Baş Tacım

Baş Tacım 86. Bölüm Özeti (16 Eylül Perşembe) Manav Gerçekleri Öğrenir!

Baş Tacım 86. bölüm özeti 16 Eylül Perşembe. Manav alış veriş yaparken Dharmesh’i görüp nu takip eder. tüm gerçekler öğrenir! Detaylar Baş Tacım 86. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 86. Bölüm Özeti)

  • Arçana ile Manav balayında gezer
  • Manav yolda Dharmehs’i görür
  • Gizlice Dharmehs’i takip eder
  • Varun, Dharmes’in oğlu olduğunu anlar
  • Manav ile Arçu eve döner
  • Dharmesh Vaşali’nin doğum gününe gelemez
  • Arçana ile Varşa doğum günü kutlamasında tartışır
  • Dharmesh herkes gittikten sonra gelir
  • Geç kalma sebebi olarak kaza geçirdiğini söyler

Detaylar Baş Tacım 86. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 86 Bölüm Özeti; Arçana ile Manav’ın balayında gezemeye devam ederler. Arçana eve gittiklerinde onlara hediye almak istediğini söyler.

Vaşali, Dharmesh’in doğum gününe gelemeyeceğini ablası Varşa’ya söyler. Varşa da Satiş ile akşam dışarıda yemek yiyeceğini, oraya gelip kafa dağıtmasını ister.

Baş Tacım 86 bölüm özeti Başlıyor!

Satiş ile Varşa’nın yanına Vaşali gider. Hepsi birlikte akşam restoran da yemek yer. Restoran sonrasında Satiş, Varşa ile aralarında ki meselenin konuşulması gerekirken kardeşini çağırmasına çok bozulur.

Manav ile Arçana teknoloji dükkanında alış veriş yaparken Manav, Dharmesh’in orada olduğunu görüp onu takibe başlar. Manav, Dharmehs’in hastaneye gittiğini, Varun ile Maduri’nin odasına gittiğini görür. Kapıdan dinlediğinde Varun Dharmehs’e baba dediğini duyunca şok olur.

Baş Tacım 86. Bölüm Özeti

Manav bu gerçeği Arçu’ya söylemek istese de Arçu’nun son günlerde yüzünün güldüğünü, bu yüzden daha sona söylemeye karar verir. Manav ile Arçu tekrardan Mumbai’ye döner.

Damodar ve Solu Manav ile Arçana’nın geldiğini görünce çok mutlu olur. Solu akşam Vaşali’nin doğum günü kutlamasını yapacağını söyler. Manav ile Arçu doğum günü kutlamasına Savita ve Damodar’ı davet etmek ister. Manohar davet edebileceklerini açıklar.

Arçana ile Manav Savita’nın evine gider. Savita yine Arçu’ya hakaretler eder. Arçana’nın Saçin’e aldığı hediyeyi yerlere tar. Manav da annesine “Arçana ile iyi ilişkiler kurmazsan seninle aramdaki bağları koparırım” der. Lakin Arçu hemen orada böyle bir şey olmayacağını söyler.

Baş Tacım 86. Bölüm Özeti (16 Eylül Perşembe) Manav Gerçekleri Öğrenir

Arçana Solu’nun evine gelir. Savita’nın iyi karşıladığını, akşam Saçin nedeniyle gelemeyeceğini ama Damodar geleceğini söyler. Bir kaç dakika sonra Solu Arçana’nın yanına gelir. Akşam Savita ile birlikte onların evine gitmesini ister. Arçana ağladığını görünce Solu “Yalan söylediğini biliyorum” der.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmesh bir an evvel eşinin doğum günü için Mumbai’ye gideceğini düşünürken, doktor Varun’un durumunun kritik olduğunu söyler. Saat 15:00’da yeni bir uzman geleceğini söyler. Dharmesh ameliyatın bir saat süreceğini öğrenince Dharmehs hemen Vaşali’yi arayıp akşam beşte Punni’den geleceğini, işlerini yetiştirmeye çalıştığını söyler.

Dharmesh akşama geleceği için kutlamaların da kendi evinde olmasını istediğini bu sebeple Jaywant’a haber verdiğini, evde akşam için parti hazırlıkları yapacağını söyler.

Akşam, Manav ile Arçana Vaşali’nin doğum günü kutlamasına gider. Vaşali Manav’a hoş geldin demez. Bu Arçu’nn dikkatini çeker. Hemen arkasında gelen Jaywant’a Vaşali özellikle hoş geldin der.

16 Eylül Perşembe Baş Tacım Özeti

16 Eylül Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 16 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dharmehs Varun’un ameliyatının sanıldığından uzun sürmesi nedeniyle Vaşali’nin doğum gününe gelemez. Bilerek de telefonunu kapatır. Varşa ile Arçana doğum günü kutlaması sırasında Varşa ablasına ve Manav’a hakaret eder. Arçana herkesin içinden Manav’ı desteklerken, Jaywant da Manav ile Arçu’ya bir fırsat verilmesi gerektiğini söyleyip herkesi şaşırtır.

Olay sakinleştikten sonra Manşu Jaywant’ın yanına gidip neden Varşa’nın tepkisine karşı çıktığını sorar. Ancak Jaywant Arçana’ya hakaret edenin karşısında yer alacağını söyler.

16 Eylül Perşembe Baş Tacım Özeti - Dharmes Herkesten Sonra Doğum Gününe Gelir

Damodar Dharmesh’in kutlamasına gitmese de orada çalışanlardan biri Vaşali’nin doğum günü kutlamasında görevli arkdaşıakşam olanları Daodar’a anlatır. Manav’ın hakarete uğradığını haber verir. Damodar da durumu Savita ile paylaşır. Savita sinirle oğlunu Solu ve ailesinden kurtarmak için yola çıkar.

Vaşali doğum günü kutlamasında salonda tek başına kalır. Tüm misafirler gittikten sonra Dharmesh ancak gelebilir. Dharmesh elini sarılı bir vaziyette girince Vaşali neden olduğunu sorar. Dharmesh de otobüs bir kaza geçirdiğini, orada bir çocuğun yarasının çok ağır olduğunu, onunla birlikte hastaneye gittiği konusunda yalan söyler.

Devamı Baş Tacım 87. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 86. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 86 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 86. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 16 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 86 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu