Baş Tacım

Baş Tacım 83. Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Savita Arçana’yı Yakmaya Çalışır!

Baş Tacım 83. bölüm özeti 13 Eylül Pazartesi. Savita Arçu’yu yanan ateşin içine atar. Manav son anda Arçana’yı tutar. Lakin kendi elini yanar! Detaylar Baş Tacım 83. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 83. Bölüm Özeti)

 • Solu Savita’nın evine gelir
 • Solu, Manav ile Arçu’nun ayrılmasına destek vermeyeceğini söyler
 • Manav ile Arçana Acit’in evine gider
 • Rasika Manav’a hakaret eder
 • Manav yolda giderken bir adama yardım eder
 • Manav adamın cüzdanın yerde bulur
 • Manşu evin giderlerini ayırdıklarını açıklar
 • Arçana araya girip Vinod’u kendi cephelerine çeker
 • Jaywant Vinod’u ziyaret eder
 • Jaywant ile Manav kapı girişinde konuşur
 • Savita Sarileri satmak için gelir
 • Savita Sarileri ateşe verir
 • Savita Arçu’yu ateşe atar
 • Manav Arçana’yı kurtarır

Detaylar Baş Tacım 83. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 83 Bölüm Özeti; Savita ile Damodar’ın konuşması ile başlar. Savita pazar yerinde Solu’yu kendince kandırdığını düşünürken, birden eve Solu gelir. Kendisine hediye ettiği malı geri verdikten sonra Manav ile Arçana’nın ayrılması konusudan asla yardı metmeyeceğini, Manav’ın açıkça hata ettiğini ama bu kızının mutluğunu yok sayamacağını söyler.

Solu evden ayrılırken, Savita Solu’nun arkasından ona hakaret eder. Manav’ı er ya da geç Arçana’nın elinden kurtaracağını söyler.

Baş Tacım 83 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana hastane çıkışında uzun süredir Vandu’yu görmediğini, hastaneye yakın olduğu için geçerken uğramak ister. Arçana ile Manav, Acit’in evine giderler. Acit onları karşılar. Manav’a neden kaynanasında kaldığını sorar. Manav da Arçu’nun hastalandığını, onun sağlığı için her şeyi göze alacağını söyleyince, Acit çok doğru yaptığını söyler. Acit daha sonra dışarı jelebi almaya gider.

Rasika hemen lafa girip Arçana gibi bir kızı kendisine aşık edip daha sonra kaynanasının evine iç güveysi olarak yerleşme planı işe yaradığını söyleyip ince ince Manav’a hakaret eder. Vandu buna karşı çıkar. Rasika sinirlenip Vandu’ya tokat atmak isteyince, Manav Rasika’nın kolunu tutup şöyle der.

“Bana karşı sözlerine bir şey demiyorum diye beni zayıf ve güçsüz zannetme. Vandu’ya el kaldırırsan karşında beni bulursun”

Deyince Rasika şok olur. Neredeyse Manav’ın kendisini döveceğini düşünür. Manav ile Arçu sinirle evden çıkar. Yolda Manav’ın cüzdanını genç bir çocuk çalar. Çevredekilerin yardımı ile Manav genç hırsızı yakalar. Çocuk gerçekten aç olduğunu söyleyince Manav çocuğa para verir.

Acit sıcak tatlılarla eve gelse de Manav ve Arçu’yu orada göremeyince şaşırır. Rasika ona gerçeği söylediğini, eşine yeni bir ev tutmasını istediğini ama sinirlenip gittiklerini söylerken, Vandu da gerçeği açıklamaya çalışır. Lakin Rasika ağlayıp Acit’in dikkatini dağıtır.

Baş Tacım 83. Bölüm Özeti

Manav ile Arçu paraları olmadığı için eve yürüyerek gider. Yolda bir adamın arabasının bozulduğunu fark eden Manav, ona yardım eder. Adam da gönlünden kopan parayı verir. Manav önce almam dese de paraya ihtiyacı olduğu için daha fazla ısrar edemez. Adam yanlışlıkla Manav’a hem fazla para verir. Hem de oraya kredi kartını düşürdüğünü fark eder. Manav Arçu’ya adamın kredi kartını teslim edeceğini söyler.

Manav ile Arçu Solu’nun evine girer. Kapıda doğal gaz faturası toplayan görevli gelir. Arçana faturayı Vinod’un ödeyeceğini söylerken, Manav’ın cüzdanı yere düşer. Manşıu cüzdandaki paraları görünce evin giderlerine yardım etmedikleri için sitem eder. Arçana ise paranın kendilerine ait olmadığını söyler. Solu ve Manohar da evlerine misafir geldiklerini, neden para vermesi gerektiğini söylemesine rağmen Manşu sinirden artık aynı evin giderlerini tek başına ödemek istemediklerini söyleyince herkes şok olur.

Baş Tacım 83. Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Arçana Vinod İle Konuşur

Manşu bir kez daha açık açık evin giderleri arttığını, artık evde çok kalabalık olduğunu, evin giderlerini yarıya bölüp kendi giderlerini ödeyeceğini söyler. Solu oğlu Vinod’a dönüp “Vinod karın ne diyor” bakışı atar. Vinod da eşini haklı bulur.

Bhavna Varşa’nın yanına gider. Satiş’in evi yenileme meselesini ona hatırlatmasını söyler. Bu sırada içeri Satiş girer. Şirketten borç aldığını, Varşa’ya yeni bir daire aldığını söyleyince Bhavna’nın canı sıkılır.

Manav gece çatıda uyumaya kalkar. Arçana buna izin vermez. Manşu ile Solu da mutfakta ayrı yemek yapma tartışması yaparlar. Manşu artık masrafları ayırdıkları için herkes kendi yemeğini yapacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bir kaç saat sonra eve bir misafir gelir. Gelen Jaywant’ın ta kendisidir. Arçana Jaywwnat’ı görünce sinir olup başka odaya giderken, Manav da bilerek dışarı çıkar. Jaywant elini yıkama manası ile Arçu’nun odasının yanına gider. Ona hala aşık olduğunu, dilerse hala onu kabul edebileceğini söylerken Solu gelir. Jaywant hemen uzaklaşır. Çok geçmeden Jaywant evden ayrılır. Kapının hemen yanında duran Manav’ın motosikletin üzerinde oturduğunu görür. Ona Arçu’yu düğün günü kaçırıp zafer kazandığını zannediyorsa yanıldığını, bir sonraki savaşı kendisi kazanacağını söyleyip gider.

Ertesi gün Manav, Arçana, Solu ve Manohar kahvaltı yaparken Punni gelir. Onlarla kahvaltı yapacağı sırada Manşu sinirle oraya gelir. Onlarla yemek yememesini söyler. Solu bu kadarı da fazla deyip karşı çıkarken, Manşu artık böyle diyerek adeta rest çeker.

Baş Tacım 83. Bölüm Özeti (13 Eylül Pazartesi) Savita Arçana'yı Yakmaya Çalışır

Arçana sinirle direk Vinod’un yanına gider. Annesine ve babası yaptığı eziyetlere bir yenisini eklediğini, ev içinde ev kurmanın anlamı olmadığını söyler. Vinod ne yaptığını çok iyi bildiğini söyleyince, Arçana dolabın içinden çocukluk anılarını çıkarır . Vinod ile olan resmini yırtacağını söyleyince Vinod engel olur.

Arçana annesinin çok üzüldüğünü, onları üzmemesini, ayrı ev istiyorlarsa kendi evlerine gitmesini söyler. Vinod kapıdan çıkar. Annesinin ağladığını görünce onun yanına gidip ağlar. Affetmesini ister. Bu durumdan Manav ve Arçu çok mutlu olurken, Manşu çok sinirlenir.

13 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti

13 Eylül Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 13 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Damodar içki içtiği mekanın yakınlarında Dharmesh’i görünce onun yanına gider. Oğlundan neden nefret ettiğini sorgular. Dharmesh de Manav’ın çıkarcı bir insan olduğunu, Arçana ile çıkarı için evlendiğini, hapisten kurtulmak için böyle yaptığını söyleyince, Damodar elindeki şişeyi kırıp Dharmesh’i öldürmeye kalkar. Dharmesh korkudan kaçar.

Bir önceki gün Sari alış verişinde, Vaşali’yi Dharmesh’in yanında taciz etmeye kalkan kötü adamlar yine aynı şekilde Vaşali’yi sıkıştırmasına rağmen Dharmesh buna sessiz kalınca Vaşali sinirlenir. Lakin Dharmesh hiç bir şey yapmaz.

13 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti - Damodar Savita'ya Kızar

Savita rüyasına Bay Grish’in kendisine yeni ev anahtarı verdiğini görür. “Bu bir rüya mı” der. Daha sona kendisine geldiğinde rüya olduğunu anlayınca sinirle evde eski sarileri toplar. Damodar ne yaptığını ve sarileri nereye götürdüğünü sorgulasa da asla cevap vermez. Hepsini bir çantaya doldurup Solu’nun evinin önüne gelir. Sanki o sarileri satıyor gibi bağıra bağıra çevresine insanları toplar. Manav da annesinin sesini duyunca dışarı çıkar.

Manav hemen annesine neden böyle yapıyorsun deyince, Savita kendilerine bakacak kimse kalmadığını, geçimini sağlamak için kıyafetleri sattığını söyler. Arçana düğünde kendisine takılan altınları getirir. Tüm sarileri almak istediğini söyler.

Savita Arçu’nun elindeki altın kutusunu alır. Daha sonra sarilerin üzerine yağ döküp yakar.

“Sen benim hayallerimi yaktın. Ben de seni yakacağım”

Deyip arkası dönük Arçu’yu yakalayıp ateşe atmaya çalışır. Manav sona anda yetişip, Arçu’yu kurtarsa da kendi elini kurtaramaz. Manav’ın eli yanar. Ancak Savita’nın içi bile acımaz. Solu ve ailesi içeri girerken, Savita da orayı terk eder.

Arçana evde hemen Manav’ın eline krem sürerken, Manav o kadar acı çekmesine rağmen iyi olduğunu söyler.

Damodar da evden acele ile çıkan Savita’nın kesinlikle Manav’ın yanına gelmiş olabileceğinden şüphe eder. Solu’nun evine gider. Manav’ın elini gören Damodar şok olur. Manohar ona her şeyi anlatınca Damdoar “Bu kadarı da fazla. Artık sınırı aştı” deyip sinirle evden ayrılır.

Damoar sinile eve gelir. Savita hiç bir şey olmamış gibi yemek yapar. Damodar oğlunun elini yaktığını, nasıl bir anne olduğunu sorgular. Savita da oğlu Manav’ın her gün anne ve babasına karşı sorumlulukları olduğunu, elinin acısı ona her gün bunu hatırlatacağını söyleyince, Damodar daha fazla dayanamaz ve Savita’yı bir odaya kilitler.

Bir kaç saat sonra Savita’nın bağırmaları normale dönünce, Damodar kapıyı açar. Savita dışarı çıkınca sinirli bir şekilde bakıp kendisini odaya kilitlemenin hesabını soracağını içinden dile getirir.

Devamı Baş Tacım 84. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 83. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 83 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 83. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 13 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 83 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Ablajim yeni bolumleri yazsaniz çok sevinirdim dizinin saatleri degištirilmiš bizde 23 30 bašliyor izlemek zor olyor 84 85 bolumleri yazarmisiniz janim

  1. bugün yazmak için uykumdan feragat edeceğim gece 12 den sonra sabaha kadar yazarım canım. Okunmadığı için senin için yazacağım

 2. Merhaba Filiz ablacim iyisindir inşALLAH sana bi sorum olucak acaba Amangül abladan haber aldinmi onunla konuşduysan hangi sitede onuda yazarmin

  1. nazlı bana bilgisayar şarj adaptörü borçlusun kız. Gece bilgisayarımın şarj adaptörü yandı. konuşların ikisini yazdım biri görsellerini hazırladım. Bir iki saate kadar 85 ve 86 yayında olur. Şimdi arşiv olması bakımından 84 yazdım (geçmiş bölüm)
   Nazlı şarj adaptörünü isterim ona göre. Vallahi sana söz verdim diye gece 4 kadar uğraştım yazıların görsellerini hazırlarken bilgisayardan koku geldi. Baktım kablodan duman çıkıyor. Az daha evi yakacaktık.

 3. Janym ablam janin saolsun Turkmenistana gelseniz size çok iyisinini hediye ederim benim yuzumden adaptorunuzun yandygyna çok uzuldim af diliyorum sizden tešekkur ederim benim Ucn ozetleri yazdigniza

  1. yok ya 2 yıldır kullanıyordum ama bugününe denk geldi. Senin ne suçun var kız şimdi 85 de yazdım akşam 86 da yazarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu