Baş Tacım

Baş Tacım 85. Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Dharmesh’in Bir Çocuğu Varmış!

Baş Tacım 85. bölüm özeti 15 Eylül Çarşamba. Dharmesh’in ikinci eşi ortaya çıkar. Manav ile Arçana da ise balayına gitti! Detaylar Baş Tacım 85. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 85. Bölüm Özeti)

  • Arçana ile Manşu tartışır
  • Vinod Manşu’nun tarafında yer alır
  • Solu ile Manohar Arçu ile Manav’ı balayına göndermeye karar verir
  • Manşu Arçana’nın balayına gittiğini Jaywanta bildirir
  • Dharmesh bir kadınla görüşür
  • Varun, Dahrmesh ile Maduri’nin çocuğu olduğu netleşir
  • Manav, Varun’a bilmeden yardım eder

Detaylar Baş Tacım 85. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 85 Bölüm Özeti; Arçana ile Manşu’nun tartışması ile başlar. Manşu Manav’ın ilaçları bilerek eski tarihli ilaçları verdiğini söylerken Arçana Manav’ı destekler. Evdeki huzursuzluğun temeli olduğunu söyler. Manav evin en büyük kızı olarak kendisinin eşi olduğunu ona saygıda kusur etmemesi gerektiğini ama gelinlik vazifesini yapamayan Manşu’dan bunu beklemediğini söyler.

Vinod araya girer. Manşu’ya karşı saygıda kusur etmemesini, onun yengesi olduğunu söyler. Arçana bu defa Vinod ile tartışır. Her zaman Manşu’nun haklı olduğunu düşündüğünü için sorun yaşadıklarını söyler.

Baş Tacım 85 bölüm özeti Başlıyor!

Arçu ile Vinod tartışırken araya Manav girer. Vinod’a uzun süredir kendisini tanıdığını, böyle bir şey yapabileceğine inanıp inanmadığını sorar. Vinod cevap vermeden sinirle gider. Arçana odasına gider. Solu damadı Manav’a git Arçu’nun gönlünü et der. Man gidip Arçu ile konuşur. Kimse kavga etmemesini söylerken Arçu da herkes Manav’ı küçük düşürmeye çalıştığını, buna katlanamadığını söyler. Manav hemen konuyu değiştirip “Sinirliyken güzel olduğunu sana söylediler mi? Ancak gülerken daha da güzelsin” deyip durumu yumuşatır.

Manşu istediğini henüz alamamıştır. Arçana ile Manav’ın arsından su sızmadığını görüp sinir olur. Masada duran seyahat dergisine bakıp arkadaşları yıl başında yurt dışına giderken, kendisi burada iç güveysi damat ile aynı evde kaldığını söyleyip sitem eder. Bu sırada Jaywant arar. Manav meselesinden neler yaptığını sorar. Manşu da dün gece olanları anlatır. Jaywant böyle devam etmesi halinde ona yıl başına da yurt dışlında geçireceği seyahat hediye edeceğini söyler.

Baş Tacım 85. Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Manav Dharmesh'in Çocuğuna Bilmeden Yardım Eder

Manohar Solu ile konuşur. Manav ile Arçu evlendikten sonra hiç yalnız kalamadıklarını, onları balayına göndermek istediğini söyler. Solu hiç aklına gelmediğini, iyi düşündüğünü söyler. Manav ile Arçu Manohar’ın balayına gitmeleri gerektiğini konusunda ki düşüncelerine utanarak karşı çıkarlar.

Manşu balayı meselesini duyunca sinir olur. Vinod gelince onu dolduruşa getiri. Vinod daha doğru dürüst anlamadan dinlemeden Solu’ya hesap sormak isterken Solu her şeyi duyduğu için Manşu’ya kızar. Ondan balayı için para isteyip istemediklerini sorar. Manşu da hayır deyince, Solu kendi birikimlerinden göndereceklerini, kimsenin buna karışmaya hakkı olmadığını söyler.

Manohar, Manav ile Arçu’nun evet demesini beklemeden Poona’ya iki bilet alır. Gidip orada balayı yapmasını ister. Manav hem utanır, hem de teşekkür eder.

Dharmesh evde sinirli tavırları ile dikkat çeker. Bir telefon gelir. Bir bayan Dharmesh’i arar. Lakin Dharmesh ona kızıp evdeyken kendisini aramamasını defalarca söylediğini, şimdi neden aradığını söyleyip kızar.

Baş Tacım 85. Bölüm Özeti

Dharmesh Mumbai’deyken kendisini defalarca aramasının söylediğini, neden hala evi aradığını sorar. Karşıdaki bayan Varun’un hasta olduğunu söyleyince Dharmesh parayı gönderdiğini dile getirir. Bunun üzerine kadın “Belki sen de Varun’u görmek istersin diye aradım” der. Ancak Dharmesh beni arama deyip telefonu kapatır. Vaşali sorun ne der. Dharmesh de önemli bir mesele olmadığını, laftan anlamayan çalışanlar olduğunu söyleyip konuyu kapatır.

Manav balayına gitmeden yeni bulduğu Müslüman tamirci Yasir’in yanına gider. Ona eşi ile yeni evlendiğini ve 4 günlüğüne balayına gitmek istediklerini, müsade ederse gideceklerini söyler. Yasir de hem gidebileceklerini söyler. Hem de cebinden biraz para çıkartıp avans olarak verdiğini söyler.

Baş Tacım 85. Bölüm Özeti (15 Eylül Çarşamba) Dharmesh'in Bir Çocuğu Varmış

Manav ile Arçana balayına gitmek için otogara gelir. Damodar gelini ile oğlunu yolcu etmeye gelir. Manşu Manav ile Arçu’nuın balayına gideceğini haber verir. Jaywant da bir planı olduğunu, balayını mahvedeceklerini söyler.

Dharmesh Poona’ya gideceğini söyler. Dharmeshj’in annesi Vaşali’yi de yanında götürmesini ister. Vaşali hazırlanır. Ancak Dharmesh başka işlerin olduğunu 10 gün sonrada çok daha güzel yere götüreceğini söyler.

Manav ile Arçu otobüs hareket etmeden tapınağa gider. Dharmesh ile telefonda konuşan kadının çocuğu orada hastalanır. Manav hemen onu hastaneye götürür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmehs Manav ile Arçu’yu fark edip hemen saklanır. Manav ile Arçana yeniden otogara ulaşır. Manav ile Arçu, Yasir’in verdiği parayı kadına vermiştir. Dharmesh Manav ile Arçu oradan uzaklaşınca, içeri girer. Varun’un çok hasta olduğunu, az önce çıkan çiftler sayesinde hastaneye yetiştirdiklerini söyler. Dharmesh emin olmak için Varun için para verip hastaneye yatmasını sağlayan kişilerin ismini sorar. Ancak kadın hatırlamadığını ama telefon numaraları olduğunu söyler.

Damoar Manav ile Arçu’nun balayına gittiğini duyunca sinirden deliye döner. Hemen Manav’ı arayıp Saçin’in okula kayıt olması gerektiğini, paraya ihtiyacı olduğunu, veli toplantısına gitmesi gerektiğini söyler. Manav uzak bir yerde olduğunu söyleyince, Savita tüm işlerle kendisi ilgilendiğini, Şiravani gelince nasıl hesap vereceğini söyler. Manav’ın bir anda modu düşer. Damodar telefonu alıp Savita bunu bilerek yaptığını hafta sonu okulun kapalı olduğunu, balayına devam etmelerini ister.

Arçana ile Manav sonunda evlilik ritüelin eksik kalan kısmında da tamamlar. Manşu da Jaywant’ın planı dahilinden elindekini Manav ile Arçu’nun dolabına koyar.

15 Eylül Çarşamba Baş Tacım Özeti

15 Eylül Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 15 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana ve Manav yaşadıklarına inanamazlar. Bunun bir rüya olması gerektiğini söylerler. Birbirlerine karşı aşklarını yeniden tazeleyen çift mutlu bir an geçirir.

Damodar Savita ile tartışır. Manav’ın balayına gitmesi konusunda tartışan Damodar zil zurna sarhoş olup kızı Vandu’nun evine gider. Gece yarsı sarhoş bir halde Acit’in evine gelen Damdoar kapıdan içeri girer girmez uyumaya başlar. Acit ertesi gün meseleyi anlayacaklarını, şimdi uyuması gerektiğini söyler.

Ertesi gün Manav ile Arçana romantik bir şekilde bakışmalardan sonra aniden bir telefon çalar. Arayan Manav’ın hastaneye götürdüğü çocuğun annesi Maduri’dir. Otel’in adresini vermesini, paralarını iddia edeceğini söylerken, Manav da Varun’u hastaneye ziyarete geleceklerini, parayı orada iade edebileceğini söyler.

15 Eylül Çarşamba Baş Tacım Özeti - Manav Varun'un Hastanede Ziyaret Eder

Manav ile Arçu hastaneye giderken Dharmesh de Maduri’ye parayı aldığı yeni çiftle tanışmak istediğini, isimlerini öğrenip öğrenmediğini sorar. Maduru de isimleri Manav ve Arçana deyince Dharmesh şok olur. Hemen hastaneden çıkar. Arabadan inan Arçana, Dharmesh’i görür. Manav’a söyler. Manav ise yanlış görebileceğini, Dharmesh’in buralarda işi olmadığını söyler. Arçana gördüğüne emin olduğu için Dharmesh’i aramasını ister. Dharmesh kendisini arayan Manav’a başka bir yerde olduğunu söyler.

Manav ile Arçana Varun’u görmeye gelir. Maduri Varun’un babası da buralarda olduğunu söyler. Babası Mumbai de yaşadığını ama kendileri buralarda kaldığını söyler. Arçana kadının konuşmaları dikkatini çeker. Lakin Varun’un babası bir türlü gelmeyince oradan giderler. Dharmesh Manav ile Arçana gittikten sonra hastaneye tekrar gelir. Vaşali’nin doğum günü olduğunu, hemen Mumbai’ye dönmesi gerektiğini söyler. Ancak Maduru evladı Varun’un ona ihtiyacı olduğunu söyleyip gitmesine engel olur.

Devamı Baş Tacım 86. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 85. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 85 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 85. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 15 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 85 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu