Baş Tacım

Baş Tacım 90. Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Vaşali Gerçekleri Öğrenir!

Baş Tacım 90. bölüm özeti 22 Eylül Salı. Vaşali tesadüf eseri Dharmesh’in Maduri ile evliği olduğunu öğrenir! Detaylar Baş Tacım 90. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım Nasıl Bitecek hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Oyuncuların Gerçek Hayattaki İsimleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 90. Bölüm Özeti)

 • Arçana annesinden özür diler
 • Savita Acit’e hakaret eder
 • Manav ile Arçana kavga eder
 • Satiş Varşa’nın çocuk sahibi olamayacağını Vaşali’ye söyler
 • Vaşali yol kenarında ağlar
 • Manav ile Arçana Vaşali’yi görür
 • Manav, sersilerle kavga eder
 • Olay yerine polis gelir
 • Otel de bulunan müşterileri dışarı çıkartır
 • Dharmesh Maduri ile aynı odada kaldığını, karısı olduğunu söyler
 • Vaşali bu anları kendi kulakları ile duyar

Detaylar Baş Tacım 90. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 90 Bölüm Özeti; Bölüm Varşa ile Satiş’in evlilik yıl dönümlerini kutlama sonrasında misafirlerin dağılması ile başlar. Rasika, Manşıu, Solu, Manav ve Arçana hepsi birlikte trende gederler. Solu kızına darılır. Arçana da kocasının garsonluk yaptığı için davet sırasında küçük düştüklerini, bunda dolayı özür dilemek istediğini söyler.

Solu ise kızına ondan dolayı darılmadığını, Manav’ın ikinci bir iş bulmasını kendilerinden saklayıp hala kendilerine güvenmediği için kızgın olduğunu söyler. Arçana annesinden özür dilerken, Solu da böyle değerli bir damadı olduğu için çok şanslı olduğunu söyler.

Baş Tacım 90 bölüm özeti Başlıyor!

Savita eve gittiğinde sinirden deliye döner. Zira oğlu alt kademe ki kişilerin yaptığı (Hindistan’a göre) garsonluk mesleğini oğlunun yapması tamamen Arçu’nun suçu olarak görür. Damodar da eşi Savita’nın ne zaman Arçu’yu kabul edeceğini düşünüp durur.

Savita ve Damodar, Vandu’yu görmek için Acit’in evine gider. Bu sırada Rasika da dün gece Manav’ın ona karşı yaptığı hakareti düşünüp sinirlenir. Manav’ın arkasında atıp tutar. Vandu da abisi Manav’ı korumaya çalışınca, Rasika sinieden Vandu’ya lakap takar. Bu anları Savita görünce sinirden deliye döner.

Savita oğlu Manav rızkını kazandığını, kendi oğluna bakması gerektiğini, tüm serveti yiyip bitirdiğini söyler. Damodar Savita’yı susturmak istese de Savita susmayıp Rasika’ya hakaret etmek isterken, Acit nasibini alır. Acit sinirle orayı terk eder.

Dharmesh Manav’ın çalıştığı ikinci iş yerine garsonluk yaptığı yere gidip hesap sorar. Manav ailesi ve yaşamı ile ilgilenmediğini söylese de Dharmehs buna inanmadığı gibi onun hayatını mahvedeceğini söyler. Hemen oranın sahibini arayıp Manav’ı işten kovmasını, aksi takdir de başlarını belaya sokacağını söyleyince, oranın sahibi Manav’ı bugün gidip dinlenmesini söyler.

Baş Tacım 90. Bölüm Özeti

Jaywant’ın kardeşi Swaty kendi iş yerinden Arçu’ya iş teklif eder. Bu sırada Manav gelir. Manav meseleyi öğrenince evde sıkılıyorsa çalışmasını söyler. Lakin Arçana evde sıkılmadığını, geçim etmenin bu zaman da zor olduğunu söyleyince, Manav’ın canı sıkılır. Bu arada ikinci işinden olduğunu Dharmesh ile Maduri aynı odada kaldığını, bunu öğrendiği için Dharmesh elinden geleni yaptığını açıklar. Laf dönüp dolayıp Arçu’nun çalışmasına gelir. Manav da sinirlenir. Ne istiyorsa yapmasını söyler.

Satiş iş yerinde gelir-gider dengesini ve yeni alınan mallar üzerinde tartışma yaşar. Dharmesh ile tartıştığı sırada Maduri Dharmesh’i arar. Satiş kim diye merak edince Pune de ki ofisteki bir çalışan deyip geçiştirir. Satiş odana çıktıktan sonra Maduriyi arayıp ona kızar. Az daha yakalanacağını açıklar.

Baş Tacım 90. Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Vaşali Gerçekleri Öğrenir!
Baş Tacım 90. Bölüm Özeti (22 Eylül Çarşamba) Vaşali Gerçekleri Öğrenir! – kaynak: dizicenter.net

Damodar ile Savita pazara doğru giderken Rasika’ya ve Acit’e söyledikleri yüzünden tartışılar. Damodar Acit’in damatları olduğunu, yanlış şeyer söylediğini dile getirse de Savita oğlu Manav’a ancak kendisi hakaret edebileceğini, başkalarının hakaretlerine katlanamadığını söyler. İkisi birlikte pazara doğru gider.

Arçana Manav’ın sinirle evden çıkması nedeniyle canı sıkılır. Hemen Manav’ı arar. Ancak Manav cep telefonunu evde bırakmıştır. Acit’i arasa da Acit görmediğini söyler. Daha sonra Satiş’i arar. O da Manav’ı görmediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav da bir sinirle evden çıkıp tren istasyonu gelir. Arçana’nın söylediklerini düşündüğünde, aslında evin mutluluğu için söylediklerini, bunda kötü bir şey olmadığını anlar. Hemen Arçu’yu telefonla arayıp özür dilemek ister. Lakin cep telefonunu evde unuttuğunu fark eder.

Arçana Manav’ı aramaya annesinin evine gider. Savitaile dışarıda karşılaşır. Arçna Manav’ın evde olup olmadığını sorar. Savita “oğlumu benden aldın. Burada ne işi var” deyince, Arçana da kavga ettiklerini söyler. Savita bunun olacağını çok iyi bildiğini, iyi bir eş olamadığını söyleyip bir bir hakaret ederken Damodar karısına kızar. Arçana ile birlikte Manav’ı armaya giderler.

Damodar ve Arçana Manav’ı her yerde arar. Manav da eve geldiğinden Arçu’yu göremeyince panikler. Acit gelir. Onunla iş meselesi hakkında konuşur. Bir kaç saat sonra Damodar ile Arçana gelir. Arçu Manav’ı evde görünce gidip ona sarılır. Manav ondan özür diler.

Varun ile Maduru alış veriş merkezinden gezerken Vaşali ile Dahrmesh’i görür. Varun çocuk olduğu için hemen baba diye Dharmehs’in yanına gidince Vaşali şaşırır. Kaynak: dizicenter.net

22 Eylül Salı Baş Tacım Özeti

22 Eylül Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 22 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Varun babasına sarılınca Dharmesh “Sen de kimsin çocuk” der. Vaşali de “bu kimin çocuğu” diye sinirle Dharmesh’e sorar. Maduri dükkân sahiplerinden birine çocuğunu karşıdaki adamın yanından almasını ister. Varun Dharmesh’in yanından ayrılınca Dharmesh rahatlar. Ancak Vaşali’nin aklında bir şüphe kalır.

Varşa çocuk istediğini defalarca Satiş’e söylese de Satiş yanaşmaz. Zira onun anne olmayacağını çok iyi biliyor. Ertesi gün Varşa karın ağrısı ile hastaneye yatar. Hastane de doktorlar muayene ederken Vaşali gelir. Satiş Varşa’yı sakin bir yere götürüp, Varşa’nın hiç bir zaman anne olamayacağını, kürtaj sırasında gelişen bir komplikasyon da buna sebep olduğunu açıklar. Satiş bunu Varşa söylemesini ister.

Maduri, Dharmesh’i arayıp Varun’un doğum günü olduğunu ama sokak da onu görmezden geldiği için yaş pastasını kesmediğini söyler. Bu sırada Vaşali gelir. Varşa’nın yanında olmak istediğini, gece onunla kalacağını söyleyince, Dharmes Maduri’ye geleceğini haber verir.

Vaşali kardeşi Varşa’nın yanına gider. Vaşali bebek hayalleri kurar. İkiz bebek istediğini söyleyince, Vaşali dayanamaz ve dışarı çıkıp ağlar. Bu sırada Dharmesh de Maduru’nin yanında otel de kalmaktadır. Zira karısı Varşa ile gece kalacağını söylediği için oldukça rahattır.

Manav ve Arçana güzel bir gün geçirip eve doğru giderken yolda Vaşali’nin ağladığını görünce hemen onun yanına gider. Arçana Dharmesh’in gerçek yüzünü anladığını düşünür. Neler olduğunu sorar. Vaşali de meseleyi Satiş’e söylemeden kimse ile Varşa’nın durumunu paylaşmamaya karar verir.

Manav, Arçana ile Vaşali konuşurken üç serseri bir bayana taciz etmeye kalkar. Manav hemen kadını kurtarmak isterken serseriler Manav’a bıçak çeker. Manav oradan kurtulsa da hemen polisi arar. Polis olay yerine gelince, olayı başlangıç noktası otel olduğunu düşünüp tüm otel odalarındaki müşterileri aşağıya indirirler. Dharmesh ve Maduru de aşağıya iner.

Polis şikayeti yapan Manav ve Arçana’yı yanına çağırır. Vaşali de Manav ve Arçu’nun yanında otele girer. Bu sırada polis Dharmes’e kim olduğunu sorar. Dharmes; Vaşali, Varşa ve Manav’a arkası dönük olduğu için karısı Maduri olduğunu, çocuğu da yukarıda uyuduğunu söyleyip el ele tutuşurlar. Bunları an ve an Vaşali görünce şok olur. Dharmesh arkasını döndüğünden Manav ve Arçu’yu fark edince şok olur.

Vaşali, Dharmesh’e kızar. Kendisini aldattığını söyler. Dharmesh bir şans vermesini, ona geçeği açıklayacağını söyler. Manav da Dharmesh’e sakin olmasını söyler. Ancak Dharmesh “istediğiniz bu değil miyidi. İşte istediğiniz oldu. Artık Vaşali her şeyi biliyor” deyince Vaşali bir şok daha yaşar. Ablası e eniştesi meseleyi bildiğini ama kendisine söylemediğini anlayınca herkesten nefret ediyorum deyip oradan ayrılır. Dharmesh onun peşinden gider. Ancak Vaşali’yi bulamaz.

Manav ve Arçana otel de kalan Maduru ile konuşur. Maduru de tüm hikayeyi anlatır. Oğlu Varun için bunlara katlandığını açıklar. Dharmesh Vaşali’yi hiç bir yerde bulamadığını söyler. Manav ve Arçu, Vaşali’yi aramak için dışarı çıkar. Vaşali ise yol kenarında alış veriş merkezinden çocuğun Dharmehs’e baba dediği o anları ve evliliklerini hatırlayıp çok üzülür.

Devamı Baş Tacım 91. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 90. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu