Baş Tacım

Baş Tacım 91. Bölüm Özeti (23 Eylül Perşembe) Varşa Gerçekleri Öğrenir!

Baş Tacım 91. bölüm özeti 23 Eylül Çarşamba. Varşa bir daha bebek sahibi olamayacağını öğrenecek! Detaylar Baş Tacım 91. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 91. Bölüm Özeti)

 • Arçana Vaşali’yi bulur
 • Arçu Vaşali’yi eve getirir
 • Vaşali Manav’dan özür diler
 • Dharmesh defalarca Vaşali’den özür diler
 • Vaşali Dharmesh ile konuşmaz
 • Manav tefeciden borç para alır
 • Varşa bebek sahibi olmak için herkesi uzak bir tapınağa götürür.
 • Satiş Manav’a, Varşa’nın çocuk sahibi olamayacağı söylerken Varşa duyar

Detaylar Baş Tacım 91. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 91 Bölüm Özeti; Bölüm Manav ile Arçu birlikte Vaşali’yi araması ile başlar. Uzaktan bir kadının çığlık attığını duyan Arçana ve Manav hemen oraya gider. Orada Vaşali’nin çığlık attığını görür.

Vaşali, Arçu’nun geldiğini görünce ona gerçeği neden söylemedikleri konusunda kızar. Arçana bebeğine zarar gelmesinden korkar. Lakin Vaşali bebeği de istemediğini söyler. Manav Vaşali’ye kızıp, meseleyi önceden bildiğini, bu gerçeği açıklasa bile ona asla inanmayacağını bildikleri için söylemediklerini dile getirir. Bu sırada Dharmesh gelir. Ona eve gelmesini istese de Manav araya girip ihanet eden birisinin yanına baldızını göndermeyeceğini söyleyip, Vaşali’yi de alıp oradan uzaklaşır.

Baş Tacım 91 bölüm özeti Başlıyor!

Manav’ın evine gelen Vaşali, Manav’dan özür diler. Ona defalarca hakaret ettiğini ama şimdi pişman olduğunu söyler. Manav ise hepsini unuttuğunu açıklar. Arçana da güzel günler çok yakında olduğunu, üzülmemesini söyler. Bu sırada Dharmesh gelir. Manav dışarıda konuşmak ister. Ancak Dharmesh “Sen kimsin de benimle konuşacaksın” diye yüksek perdeden konuşur. Vaşali de “O benim eniştem olur. O benim adıma konuşma hakkı var” deyince, Dharmesh şok olur. Manav da burası kendi evi olduğunu, evinde taşkınlık çıkarmasına müsade etmeyeceğini söyleyip, Dharmesh’i dışarı çıkartır.

Manav Dharmesh’i dışarı çıkartıp şimdi onunla konuşmak için iyi bir zaman olmadığını, henüz olay çok sıcak olduğunu, ona zaman vermesini söyler.

Manav yeni bir iş kurma hayali ile Acit ile ortaklık yapmak ister. Acit ise onu bir tefeciye götürüp yeni işi için borç alabileceğini söyler. Birlikte otobüse binip giderler.

Satiş ile Varşa, Dharmehs’in evine gider. Vaşali’nin orada olmadığını öğrenen Varşa hemen Vaşali’yi arar. Varşa Vaşali2nin telefonunu kapalı oldğunu görüncne Dharmehs’e sorar. O da Solu’nun evindne oldğunu söyler.

Acit ile Manav tefeci Mohinder’in yanına gider. Manav’a 25.000 Rupi borç verir. Manav yeni bir iş kurabilecek parası olduğu için çok mutlu olur.

Baş Tacım 91. Bölüm Özeti

Manav hayalindeki iş fikrini Acit’e anlatınca, Acit işinden çıkıp bu işe ortaklık edeceğini söyler. Vaşali Manav’ın evinden yemek yaparken içeri Maduri girer. Vaşali’yi Arçana zannedip başına gelenleri ve Dharmesh ile nasıl yeniden konuştuğunu, tek tek anlattıktan sonra buralardan gideceğini söyler. Vaşali arkasını döner ve kocasının evine gitmesini, artık Dharmehs ile ilişkisini kestiğini söyler. Maduri ağlayarak dışarı çıkarken, Vaşali de içeride ağlar. Arçana gelir. Vaşali olup biteni anlatınca, Arçana tüm bu olanların sorumlusu Dharmesh olduğunu, ne Vaşali’nin ne de Maduri’nin bir suçu olmadığını söyler.

Satiş iş yerinden çalışırken bir işçisi dualı şeker getirir. Satiş ne için ve neden verdiğini sorunca işçisi de karşısının hamile kalamadığını ama tapınağa gidip dua ettikten sonra karsının hamile kaldığını söyleyince, Satiş oranın adresini alır.

Varşa, Vaşali’nin Dharmesh ile ufak bir tartışma yaşadığını ve Solu’nun evinden olduğunu düşünse de gerçek çok geçmeden ortaya çııkar. Dharmesh Manav’ın evinden olduğunu ve kendisinden uzaklaşmak istediğini söyler. Lakin yediği haltlardan asla bahsetmez.

Baş Tacım 91. Bölüm Özeti (23 Eylül Perşembe) Varşa Gerçekleri Öğrenir

Vaşali ile Arçaana evde yemek yaparken uzun zamandır özledikleri aile ortamı yeniden yaşarlar. Bu sırada Varşa gelir. Varşa Vaşali’yi dışarı çağırır. Ancak Arçana, Vaşali ile konuşmak  içeri gel der. Vaşali de mecburen içeri gelir. Vaşali küçük bir meseleyi büyütmemesini söylerken Manav’a da atıp tutar. Arçana Varşa’ya kızar.

Manşu, Vaşali’nin evden gittiğini ve telefonuna da ulaşılamadığını Solu’ya söyler. Solu merakla Arçana’nın yanına gider. Üç kızının da orada görünce derin bir oh çeker. Sonrasında Vaşali’ye neden evde olmadığını, Dharmesh ile kavga edip etmediğini sorar. Vaşali gerçeği annesinden saklar.

Satiş eve geldiğinde Varşa Arçana’nın evine gittiğini ve kardeşleri ile iyi vakit geçirdiğini söyler. Satiş de ona tapınaktan bahseder. Birlikte gitmek istediğini söyleyince, Varşa Arçana ve Vaşali’ye de haber vermeleri gerektiğini söyler . Arçana gideceklerini söyler. Ancak Vaşali’nin morali bozuktur. Vaşali daha fazla dayanmaz ve Varşa bebek sahibi olmaz der.

Dharmes otele gidip Varun ile vakit geçirmek ister. Ancak Maduri’nin Vaşali le konuştuğunu duyan Dharmesh delirir. Varun babasından çok korkar. Kaynak: dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arçana, Manav ve Vaşali dışarı çıkar. Dharmesh hemen yanlarına gelir. Manav, Vaşali ile Dharmesh’i yalnız bırakır. Bir kaç adım ileride durur. Dharmesh eve dönmesini, annesinin geldiğini söyler. Vaşali de artık hayatından çıktığını söyleyince, Dharmesh onun kolunda tutar. Arçana hemen kız kardeşini koruyunca, Dharmesh bu defa bütün meselenin kaynağı olduğunu söyler. Vaşali ablasına ve Manav’a bir şey diyemeyeceğini, aksi halde yaptıklarını herkese anlatacağını, hatta mahkemeye vereceğini söyler.

Arçana, Varşa ile tapınağa gitmekten vaz geçer. Zira bebekleri olmayacağını bile bile Varşa’nın o halini görmek istemez. Varşa Manav’ın evine gelir. Arçu’ya neden gelmediklerini sorar. Arçana da Manav’ı bahane eder. Tam da o sırada Manav gelir. Varşa Manav’a kızıp, bir saat içinde onları alıp tapınağa gideceklerini söyler.

Varşa gittikten sonra Manav, Varşa’ya gerçeği söylemesi gerektiğini, Zira Vaşali meselesinden yanlış anlaşılmalara neden olduklarını, şimdi Varşa’ya gerçeği söylemesi gerektiğini dile getirse de Arçana ne yapacağını bilemez. Bir taraf da kardeşi çocuk sahibi olmak için tapınağa gitmeleri konusunda baskı yaparken, bir tarafta Manab’ın ona gerçeği söylemesini istemesi Arçu’yu ikilem arasında bırakır.

23 Eylül Çarşamba Baş Tacım Özeti

23 Eylül Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 23 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Savita uzun zamandır oğlunu eve çağırsa da Manav Arçu olmadan o eve girmeyeceğini açılaması Savita’nın da elini kolunu bağlar. Artık bu hasreti bitirmek için Manav’ın evine gittiği sırada Arçana ve Manav, Satiş ile birlikte uzaklaştığını görünce, Savita artık Manav’ın gittiği yerden bile haberinin olmadığını düşünüp üzülür.

Satiş, Varşa, Manav, Arçana ve Vaşali tapınağa gider. Herkes dua eder. Tapınak çıkışında Varşa, falcının yanına gidip fal baktırır. Falcı da ona bir daha bebek sahibi olamayacağını söyleyince Satiş şok olur. Böyle şeylere inanmadığını, para koparmak için yalan söylediğini açıklar.

Satiş, Varşa, Manav, Arçana ve Vaşali geri dönüş yolunda arabaları arızalanır. Dharmesh de Varun ile vakit geçirmek için onu alış veriş merkezine götürür. Orada Manohar ve Solu ile karşılaşan Dharmesh şok olur.

Dharmesh Maduri’yi akrabası olarak tanıtır. Varun’u da Maduri’nin oğlu olduğunu söyler. Manohar Varun’u çok sever. Manav yolda geldikleri araca bakınca bir çok parçasının arsızlandığını ve hemen bitmeyeceğini söyler. Geceyi motel de geçirmeye giderler. Hepsi birlikte motel de keyifli vakit geçirir. Dharmesh Satiş’arayıp, Vaşali ile konuşmak ister. Ancak Vaşali müsait olmadığını söyleyip telefonu almak istemez. Satiş de kimseye haber vermeden kaldıkları motelin adresini verir. Gecenin ilerleyen saatlerinde içeri Dharmesh girince, Satiş ve Varşa dışında herkes şok olur.

Vaşali Dharmesh’i orada görünce başka bir odaya gidip ağlar. Arçana yanına gidip bir karar vermesini, boşanmak istiyorsa herkes buna saygı duyacağını ama meseleyi daha fazla uzatmamasını söyler. Vaşali herkesin içinde hiç bir şey yok gibi davranmaya karar verir.

Manav gecenin ilerleyen saatlerinde Satiş’in yanına gider. Varşa’ya artık gerçeği söylemesini, bir daha anne olamayacağını bilmeye hakkı olduğunu söyler. Satiş meseleyi Manav’ın da bildiğini duyunca içini döker. Varşa kürtaj yaptırdığı için bir daha anne olamayacağını ona söyleyemeyeceğini açıkladığında kapının önünde onları dinleyen biri vardı. Varşa her şeyi duyar.

Devamı Baş Tacım 92. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 91. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

   1. arkadaşlar kusura bakmayın sitemizi birebir kopyalayan bir site var onun mahkeme evraklarını hazırlıyorum. bir kaç avukat ile görüştüm. Ondan dolayı özetleri geciktirdim.

    1. millet sizden kopyalıyor diye bizi cezalandırıyorsunuz verin mahkemeye onlar cezalandırılsın Filizcim. eskiden hint analizlerinde herkesten önce giderdiniz başka sayfalarınkinde sizinkinin tadı yok ve kısacık lütfen eskisi gibi verin.

     1. Son iki gündür içeriklerimiz çalınmadı. Umarım böyle devam eder. Zaten mahkemeye verdik. 2500 Tl noter parası verdik. Bir o kadar da avukat ister. Ancak avukat ile henüz para konuşmadık. bu saatten sonra mahkemeye kaldı iş..

      BEN BİR ÖNCEKİ BÖLÜME BAKIP OLAYLARI ÖĞRENEYİM. YENİ BÖLÜMLERİ AÇARIM

     2. Allah razı olsun sizden inşallah harcadığınızı kat kat kazanırsınız ama biraz önden gidin rica ediyorum sayfanızı yenilemekten parmağım acıdı ve her seferinde yeni özetleri göremiyoruz üzülüyoruz Filizcim

 1. Ablacim sizden rica ederim 92 93 bolumi yazarmisiniz babam hastalandi annemlere gitdim o yuzden izlemedim yazsaniz çok sevinirdim

 2. Ablacim can yoldašym ozetleri yazmayi yetišyorsunuz ama bac tacim yetišemiyorsunuz bu haksizlik

  1. bir sonraki bölümü mü? Yoksa 3 bölüm sormasını mı? Ona göre başlayım nazlı

   1. hergün 3 bölüm yazsanız sizi yorar mı eskiden nasıl bu kadar önden gidiyordunuz başkaları çalıyorsa bu işi yapmayın madem, hergün ölüm riskimiz var diye bizlerde yaşamayalım atalım kendimizi minareden filizcim :)))

    1. sitede bu diziyi okuyan olmadığı için sadece bir bölüm önden gitmeye karar vermiştim. Üstüne içerik hırsızlığı çıktı. Ben senin için sabaha kadar baş tacım özeti yazdığımı biliyorum. Ancak şu yorumunda sonra buna değmeyeceğini anladım.

   2. Filiz abla sizin üstünüze çok geliyorlar baş tacim dizisini başka web sitelerindede okuyup bilerler mesela x diye site var o site güzel ama sizinkinde iyi digil sizi çok seviyorum bide sizi kopyaliyanlar varya inlarinda alah cezasini versin

 3. Ablacim merhaba bu yorumlari Ben yazmiyorum bilyorsunuz size saygi duyorum benim ismimi kulanyorlar sizden rica edyorum yazsaniz çok sevinirdim

  1. burada bir terbiyesiz var. Dün 3 bölüm yazmaya niyetlendim. Tüm hevesimi kaçırdı!

 4. Ablacim nasilsiniz siz onlarin soylediklerine bakmayin lutfen yazarmisiniz biz bekliyorus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu