Baş Tacım

Kanal 7 Baş Tacım Dizisini Gözden Mi Çıkardı? Baş Tacım Final Mi Yapacak

Kanal 7 Baş Tacım Dizisini Gözden Mi Çıkardı? sorusu son günlerde sosyal medyada bil hasa çok konuşulmaya başladı. Baş Tacım Final Mi Yapacak? Ya da Baş Tacım Fragmanı Neden Yayınlanmıyor?  Diye söylentiler hızla arttı. Bu yazımızda dizinin gidişatı hakkında bilgi verilecektir.

21 Haziran 2021 Pazartesi günü ilk bölümü ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı günden bu yana dek istenilen izleyici kitlesine ulaşamaya dizinin sık sık yayın saatinin değişmesi, akabinde dizinin fragmanlarının da verilmemesi ile gündeme Baş Tacım final haberleri gelmeye başladı.

=> Baş Tacım Oyuncu Kadrosu için tıklayınız

Baş Tacım Final Mi Yapacak

Hindistan da 1 Haziran 2009 tarihinde yayın hayatına başlayıp, 25 Ekim 2015 tarifinde final yapan dizinin henüz ülkemiz de 86 bölümü yayınlanmasına rağmen Baş Tacım Final Mi Yapacak soruları sorulmaya başladı.

Baş Tacım Final Mi Yapacak

Hindistan’da 1,424 bölüm yayınlanan dizini ülkemiz de yaklaşık olarak (bazen 4 bazen beş, bazen de 6 part yayınlandığı için yaklaşık olarak diyoruz) 285 bölüm sürecek. Henüz 200 bölümü yayınlanmadığı için dizinin şimdiden Baş Tacım final mi yapacak sorusu normal şartlar da söz konusu değil. Lakin dizinin aldığı reytingler ve izleyici de tam olarak karşılık bulamaması, dizinin hayranlarını oldukça meraklandırıyor.

Baş Tacım Dizisi Final’e Sürükleyen Sebepler

 • İlk yayın saatinin yanlış seçilmesi
 • Yakın zamanda aynı anda iki yeni izinin başlaması
 • Haber saatinde dizinin yayınlanması

Sebeplerinden dolayı dizinin halk tarafında bir karşılık bulamadı. Daha doğrusu kendisini tam olarak gösteremedi. Bu durumu geç de olsa fark eden Kanal7 yönetimi Emanet dizinin başlaması ile yayın saatinde değişikliğe gidip, gündüz kuşağına geçirse de orada da sabit bir saati olmayınca dizinin izleyenleri de izleyemez oldu.

Kanal 7 Baş Tacım Dizisini Gözden Mi Çıkardı

Orijinal adı Pavitra Rishta olan dizi ülkemiz de Baş Tacım dizi olarak yayın hayatına 21 Haziran 2021 Pazartesi günü başlamıştır. Şu an adar 86 bölümü yayınlanan dizinin geriye en az 200 bölümü kalmasına rağmen 82 bölümden itibaren dizinin fragmanlarının verilmemesi dikkatlerden kaçmadı. Çok sıkı takipçiler de hemen Kanal 7 Baş Tacım Dizisini Gözden Mi Çıkardı diye sorgulamaya başladı.

Kanal 7 Baş Tacım Dizisini Gözden Mi Çıkardı

Kanal 7 dizinin tamamına ücret ödediği için yerine daha iyisini ve bütçe olarak daha ucuzunu bulu p koyamayacağı için ve dizinin Türkçe çevirisini tamamlayıp seslendirme aşamasının nerdeyse sonuna doğru gelmesinden dolayı Kanal7 kesin olarak Baş Tacım dizisini gözden çıkartmadı. Ancak dizinin reytingleri her geçen gün düşmeye devam ederse diziyi başka zaman yayınlamak üzere rafa kaldırma seçeneği gündeme gelebilir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Baş tacım final yapmasin kanal7 yayinindan kaldirmayin cok severek izliyoruz. Cok sevdik Baş tacım dizisini.

 2. Bu dizinin konusu ne anlatılmak isteniyor belli olmadığı için begenilmiyor oyuncular ağlamaktan başka bir şey yapmıyor ağlama film deyin

  1. nazlı canım senin için al bir bölüm daha. Gece yatana kadar bir bölüm daha yazarım. Umarım senin kalbini kırmamışımdır

 3. baş tajim dizisini bende sewdim çok güzel diziýmiş ben türkmenistanlyýym bu diziýi çok izledim

  1. Selam bende cooookkk sevdim bu diziyi ben hint dizileri daha cok severim masum,tatli bela,ask bir ruya,ah kalbim,bas tacim,kördügüm bunlarin hepsini severim ❤❤❤❤❤❤❤

 4. Bende Baş Tacım dizisini öğlen saatlerinde yayınlanması iyiydi akşamları bizim türk dizileri olduğundan izleyemiyorum.
  Bazende bu gibi Hint dizileri sonlarına doğru saçmalıyor.

 5. Yarım bırakmayın dizileri lütfen ben çok dikkatli izliyorum gece 4.30 kadar hemde 😔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu