Baş Tacım

Baş Tacım 84. Bölüm Özeti (14 Eylül Salı) Jaywant ile Manşu İş Birliği!

Baş Tacım 84. bölüm özeti 14 Eylül Salı. Jaywant hala Arçana’yı sevdiğini söyler. Jaywant, Manav ile Arçu’yu ayırması için Manşu ile iş birliği yapar! Detaylar Baş Tacım 84. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 84. Bölüm Özeti)

  • Savita Damodar’ı şikayet eder
  • Polis Damodar’ı tutuklar
  • Manav babasını nezaretten çıkartır
  • Arçana Savita ile konuşur
  • Arana Savita’yı tehdit eder
  • Manav Dharmesh’in evine gider
  • Manav Vaşali’yi sapıkların elinden kurtarır
  • Manav yeni bir iş bulur
  • Manohar rahatsızlanır

Detaylar Baş Tacım 84. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Geçmiş bölümdür arşiv olması bakımından yazılmıştır.

Baş Tacım 84 Bölüm Özeti; Savita Damodar’ın kendisine karşı hamlesinin intikamını alacağını söyler. Çok geçmeden eve polis gelir. Damodar kapısına gelen polislere neden geldiklerini soracağı sırada Savita kocasının her gün sarhoş bir halde eve geldiğini ve hep kendisini dövdüğünü söyler.

Baş Tacım 84 bölüm özeti Başlıyor!

Polisler komşularının gözü önünde Damodar’ı karakola götürür. Savita’nın en yakın komşularından birisi Vandu’yu arar. Manav’ın numarası olmadığı için onu aradığını, babası Damodar’ı polis götürdüğünü söyler.

Baş Tacım 84. Bölüm Özeti

Rasika’yı ziyarete gelen Manşu aile içinde çıkan bu krizden faydalanmak belki de dalga geçmek için orada Manav’ı arayıp işlediği suçtan dolayı polisler Damodar’ı karakola götürdüğünü açıklar. Manav hemen karakola gidip babasını oradan çıkartır.

Arçana, Savita’nın kendisine karşı kini yüzünden gerek Manav, gerekse Damodar’a kötülük yaptığını duyunca gidip onunla konuşmaya karar verir.

Baş Tacım 84. Bölüm Özeti (14 Eylül Salı) Jaywant ile Manşu İş Birliği

Arçu Savita’nın evine gider. Savita onu görünce sinirlense de bu defa üstün gelen Arçu olur. Diyeceklerini kapının önünde bir bir söyler. Kendisine istediğini yapabileceğini ama kendisine kini yüzünden Manav ya da Damodar’a zarar verecek olursa çok farklı bir Arçu ile karşılaşacağını söyleyip gider.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav evde kahvaltı yaparken Solu, Vaşali’nin istediği dini kitabı Vinod’un işe giderken bırakmasını ister. Lakin Manşu Manav’ın tüm gün evde oturduğunu, onun götürmesini isteyip oradan Vinod’u da alıp uzaklaşır.

Solu, iki damadını karşı karşıya getirmek istemediğini ve Manav’ın orada küçük düşürülmesine izin vermeyeceğini söylese de Manav hiç bir şeyi umursamadığını söyleyip kitabı bırakabileceğini açıklar.

14 Eylül Salı Baş Tacım Özeti

14 Eylül Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 14 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav kitabı da alıp Dharmesh’in evine gider. Dharmesh ona bakmadan konuşur. Manav dini kitabı getirdiğini, Vaşali’ye vereceğini, onun nerede olduğunu sorar. Dharmesh ise Vaşali Manav ile konuşmak istemediği için başka odaya gittiğini söyler. Manav kitabı masaya koyup giderken Vaşali gelir. Hiç bir şeyden haberi olmadığını, Dharmesh’in dediği gibi kendisinden nefret ettiği için başka odaya gitmediğini anlar.

Manav dışarı çıkıp eve giderken yolun diğer tarafında, Vaşali’ye geçen günkü sapık adamlar rahatsız ederler. Manav onların elinden Vaşali’yi kurtarır. Vaşali’nin gözünde Manav’ın değeri bir kat daha yükselir.

Manav baldızını evine bırakırken geçen gün yolda bulduğu paranın sahibine parasını verir. Adam da ona yakın bir arkadaşının yanında iş bulabileceğini söyleyip telefon numarasını verir. Manav hemen adamla görüşmeye gider. Manav Müslüman adamın yanında işe başlar.

14 Eylül Salı Baş Tacım Özeti - Savita Damodar'ı Şikayet Eder

Manşu işe giderken Jaywant ile buluşur. Hala Arçana’yı sevdiğini, Manav ile Arçu’nun arsını bozması halinde bu işten karşı çıkacağını söyler. Manşu Jaywant’ın bu teklifini kabul eder. Rasika’ya durumu anlatır. Teklifi kabul ettiğini ama ikisini asıl ayıracağını bilmediğini söyler. Rasika da ne yaparsa yapsın iş onun üzerinde kalmayacağını, Jaywant’ın üzerinde kalacağını söyler.

Manav Manohar’a ilaçlarını verir. Vinod ile Manav yeniden dost olmaya başlar. Bu sırada Manohar içtiği ilacın etkisi ile rahatsızlanır.

Doktor Manohar’ı muayene eder. İlaçların tarihi geçtiği için vücudu zehirlediğini, erken davrandıkları için Manohar’ın kurtulduğunu söyler. Manşu aradığı fırsatı bulduğunu düşünüp, Manav’ın bunu bilerek yaptığını söyler.

Devamı Baş Tacım 85. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 84. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 84 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 84. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 14 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 84 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu