Baş Tacım

Baş Tacım 82. Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Manav Solu’nun Evinde!

Baş Tacım 82. bölüm özeti 12 Eylül Pazar. Solu kızının hayatını kurtarmak için Manav ve Arçana’yı evine getirir! Detaylar Baş Tacım 82. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 82. Bölüm Özeti)

  • Manav Solu’nun evinden kalmaya karar verir
  • Varşa ve Vaşali Manav’a hakaret eder
  • Manav Raghu ile konuşur
  • Raghu Manav’a yeni bir iş bulur
  • Manav yeni iş görüşmesine zamanında gidemez
  • Rasika Manav ile Arçu’nun geldiğini öğrenir
  • Rasika, Savita’ya Manav’ın iç güveysi olduğunu haber verir
  • Savita, Solu’nun evine kavga etmeye gider

Detaylar Baş Tacım 82. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 82 Bölüm Özeti; Varşali, Vinod ve Vaşali’nin konuşması ile başlar. Vinod, Arçana’nın akıllığı olduğunu ama Manav ile evlenerek kendisini rezil ettiğini söylerken, Varşa da buna hak verir.

Varşa eve gider. Satiş her gün morali bozuk olduğunu söyleyip Varşa ile dalga geçer. Varşa da annesini düşündüğünü, Manav Arçu’yu hata hali ile bırakıp Saçin’i görmeye gittiğini söyler. Annesi orada olduğu için Arçu’ya baktığını, o olmasaydı Arçu’ya kim bakacaktı diye dile getirince, Satiş henüz gerçekleşmemiş bir mesele için kendisini yormamasını ister.

Baş Tacım 82 bölüm özeti Başlıyor!

Manav akşam Arçu’nun 7yanıan gelir. Arçana’ya işi bıraktığını söyler. Arçu da neden deyince iyi insanlar olmadığını söyler. Manav artık ona bakabileceğini, onu emanet edecek birisini bulmaya gerek olmadığını söylediği sırada Solu içeri girer. Kızına bakacağını söyleyince Arçana, Manav ile yaşamak için evi terk ettiğini, şimdi nasıl geleceğini söyleyince Solu Manav’ın da bir süre evinde yaşamasına izin vereceğini söyler.

Manav dışarı çıkıp düşünür. Karısı ölen adam, Arçu’nun hastalığı, doktorun söylediklerini düşününce ne yapacağını bilemez. Sonunda Arçu’nun sağlığı her şeyden daha önemli deyip içeri girer. Bu sırada Arçana Manav ile gerekirse öleceğini ama gelmeyeceğini söylediği sırada “Manav ben gitmeye hazırım” der.

Arçana, Manav’ın annesinin evine gitmesine izin vermez. Zira onu orada rezil edecek Vinod, Varşa ve Vaşali’nin olduğunu bilir. Manav Arçu’nun sağlı her şeyden önemli olduğunu, bir kaç gün dişini sıkacağını söyler.

Baş Tacım 82. Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Solu Manav ile Arçu'yu Almaya Gelir

Solu ile birlikte Manav ve Arçu eve gelir. Vinod karşısında hem Manav’ı hem de Arçana’yı görünce şok olur. Solu belli, bir süre Manav ile Arçu evde kalacaklarını, bunun üzerine kimsenin konuşmasına izin vermeyeceğini söyler.

Manşu ile Vinod odalarında Solu’nun akıl yetilerini kaybettiğini, Manav gibi bir adamı evlerine getirdiğini, buna tahammül edemeyeceğini, Varşa ile Vaşali’ye haber vereceğini söyler. Manşu da evin geçimi kendi paraları ile döndüğünü, şimdi iki kişinin boğazına da bakmak zorunda olduklarını söyleyip adeta yangına ateşle gider.

Vinod, Varşa ile Vaşali’ye haber verir. Dharmesh Manav’ın o evi ele geçireceğini, istediği da tam bu olduğunu söylerken, Vaşali gidip meseleyi çözeceğini, Manav’ı o evden atacağını söyler. Varşa da meseleyi öğrenince gitmek ister. Ancak Satiş onunla gelmeyeceğini söyler. Ertesi sabah kahvaltı sırasında herkes Manav’a surat yapınca, Arçana ayapğa kalkıp “Tam da bundan korkuyordum. Hadi gidelim Manav” deyince Solu şok olur.

Baş Tacım 82. Bölüm Özeti

Arçana odasına gidip eşyalarını topladığı sırada daha fazla stresi kaldıramaz ve oraya bayılır. Manav ve Solu hemen Arçu’ya yardım eder. Manav Arçana’nın kendsine gelmesini sağladıktan sonra eski evine gidip, Arçu’nun ilaçlarını alması gekretiğini söyler. Kapıda Varşa ile Vaşali ile karşılaşır. Her ikisi de Manav’a küçümseyici bir bakış atar. Manav da ikisi ile konuşmadan oradan uzaklaşır.

Varşa ile Vaşali bağırarak annelerinden hesap sorar. Solu da kızının uyuduğunu, onu rahatsız etmemesini isterken, Manohar da Manav’ın gururlu biri olduğunu, Arçana’nın sağlığı mesele olmasa hayatta gelip kalmayacağını söyler. Lakin Manşu bir taraftan, Vaşali ile varşa bir taraftan tartışır. Manohar sinirlenir. Ailesi için birikimi olduğunu, kimsenin beş kuruşunu istemediğini söyler.

Manav kötü ve sağlıksız eve gidip Arçana’nın ilaçlarını alırken, Raghu ile Mushatq gelir. İkisi ile Manav vedalaşır. Mushaq Manav’a bir tamircinin yanından iş bulduğunu söyleyip onun numarasını verir.

Baş Tacım 82. Bölüm Özeti (12 Eylül Pazar) Manav Solu'nun Evinde

Manav ilaçları alıp Solu’nun evine gider. Varşa ile Vaşali onu bekler. Utanmaz ve yüzsüz biri olduğunu söyler. Manav da Arçana’yı çok sevdiğini, ne söylenirse söylesin dikkate almayacağını, belki ilerde kendisini anlayabileceklerini söyleyip yanından ayrılır.

Manav Arçu’nunu yanına gelir. Arçana uyanınca Manav’a iyi olup olmadığını sorar. Manav da “Asıl bayılan sensin. Ben sana sormam lazım” der. sonra ikisi de birbirlerine güler. Arçu’ya sağlığında daha önemli hiç bir şeyin olmadığını söyler.

Manohar bankaya gidip para çekmek ister. Ancak biraz halsiz hissedince Manav işlerini halledeceğini söyler. Manav bankadaki işleri hallederken tamirhanede Raghu’nun bulduğu iş görüşmesine zamanında gidemediği için işi başkası alır. Manav bunu duyunca canı çok sıkılır.

Manav parayı çekip eve gelir. Manohar ona teşekkür eder. Vinod akşam yemeğe Jaywant’ın geleceğini, onun sayesinde çok daha vasıflı bir iş bulduğunu, ona teşekkür etmek için çağırdğını söyleyince, Manohar Manav ile Arçana evdeyken bu olamaz dese de Vinod her ikisinin de evin kurallarına alışmak zorunda olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav meseleyi Arçu ile paylaşır. Vinod’un bunu yapabildiğine inanamadığını söylerken, Manav her şeyi geride bırakmasını, bir an evvel iyileşmesini ister. Manşu annesine Manav ile Arçana eve yerleştiğini haber verince, Rasika her şeyi kendisi yapacağını, hiç bir şeye karışmamasını ister.

Dharmesh mahkemede Arçana’yı köşeye sıkıştırmak ve ifadesini geri çekmek için ilk hamlesini yapar. Varşa, Vaşali, Vinod, Manşu  ile birlikte lüks bir restorana gidip Manav’ı o evden atmak için yapmaları gerekenleri bir bir söyler. Onlara sessiz kalmalarını ve onlara evde yok gibi davranmalarını ister.

Rasika Savita’nın evine gidip Manav’ın iç güveysi olduğunu söyler. Damodar ve Savita bunu duyunca şok olur. Rasika’nın sözlerine inanmaz. Rasika da gidip kendi gözleri ile görebileceğini, Arçana oğlunuz Manav’ı kandırıp iç güveysi yaptığını söyler

12 Eylül Pazar Baş Tacım Özeti

12 Eylül Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 12 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Savita Solu’nun evine girdiğinde; Manav’ı mutfakta çalışırken görünce şok olur. Manav da annesini orada görünce gözlerine inanamaz. Savita oğlunu hem iç güveysi yaptıklarını, hem de hizmetçi gibi çalıştırdıklarını söyleyip bağırır. Solu kendisini dinlemesini ister. Ancak Savita kimseyi dinlemez. Arçana konuşmak ister. Ancak Savita oğlunu 25 yıl büyüttüğünü ama 2 yıl içinde Arçu Manav’ı %100 değiştirdiğini söyler. Manav annesini dışarı çıkartır. Savita orada da dürüst durmaz. Arçana oğlunu iç güveysi yaptığını söyler.

Manav tekrar Solu’nun evine girdiğinde Vinod da bu yüzden Manav’ı getirmemesi gerektiğini söyler. Her gün bu kavganın olacağını söyleyince Manav artık böyle bir dertleri olmayacağını söyler. Manav evi terk eder.

12 Eylül Pazar Baş Tacım Özeti - Manav Düşüncelere Dalar

Manav babasının evine gidip annesine hesap sorar. Arçana’nın çok hasta olduğunu, kendi evine gelemediği için Solu’nun evine gitmek zorunda kaldıklarını söyledikten sonra artık üzerinde hiç bir hakkı kalmadığını açıklar.

Manav evden çıkarken Tarun ile karşılaşır. Taruın babasının iyi bir avukat olduğunu, garajını yeniden açmak için dava açtığını söyler.

Dharmesh de Vinod’un evdeki payını almasını, Manav’ın eve çökmesine engel olmasını sağlar. Lakin Vinod henüz evdeki mülk hissesini istemedi. Zira Arçana’nın uzun süre sonra yüzünün güldüğünü fark etti.

Devamı Baş Tacım 83. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 82. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 82 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 82. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 12 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 82 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu