Baş Tacım

Baş Tacım 87. Bölüm Özeti (17 Eylül Cuma) Manav Hırsızlıkla Suçlanır!

Baş Tacım 87. bölüm özeti 17 Eylül Cuma. Manav hırsızlıkla suçlanacak. Arçana gerçekleri ortaya çıkaracak! Detaylar Baş Tacım 87. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 87. Bölüm Özeti)

 • Vaşali’nin doğum günü yemeği için karar alınır
 • Manşu planı gereği yemeğin yapılmasını ister
 • Salo yemeğin yapılmasına karar verir
 • Savita Jaywant’dan yardım ister
 • Jaywant Manav ile Arçana’nın ayrılması için akşam davete gelmesini ister
 • Davetleri Solu’nun evine gelir
 • Damdoar davete tek başına katılır
 • Solu evdeki herkesin gruplaştığını fark eder
 • Davete, Savita en son gelir
 • Jaywant Vinod’a verdiği parayı ister
 • Manşu dolap da bulamadığını söyler
 • Para Manav’ın dolabından çıkar
 • Savita oğlunun hırsız denmesine dayanamaz Dharmesh’e tokat atar
 • Arçana ile Manav evi terk eder
 • Manav, Tarun’un evine geçici yerleşir

Detaylar Baş Tacım 87. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

ARKADAŞLAR BU BÖLÜMÜN GEÇTİĞİNİ BİLİYORUM. ARŞİV OLSUN DİYE EKLEDİM. BİRAZDAN YENİ BÖLÜMÜ YAZARIM

Baş Tacım 87 Bölüm Özeti; Manohar’ın konuşması ile başlar. Vaşali’nin dün gece Dharmesh gelmediği için bugün yine aynı şekilde sıkıntı yaşamaması için daveti iptal etmeyi düşündüğünü söyler.

Arçana babasını haklı bulurken, bu akşam ki davette Manşu ile Jaywant’ın planı hayata geçebilmesi için bu yemeğin yapılması gerekiyor. Bundan dolayı Manşu, Solu’yu ikna etmeyi başarır.

Baş Tacım 87 bölüm özeti Başlıyor!

Manşu, Jaywant’e planın tıkır tıkır işlediğini, akşam her şeyin ortaya çıkacağını söyler. Jaywant patronu Dharmesh’in yanına gider. Dharmesh iş yerinden Acit’in işçiler üzerindeki baskının azaltıp azaltılmadığını sorar. Jaywant ikili oynadığı için her şeyi yaptıklarını ama başarılı olamadıklarını söyler. Akşam davete gelip gelmeyeceğini sorar. Dharmesh geleceğini haber verir.

Baş Tacım 87. Bölüm Özeti

Savita oğlunu eve getirmek için Arçana ile boşanması gerektiğini, bunu da ancak Jaywant’ın Arçu’yu yeniden evlenmek istemesi ile olacağını düşünür. Bizzat Jaywant’ın ayağına gider. Ondan yardım ister. Jaywant da akşam davete gelmesini, isteği orada gerçekleşeceğini söyler.

Manav eski iş yerine gidip Dharmesh ile konuşmak ister. Ancak Jaywant onu kapıda karşılar. Manav da Acit ile görüşmeye geldiği konusunda yalan söyler. Acit yanına gelir. Neden geldiğini sorar. Manav da akşam Vaşali’nin doğum günü için düzenlenen yemek için davet etmeye geldiğini söyler. Lakin acit zeki bir adam. Manav’ın bunun söylemek için oraya kadar gelmesine hem şaşırır. Hem de şüphelenir.

Baş Tacım 87. Bölüm Özeti (17 Eylül Cuma) Manav Hırsızlıkla Suçlanır

Akşam davetliler tek tek gelmeye başlar. En son gelenlerden birisi de Jaywant olur. Vinod, Jaywant’ı kapıda karşılayıp yalakalık yapar. Zira ona iş bulduğu için kendince hürmet etmeye çalışır. Vinod, Jaywant ve Dharmesh bir tarafta, Vaşali ile Varşa bir tarafta sohbet ederken, Manav, Arçana ve Acit de bir tarafta oturduğunu gören Solu, durumu kocası ile paylaşır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manohar herkesle konuşma yapar. buraya kırgınlıkları bitirmek, yeniden bir araya gelmek için davet verdiğini, herkesin birbirileri ile kaynaşması gerektiğini söylediği sırada içeri Savita gelir. Yine Manohar ile Solu’ya laf sokar. Arçana kaynanasına hürmet edip onu içeri buyur eder.

Tüm misafirlerin geldiğini gören Manşu, planı devreye koymak için Jaywant’a işaret eder. Jaywant hemen Vinod’a gidip, yeni işe girmesi için verdiği parayı iade etmesi gerektiğini, Dharmesh akrabası olduğu için isteyemediğini söyler. Vinod ise paranın hazır olduğunu, hemen getireceğini söyler.

Vinod Manşu’nun yanına gidip ona verdiği parayı getirmesini ister. Manşu içeri girip tekrar odaya gelir. Parayı bulamadığını söyleyince Vinod sesini yükseltir. Herkes bir anda Manşu ile Vinod kavga ettiğini zanneder.

Vinod evdeki paranın kaybolduğunu söyler. Solu evde duran paranın nereye kaybolduğunu, bunun mümkün olmadığını söylerken, Vinod kendi evinde de paranın çalışmasının mümkün olmadığını dile getirir. Solu bu defa Vinod ile birlikte Manşu’nun odasına gidip parayı arar. Ancak bulamazlar. Manşu, Arçana’nın odasını aramak ister. Solu buna açıkça karşı çıkar. Damatlarının odasını aramak saygısızlık olacağını, buna izin vermediğini söyler. Lakin Varşa araya girip onun odasının da aranması gerektiğini söyler.

17 Eylül Cuma Baş Tacım Özeti

17 Eylül Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 17 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana, Varşa’nın imalı konuşmasına karşı bizzat Vinod’u da alıp Manav ile kaldığı odayı ararken, para Manav’ın dolabında çıkar. Vinod parayı alıp getirir. Manav’ın dolabında çıktığını söyler. Manav paranın dolabına nasıl geldiğini bilmediğini söylerken, Dharmesh ile Jaywant aileye hırsız bir damat girdiğini söyler. Savita onlardan az çok haberi olduğu için oğluna hırsız diyen Dharmesh’e tokat atar. Manav ile Arçana evden ayrılır.

17 Eylül Cuma Baş Tacım Özeti - Swaty Arçu'ya Gerçekleri Açıklar

Manav, Arçana, Damodar ve Savita kendi evlerine kadar gelir. Manav Arçu’yu kabul etmedikleri sürece içeri girmeyeceğini söyler. Manav, Arçu’yu da alıp yine sokaklara döner. Manav’ın aklına Tarun gelir. Tarun hemen onları evine götürüp, yeni bir ev tutması için para bile verir.

Jaywant ile Manşu telefonda planlarının başarılı olduğunu konuşurlar. Jaywant’ın kız kardeşi aynı zamanda Arçana’nın da yakın arkadaşı olan Swaty her şeyi abisinden duyar. Neden böyle bir şey yaptığını sorgular. Jaywant da Arçana’nın aşkından yaptığını itiraf eder.

Swaty Arçu ile trende buluşur. Abisi Jaywant ile Manşu yengesi Manav’a komplo kurduğunu, bunu kulakları ile duyduğunu söyler. Arçana babasının evine gidip yengesine hesap sorar. Manşu ilk başta kabul etmez. Ancak konuşma sırasında paranın balayı öncesinde dolabında olduğunu ağzında kaçırınca, Vinod da karısının bunu bilerek organize ettiğini anlar. Arçana bunun üzerine şöyle der.

“Senin artık iki kız kardeşin var. Benim ise tüm kardeşlerim öldü!”

Deyip artık Vinod ile tüm ilişkisini kestiğini açıklar. Gitmeden önce suçlu olan suçunun bedelini ödemesi gerektiğini de söylemeyi ihmal etmez.

Devamı Baş Tacım 88. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 87. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu