Baş Tacım

Baş Tacım 88. Bölüm Özeti (20 Eylül Pazartesi) Arçana Dharmesh ile Yüzleşir!

Baş Tacım 88. bölüm özeti 20 Eylül Pazartesi. Arçana Manav’dan gerçekleri öğrenince gidip Dharmesh’den hesap sorar. Dharmesh ise… Detaylar Baş Tacım 88. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 88. Bölüm Özeti)

  • Arçana abisi ile tüm ilişkisini kestiğini söyler
  • Rasika olaya müdahale eder
  • Manşu Rasika’nın evine gider
  • Rasika, Manşu’nun Vinod ile barışmasını ister
  • Manşu bir yolunu bulup barışır
  • Arçana abisi ile ilişkisini kestiğini açıklar
  • Manav Jaywant’ı dövmek ister
  • Manav Arçana’ya Dharmesh hakkında ki gerçeği bildirir

Detaylar Baş Tacım 88. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 88 Bölüm Özeti; Arçana abisi ile ilişkisini kestiğini söyleyip evden ayrılır. Vinod neye uğradığını şaşırır. Solu hemen Manşu’ya dün bunu yapanın Manşu olduğunu, içinden geçirdiğini ama o zaman elinden kanıt olmadığını ama şimdi kanıtı olduğunu, ona “gelinim demekten utanıyorum” der.

Manohar oğlu Vinod’un yanına gelir. Manşu’yu gelini olarak aldıktan sonra pişman olduğunu, her defasında Vinod’u yanlış yönlendirdiğini daha ne kadar hata yapacağını sorar. Vinod babasına haklısın der.

Solu, ailesinde gelinlere hakaret edilmediğini, eğer gelinlere kötü davranacak olsaydı Manşu’ya tokat atacağını söylediği sırada Rasika öfkeyle Acit’i de yanına alıp içeri girer. Acit meseleyi tam anlamadığı için Solu’nun Manşu’ya kötü davrandığını düşünür. Manşu “Bu evde bir dakika daha kalamam” deyince Rasika kızının da alıp o evden uzaklaşır.

Manav Tarun’dan aldığı para ile yeni bir ev kiralar. Arçana’yı yeni evine götürüp onun gözlerine elini koyup sürpriz yapar. Manav, Arçu içeri girmeden önce poja töreni ile karşılar. İkisi de son derece mutludur. Artık Arçu’nun yeni bir evi var.

Baş Tacım 88 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana içeri girince dili tutulur. Mutluluktan ağlar. Belli bir süre sonunda Manav Arçu’nun moralinin bozulduğunu fark eder. Neler olduğunu, ne düşündüğünü sorar. Arçana da Swaty ile konuşmasını, sonrasında annesinin evinde yaşananları anlatınca, Manav öfkeden deliye döner.

Manav sinirle Jaywant’ın çalıştığı fabrikaya gider. Dışarıda Manav ile Jaywant tartışır. Jaywant yaptıklarını kabul eder. Bir dahakine daha büyüğünü yapacağını, Arçu’yu elinden alacağını söylerken, Manav ona bakmana bile müsade etmeyeceğini söyler.

Çıkan gürültüye Dharmesh gelir. Manav’ın yeniden fabrikada çalışmak istediğini düşünüp hırsızlara iş vermediğini söyler. Manav ise iş istemeye geldiğini söyler. Dharmesh iki yüzlü insanlardan haz etmediğini söylerken, Manav kimin iki yüzlü olduğunu çok iyi bildiğini, gerçekleri söylediği takdirde Dharmesh’in insan içine çıkacak yüzü bile kalmayacağını söyler. Dharmesh şok olur. Manav neyi ne kadar bildiğini merak eder. Bu sırada Manav gerçekleri söylemek isterken Vaşali’nin oraya geldiğini görür. Manav hiç bir şey demeden fabrikanın önünden ayrılır.

Dharmesh ile Vaşali fabrikadan ayrılır. Dharmesh yolda işçilere para vermesi gerektiği yönünde yalan söyler. Vaşali’yi yol kenarında bırakıp gider. Manav da yolda Dharmesh’in kendisine söylediklerini hatırlar. Bu sırada kalabalık görür. Kalabalığa yaklaştığında Vaşali’nin yerde yattığını görünce şok olur. Hemen onu hastaneye götürür.

Rasika ile Manşu planların tutmamasına sinir olurken, Rasika kızının aptallık ettiğini söyletip ona kızar. Rasika artık Arçana evde olmayacağı için evi tek başına yönetme imkanı varken bu fırsatı kaçırdığını söyler. Manşu’ya hemen Vinod ile arasını düzeltmesi gerektiğini söyler.

Manşu hemen Vinod’un yanına gider. Jaywant’ın baskısı ile yaptığını, yeni işini Jaywant sayesinde bulduğunu, bu sebeple kariyerine zarar vermemek adına yapmak zorunda kaldığını söyler. Vinod da kardeşini çok sevdiğini, onun yüzünden belki de bir daha göremeyeceğini söylerken, Manşu Arçana ile barışabilmek için elinden geleni yapacağını söyleyip ona güvence verir.

Manav eve gelir. Arçana neler olduğunu sorar. Manav da fabrikada Dharmesh ve Jaywant ile yaşadıklarını anlatır. Manav’ın bir şeyler saklandığını anlayan Arçu, gerçekleri söylemesini isteyince Manav da Dharmesh’in Maduri adına bir karısı daha olduğunu, oğlu da Vandu olduğunu Pune’ye gittiklerinden orada gördükleri çocuk Dharmesh’in oğlu olduğunu tek tek anlatınca Arçana şok olur.

Baş Tacım 88. Bölüm Özeti

Arçana tüm gerçeği Vaşali’ye anlatması gerektiğini söyler. Lakin Manav Vaşali’nin bunu nasıl karşılayacağını bilmediğini, bundan dolayı söylemediğini açıklar. Arçana da ne olursa olsun Vaşali bunu bilmesine hakkı olduğunu söyler.

Satiş yurt dışında gelir. Varşa’ya doğum günü partisini sorar. Varşa da Manav’ın hırsızlık meselesini anlatınca “Bu imkansız. Manav asla böyle bir şey yapmaz” der. Varşa sinirlenir. Satiş ile Varşa bu sebepden kavga eder.

Arçana gerçekleri söylemek için Manav’ın söylemesi üzerine Vaşali’nin kaldığı hastaneye gider. Tam kapıdan girecekken, doktor Vaşali’in hamile olduğunu söyler. Arçana hiç uygun bir zaman olmadığını, başka bir zaman bunu açıklamayı düşünür. Vaşali ile Arçana orada karşılaşır. Arçana suçsuz olduklarını kanıtlandığını, parayı Manav değil Manşu’nun oyunu ile orada olduğunu açıklar. İki kız kardeş birbirilerine sarılır.

Baş Tacım 88. Bölüm Özeti (20 Eylül Pazartesi) Arçana Dharmesh ile Yüzleşir

Satiş ile Varşa alış verişe gider. Vaşali de aynı alış verişe gelmiştir. Dharmehs de bunlardan habersiz alış veriş merkezine Maduru ile gelir. Varşa Maduri ile Dharmesh’i görür. Hemen Vaşali’ye söyler. Vaşali baksa da onları göremez.

Vaşali bebek mağazasına gider. Orada alış veriş yaparken, Maduri ile karşılaşır. Maduru ile Vaşali konuşur. Vaşali bebek sahibi olacağını, henüz kocasına söylemediğini, içindeki sevincini kendisini ve kocasını bilmeyen Maduri’ye anlatsa da Maduru kocasının ilk eşidir. Maduru hemen Dharmehs ile otel de buluşur. Onun hayatından temelli çıkacağını ama ondan bir şey istediğini söyler. Ondan çocuk istediğini söyleyince, Dharmehs şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmehs duydularına inanamaz. Varun’un yeni kemik iliğine ihtiyacı olduğunu, evladının yaşaması için yeni bir bebek dünyaya getirmesi gerektiğini söyler.

Vaşali evde kocasına bebek haberi vermeyi düşünürken, Dharmesh de arabasında Maduri’nin söylediklerini düşünür. Vaşali onu arayıp eve gelmesini söylese de Dharmesh çok yoğun işi olduğunu, eve gelemeyeceğini söyler. Aslında Dharmesh gece boyu Maduri’nin söylediklerini düşünür.

Arçana evde yemek yaparken annesi ile babası gelir. Arçana’yı eve geri gelmesini ister. Arçana da annesine bir kadının yeri kocasının evi olduğunu, gelmeyeceğini söyler.

Varşa hem kayın babası hem de iş yerindeki işler nedeni ile zorlandığını açıklar. Varşa’nın işi bırakmasını istemez. Kariyer yapmak zor olduğunu yeni bir bakıcı tutabileceklerini söyler. Varşa laf arasında Vaşali ile konuştuğunu, işlerin yoğun olduğunu, Dharmesh’in gece bile eve gelmediğini söyleyince Satiş şok olur. Zira öyle bir yoğunluk olmadığı gibi Dharmesh de dün ve bugün işe bile gelmediğini bildiği için onun bir işler çevirdiğini anlar.

Dharmesh sonunda eve gider. Vaşali hamile olduğunu açıklar. Dharmesh hem üzülür hem sevinir. Vaşali tabi ki bu anları fark edemez.

20 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti

20 Eylül Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 20 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Savita sabah kalkar. Oğlu her doğum günüde ona mutlu yıllar dediğini ama bu doğum gününde evde bile olmadığını düşünüp canı sıkılır. Çok geçmeden Damodar elinde pasta ile gelip, karısının doğum gününü kutlar.

Manav işten gelir. Ancak morali bozuk olduğunu gören Arçana nedenini sorar. Manav da annesinin doğum günü olduğunu ama ona mutlu yıllar bile dileyemediğini söyler. Arçana Manav’ı ikna eder. Savita’nın evine gider. Arçana Manav’ı dışarıda bekler.

20 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti - Arçana Gerçekleri Öğrenir

Manav annesinin doğum günün kutlar. Anne oğul birbirlerine sarılır. Manav daha fazla vakit kaybetmeden gitmek ister. Savita biraz daha kalması konusunda ısrar eder. Lakin Manav Arçana’nın dışarıda beklediğini söyleyince Savita yenide sinirlenir.

Dharmesh ile Maduri buluşur. Dharmes’e neden hala karar vermediğini sorar. Dharmesh de karar vermenin kolay olmadığını söyler. Bu sırada Arçana, Dharmesh’i görür Dharmesh de Arçu’yu fark eder. Maduru oradan kaçar.

Dharmesh’in yanına gidip Maduri’yi hatta Varun’un bildiğini, bunu neden kardeşine yaptığını sorgular. Dharmesh önce kibirli, davranışlarla Arçu’yu alt etmek ister. Ancak Arçana gerçeği Vaşali’ye söyleyeceğini açıklar.

Arçana gerçeği Vaşali’ye söylemeden önce anne ve babasına söylemesi gerektiği aklına gelir. Son anda kararını değiştirip annesinin yanına gider.

Arçana gerçekleri açıklamadan önce Dharmesh, Arçu’yu telefonla arar. Gerçeklerin kimseye fayda getirmeyeceğini, hatta zarar vereceğini, bunun içiin önce kendisi ile sinirlenmeden konuşmasını ister. Arçana kabul edip Dharmesh ile buluşmaya gider.

Dharmesh ona Vaşali için endişelendiğini söyler. Sonra birden ifadeleri değişir. Gerçeği açıklamasını, sonunda iki karısının da olduğu ortaya çıkmasını istediğini, gerçekler ortaya çıkınca Vaşali kuma olacağını, kendisini boşayacağını ve dul kalacağını, hiç bir maddi kazancı da olmayacağını söyler. Dharmesh gülerek oradan giderken, Arçana orada kalakalır. Söylemenin doğru olmadığını fark eder.

Dharmesh eve gider. Bebek haberini herkese söylemesini ister. Akşam evde parti vereceğini açıklar. Dharmesh’in fikri Vaşali ile Arçana arasında ki ilişkiyi bozmak, Arçana bir şey söylediğinde, Vaşali ona inanmamasını sağlamaktır.

Devamı Baş Tacım 89. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 88. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu