Baş Tacım

Baş Tacım 89. Bölüm Özeti (21 Eylül Salı) Varşa Bir Daha Bebek Sahibi Olamayacak!

Baş Tacım 89. bölüm özeti 21 Eylül Salı. Varşa bayılır. Satiş hemen onu hastaneye götürür. Doktor Satiş’e Varşa bir daha bebek sahibi olamayacağını açıklar! Detaylar Baş Tacım 89. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 89. Bölüm Özeti)

 • Arçana Dharmesh’in davetine gider
 • Dharmesh panik olur
 • Arçana davet sonrasında oradan ayrılır
 • Jaywant Arçu’yu takip eder
 • Jaywant Arçana’nın kolundan tutar
 • Manohar kızını Jaywant’ın elinden kurtarır
 • Manav ikinci bir iş bulur
 • Manav ile Arçana ikinci işi kutlamaya gider
 • Manav ile Arçana, Savita ile Damodar’ı restoranda görür
 • Dördü birlikte yemek yer
 • Varşa bayılır
 • Satiş Varşa’yı hastaneye götür
 • Doktor Varşa’nın bir daha bebek sahibi olamayacağını söyler

Detaylar Baş Tacım 89. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 89 Bölüm Özeti; Arçana Dharmesh’in verdiği davete gider. Herkes birden Arçu’ya bakar. Dharmesh çok panik olur. Vaşali ablasını bizzat kendisi davet ettiğini söyler. Vaşali ile Arçana bir ara konuşur. Dharmesh bu duruma çok panik olur. Tam da bu sırada Maduri arar. Dharmesh onunla telefonda konuşur. Sonrasında Dharmesh arkasını döndüğünde, önünde Arçu’yu bulur.

Baş Tacım 89 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana ona korkup korkmadığını sorar. Dharmesh korkmadığını söylese de her halinden korktuğunu belli eder. Arçu, Maduri’nin bundan haberi olup olmadığını sorar. Dharmesh onu ilgilendirmediğini, dilerse Vaşali’yi burada rezil edebileceğini söyler. Arçana ise kardeşine yapacağı en ufak hata da karşısında biteceğini söyler. Kısaca kılıçlar çekilir.

Arçana partiden ayrılır. Jaywant onu takip edip bir yerde kıstırır. Onu istediğini, yaptıklarından pişman olduğunu, hata yapmasının tek sebebi aşkı olduğunu söyleyip kendisine geri dönmesini ister. Ancak Arçana açıkça reddedince, Jaywant daha da ileri gidip Arçu’nun ellerini tutar. Bu sırada Solu ve Manohar gelir. Manohar kızını Jaywant’ın elinden alır. Solu da Jaywant’a okkalı bir tokat atar.

Arçana evine giderken, Manohar ile Solu da Jaywant’ı ailesine şikayet etmeyi düşünürler. Manohar henüz gerek olmadığını, ilerleyen zamanda buna karar vereceklerini söylerken, Manav tamirhaneden çıkıp gece de kendisine iş arar. Bir yemek firmasında iş bulur.

Satiş ile Varşa evlilik yıl dönümlerine Vaşali ile Dharmesh’i davet eder. Dharmesh çok yoğun işleri olduğunu, açıkça gelemeyeceğini söyler. Sonrasında hemen otele gidip Maduri ile görüşür. Maduri çocuk yapma konusunda neye karar verdiğini sorar. Dharmesh acele etmemesini, Varşa ile Sartiş’in evlilik yıl dönümlerinde il dışına birlikte çıkacaklarını söyleyince, Maduru gerisini anlar. Artık Dharmesh de çocuk yapmaya ikna olur.

Manav ikici bir iş bulduğu için bunu Arçu ile kutlamak için dışarı yemeğe giderler. Arçana Jaywant ile yaşadığı sıkıntıyı Manav’a söylemek istemez. Manav gittiği restoran da annesi ile babasının da orada olduğunu görür. Sonunda Arçana, Manav, Savita ve Damodar birlikte aynı masada yemek yerler.

Baş Tacım 89. Bölüm Özeti

Ertesi gün Manav yemek şirkettinde ki işine geç kalır. Patronu ona geç geldiği için kızar. Manav da ikinci iş olarak geldiğini, bu sebeple geç kaldığını söyler.

Varşa evlilik yıl dönümleri için davetliler listesi hazırlar. Manav ile Arçana’nın adını listeden çıkartır. Satiş buna karşı çıkınca Varşa yeniden onların isimlerini yazmak zorunda kalır.

Maduri ile Varun alış veriş merkezinde dükkan da 300 rupi değerindeki malzemeyi kırar. Arçana oradan geçerken bunu fark eder. Arçana hemen 150 rupi verip, dükkanın zararını karşılar. Sonrasında Maduru ile Varun’u evine davet eder.

Arçana, Maduri’nin meseleyi ne kadar bildiğini öğrenmek için Maduri’nin kocası hakkında sorular sorar. Bu sırada içeri Manav gelir. Manav içeride Maduri’yi görünce şok olur. Arçu hemen Manav’ın yanına gidip Maduri ile gerçeği konuşmak istediğini söyler. Arçana Maduri’ye kocası ikinci kez evlendiğini, evlenen kişi de kardeşi olduğunu söyleyince Maduru “Vaşali senin kardeşin mi” deyince Arçana zaten Maduri’nin tüm gerçeği bildiğini fark eder.

Baş Tacım 89. Bölüm Özeti (21 Eylül Salı) Varşa Bir Daha Bebek Sahibi Olamayacak

Arçana açıkça Dharmesh’in hayatında çıkmasını ister. Ancak Maduri Dharmesh’in hayatına ilk giren kendisi olduğunu, asıl gitmesi gereken Vaşali olduğunu söyler. Konuşmalar sırasında Maduri yakında Dharmesh’i temelli terk edeceğini, bir kaç işini hallettikten sonra deyip ağlayarak evden çıkar.

Madhuri odasına gelir. Dharmesh’e neden Archana’nın kardeşi Vaşali olduğunu sakladın diye hesap sorar. Madhuri çok ağlar. Arçana ona çok iyilik yaptığını, onun yüzünden çok iyi bir dostunu kaybettiğini söyler. Dharmesh, Arçu ve Manav’ın kötü insanlar olduğunu söylese de Maduri neyin iyi neyin kötü olduğunu bilebilecek yaşta olduğunu Pune’de hastane masraflarını onların karşıladığını söyler.

Savita oğlunu merak eder. Gizlice evin dışından bakarken Manav onu fark eder. İçeri davet eder. Savita içeri girdiğinde, evi iyice süzer. Arçana hemen çay yapmaya gider. Savita oğluna geri gelmesini isterken, Manav Arçana’sız gelemeyeceğini söyler. Savita Arçu’yu görünce sinirlenip gider. Manav una üzülürken, Arçu annesinin asıl amacı evlerini görmek ve Manav’ı görmek olduğunu, üzülmemesini, hatta sevinmesi gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Varşa ile Vaşali buluşur. Varşa bebek istediğini, en büyük hatayı bebeğini aldırmak olduğunu söyler. Vaşali ile Varşa, Solu’nun evine gelir. Solu’yu Satiş ile Varlşa’nın evlilik yıl dönümlerine davet eder.

Varşa daha sona oradan ayrılır. Yolda Dharmesh ile Maduri’yi görür. Maduri’nin kim olduğunu sorar. Dharmesh de bir işçisi olduğunu söyleyip durumu idare eder.

Manav ikinci işi olan garsonluk yapmaya gider. Oranın müdiresi Manav’ın iş bilmez tavırlarından dolayı onu işten kovar. Manav da işe gerçekten ihtiyacı olduğunu söyleyince, oranın müdiresi dürüst ve hatasını anlayan insanları sevdiğini, daha yüksek maaşla işe geri aldığını söyler.

Varşa nehir kenarında Satiş ile oturup konuşur. Varşa sorumluluk almak istediğini, anne olmak istediğini söyler. Satiş de sorumluluk almak iyi aile ilişkileri kurmaktan geçtiğini, bunun için gidip Arçana’yı evlilik yıl dönümlerine davet etmesinden başlayabileceğini söyler. Varşa hiç istemese de kabul eder. Bu sırada Varşa’nın başı döner. Satiş hemen onu hastaneye getirir. Doktor kontrol ettikten sonra Varşa’nın geçirdiği kürtaj operasyonu nedeniyle bir daha anne olamayacağını bildirir. Satiş bunu duyunca şok olur.

21 Eylül Salı Baş Tacım Özeti

21 Eylül Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 21 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Satiş doktorun yanından gider. Varşa’ya gerçekleri söylemez. Doktara da Varşa’ya gerçekleri uygun bir zamanda söyleyeceğini, o söylemeden asla söylememesini rica eder.

Varşa Satiş’in isteği üzerine Arçana’yı davet etmeye gider. Lakin kapıdan içeri girmez. Arçana önce Varşa’nın gelmesine sevinse de her kelimesi onu aşağıladığını fark edince şöyle der.

“Hayata paranın dahi satın alamayacağı şeyler var!”

Varşa ise Arçu’nun bu tepkisini umursamaz. Bu arada Satiş da Manav’ı akşam ki partiye davet eder. Lakin Manav işte olacağı için nazikçe reddetmek durumunda kalır.

Manav davet için garsonluk görevini yapar. Davetliler geldikten sonra Manav o davetin Varşa ile Satiş’in daveti olduğunu anlar. Manav işten kaçmak için her yolu dense de patronu onu dava edeceğini ve tazminat alacağını söyleyince, Manav mecburen devam eder. Yaş pastayı getiren kişi olarak herkes Manav’ı orada görünce şok olur. Arçu da onun yanına gider.

21 Eylül Salı Baş Tacım Özeti - Manav Garson Olur

Arçana Manav’ın garsonluk işi yaptığını bilmediği için önce şok olsa da hemen onu destekler. Bu sırda (Bu kısım çok uzn ve saçma olduğu için anlatmadım) Savita da davete gelenlerden birisine parasını vermek için oraya geldiğinde, Manav’ın garson olarak çalıştığını görür. Savita Arçu’ya kızıp, oğlunu ne hallere düşürdüğünü söyler.

Oradakiler Savita’nın çok iyi bir oğlu olduğunu, onunla gurur duymasını gerektiğini söyler. Satiş de Manav’ı destekler. Rasika ve Manşu dalga geçmek isterken rezil olurlar. Manav gün sonunda kadar işini tamamlar. Müdür parasını verir. Manav hemen Arçu’ya parayı verip kardeşinin yanında rezil olduğu için ondan özür diler.

Devamı Baş Tacım 90. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 89. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Baş tacimda. Varşa neye dayanarak her defasında ablasını aşağılıyor. Arçana sayesinde Satişle tanişmadimi onunla evlenmedim. Manav her defasinda Varşaya yardim etdi.Aşvinden kurtardı kötü kadin olmasindan kurtardi. Çocuğunu aldırdı hemde kocasina bile soylemeden. Boyle büyük kararı tek basina verilirmi. Kayin aylesi onu evlerinden atdi. Kendi anne babasida onu evlerine almak istemedi orada terk edip gitdiler. Annesi bağını kopardi. Sokakda kaldi ama Manav onu görüp sokakda kalmasina içi rahat etmedi ve kendi evine götürdü. Manav kendi annesine karsi gelip onunla tartışıp evinde kalacağını soyledi. Satişe çok zor olsada onu kabul etdi. Ama varşa her zaman gerçek yüzünü gosterdi. Manavin ona her defasinda yardim etmesine rağmen onu her defa yargiladi sucladi aşağılayıcı sozler etdi. küçük düşürdü. Nankör olduğunu gösterdi. çocuğunu aldirdigi zaman onu ne kocasinin ailesi nede kendi anne babasi onu evlerinde istedi ama arcana onu gidip manavin evinden kendi ailesinin evine getirdi onu her defasinda yardim etdi annesinin affetmesini istedi aralarini duzelti ama arcananin ve manavin kendine yapdiklarini unutdu. varsanin ta kendisi hep bu zorluklari kendisi hal etmiş gibi davranıyor. Utanmasi bile yok onun. hep burnu havada

 2. Ablajim nasilsiniz kaç gundir ozetleri yazmiyorsunuz yoksa çokmy išleriniz var yazsaniz çok sevinirdim

  1. kanal 7 ile görüşmeye çalıştım. Devam edip etmeme konusunda. o sebeple bekledim. Şu an alınmış bir karar olmadığını öğrendim yazmaya devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu