktasında yardım ettiği için teşekkür ederken, Arçu’yu arada suçlar.

Manav eve gelir. Lakin Arçu evde değildir. Manav hemen dışarı çıkıp sağa sola sormaya başlar. Raghu da kaza olayını ve polisin kovaladığını Arçu’nun öğrendiğini, bunda dolayı dışarı çıkmış olabileceğini söyleyince Manav bir taraftan, Raghu ile Mushtaq diğer taraftan Arçu’yu arar.

Manav bir tapına gelir. Orada Arçana’yı bulabilmek için dua eder. Sonrasında hastaneye bakar. Hastanede bir bayan trene binerken kaza geçirdiğini, tedavisi sonrasında ailesi evine götürdüğü öğrenince, Manav orada ki birinden bisikleti ödünç alıp Solu’nun evine gider.

Manav Arçu’yu Solu’nun evinde sorar. Solu tüm ilişkilerini kestikleri için Arçu’nun evde olmadığını söyleyince, Manav da tüm hikayeyi anlatır. Solu kızı için endişelenir. Manav Arçu’yu hiç bir yerde bulamayınca polisden yardım istemek için karakola gider. Karakolda polis amiri yardım etmek yerine “Eşin başka bir adama kaçmıştır. Onu aramak boşa çaba” deyince Manav polisle kavga eder. Polisler de Manav’ı oradan atar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav karakoldan da atılınca oraya oturup çocuklar gibi ağlar. Sonra evine gider. Evde Raghu ile Arçu’yu evde görünce çok mutlu olur. Raghu Arçana’nın çok önce geldiğini ama cep telefonu olmadığı için arayamadıklarını söyler. Arçana ve Manav birbirlerine sımsıkı sarılırlar.

Solu evde panik yapar. Kızının sağlığından endişe edince Vinod, Manşu’dan adresi alıp Arçu’yu görmeye gider. Arçu kapıyı açtığında Vinod’u görünce çok evinse de Vinod annesi Solu’nun endişelenmesi üzerine geldiğini, iyi göründüğünü söyleyip evden ayrılır. Arçana buna çok üzülür.

Baş Tacım 81. Bölüm Özeti (11 Eylül Cumartesi) Solu Arçu'nun Evine Gelir

Manav hemen Vinod’un peşinden gider. Olanlardan Arçu’nun hiç bir suçu olmadığını, gelip bir iki dakika Arçu ile sohbet etmesini ister. Vinod ise şöyle der.

“Paran yoksa kardeşimle neden evlendin. Maden onunla evlendin, kardeşimi neden sağlıksız yerde yaşatıyorsun?”

Diye tepki gösterince Manav şok olur. Vinod eve gidip Arçana’nın iyi olduğunu haber verir.

Savita Saçin’in hastalığı için Arçana’nın oturduğu mahakleye gelir. Arçu orada kaynanasını görünce kendisini aradığını düşünür. Savita Arçu’yu görünce şok olur. Arçu yakınlarda oturduğunu söyler. Savita da adeta intikam alırcasına bağıra bağıra şöyle der.

“Komşular komşular. Bakın bu kız benim gelinim olur. Bizimle kalırken oğlumdan ayrıldı. Başkası ile nişanlanırken tekrar oğluma kaçtı. Bu çok ahlaksız biri. Onu görmeye bile dayanamıyorum!”

Deyince Arçana şok olur. Savita oradan gider. Arçu ise orada ağlar.

11 Eylül Cumartesi Baş Tacım Özeti

11 Eylül Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 11 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana çeşmeden doldurduğu suyu eve getirir. Hep kafasında Savita’nın söyledikleri vardır. Sonunda bu strese dayanamaz ve evde bayılır. Manav eşini baygın halde bulunca eve doktor çağırır. Doktor iğne yapar. Hijyenik şartlarda yaşamasını ve beslenmesini ihmal etmemesini söyler.

Manav ilaçlarını almaya dışları çıkında komşusu ile karşılaşır. Karısının enfeksiyon sonucu öldüğünü öğrenir. Manav hemen taksiye biner. Yeni evi yerine Savita’nın evinin adresini verir. Yol boyu doktorun söylediklerini ve karısı ölen adamın söylediklerini düşünür. Taksici verdiği adrese geldik deyince Manav, Savita’nın adresini verdiğini anlar. Hemen Savita2nın komşularında bir kadın Saçin’in hastalığından bahseder. Manav Saçin’in yanına gider. Onu doktora götürür.

Solu kızı için endişelenir. İnadından vaz geçip Arçana’nın evine gider. Arçu da yattığı yerde su almaya çalışırken bardak yere düşer. Solu bunu görüp hemen kızına yardım eder. Manav’ın evde olmamasını eleştirir. Manav ise Saçin’i hastaneye götürür. Manav Saçin’i tekrar eve getirir. Savita, Saçin iyileşene kadar en azından bu gece evde kalmasını ister. Lakin Manav, Arçu’nun da çok hasta olduğunu, ona bakmaya gitmesi gerektiğini söyleyip evden ayrılır.

11 Eylül Cumartesi Baş Tacım Özeti - Savita Arçu'yu Kötüler

Manav evde Solu ile Manohar’ı görünce şok olur. Solu kızını pis ve yaşlanamayacak kadar kütü şartlarda yaşatmak için mi evlendiğini sorular. Arçana annesine susmasını söyler. Solu da daha fazla konuşmak istemez. Manav Arçu için ilaç almaya gider.

Savita da Saçin’in kötüleştiğini anlayınca hemen komşusuna Manav’ın cep telefonunu arayıp gelmesini ister. Manav ilacı aldıktan sonra bunu Solu ve ailesine nasıl söyleyeceğini düşünmeye başlar.

Manav eve gelir. Bir kadın Savita’nın aradığını, Saçin’in çok hasta olduğunu, eve gelmesi gerektiğini söyleyince Solu çıldırır. Kızının hasta olduğunu, şimdi hangisini seçeceğini sorar.

Manav Saçin’in durumu çok kötü olduğunu açıklayınca Arçana ayağa kalkar ve iyi olduğunu, Şiravani Saçin’i kendilerine emanet ettiğini, gidip ona bakmasını ister. Solu bunun üzerine geceyi Arçana ile kalmaya karar verir.

Manav Saçin’in yanına gider. Savita ve Saçin’in uyuduğunu görüp rahatlar. Gece sarhoş adam Arçana’nın evine gelir. Manohar adamı zor bela dışarı atar. Ertesi sabah Manav gelir. Arçana uyuduğunu, Solu da onun başında olduğunu görür. Solu Manav geldikten sonra evden ayrılır.

Solu kendi evine geldiğinde; Vinod, Varşa ve Vaşali, Arçana ile ilişkisini kesmesini kendisi istediğini ama onun evinden bir gece kaldığı sorgular. Solu Arçana’nın çok hasta olduğunu, orada kalmak zorunda kaldıklarını söyler.

Manav Arçu’yu alıp doktora götürürken, Savita’nın konuşmalarını duyan kadınlar Arçana’ya hakaret eder. Manav tüm gerçeği öğrenir. Manav annesine gidip hesap sormak isterken, Arçana doktor da randevusu olduğunu, unutup gitmesini ister.

Doktor Arçana’nın hijyenik bir yerde kalmasını, aksi halde ölüme bile götürebilecek sonuçlarla karşı karşıya kalabileceklerini açıklar.

Devamı Baş Tacım 82. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 81. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 81 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 81. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 11 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 81 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu