Baş Tacım

Baş Tacım Final Özeti [Baş Tacım Final de Neler Olacak]

Baş Tacım Final Özeti oldukça merak edilmekte. Bu yazımızda Baş Tacım Final de Neler Olacak? Sorusunun cevabını en baştan itibaren hikayeyi anlatarak cevaplayacağız.

Orjinal adı “Pavitra Rishta” olan ve Kanal 7 ekranlarında 21 Haziran tarihinde gelen, ülkemiz de “Baş Tacım” olarak adlandırılan dizinin, final bölümünde neler olacağı oldukça merak edildi. Baş rol oyuncunun intihar etmesi ile yerine başka bir isim getirilmesinden sonra dizideki ilgi bir hayli azalırken, dizinin en başında itibaren neler olduğunun kısa özetini Baş Tacım dizisi final özeti içerisinde verilmiştir.

=> Baş Tacım Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Baş Tacım Final Özeti

Yaklaşık olarak 3,5 ay sonra final yapacak dizi, ülkemiz de 21 Haziran 2021 tarihinde başladı. İte Merak edilen Baş tacım Final özeti…

Baş Tacım Genel Özeti; Manav oto tamircisidir. Annesi Savita oğlunu evlendirmek istemese de yaşı geldiği için mahalle baskısına da dayanamaz. Arçana kardeşlerini okutabilmek adına, okulunu bırakmış ve kardeşlerinin okumasını sağlamıştır. Soluçana kızının iyi bir eş ile evlenmesini ister. Lakin gelen adaylar, Arçana’nın üniversite mezunu olmadığını duyunca, evlilik görüşmelerini sonlandırır.

Solu ve Arçana bu duruma çok üzülürken, Arçana’nın yengesi Mancu, Arçana’nın evden gitmesi için oto tamircisini, otomobil mühendisi olarak gösterir. Savita gelecek altınlara kanar ve oğlunu Arçana ile evlendirir. Arçana düğün günü Manav’ın oto tamircisi olduğunu anlar.

Baş Tacım Final
Baş Tacım Final Özeti Yazı görseli

Manav’ın kardeşi Saçin ile Manav’ın çalıştığı iş yerinin sahibinin kızı Şiravani arasında aşk yaşanır. Saçin Amerika’ya gitme hayali, Mancu’nun Arçana yerine ifade vermesi ile suya düşer. Saçin bunu daha fazla kaldıramaz ve intihar eder.

Saçin’in sevgilisi o dönem hamile olduğu ortaya çıkar. Savita orununu babasız bırakmamak adına oğlu Manav’ın Arçana’dan boşanmasını ve Şiravani ile evlenmesini ister. Arçana, doğacak bebeği babasız bırakmamak adına, Manav ile boşanmayı kabul eder.

Arçana Manav ile boşandıktan sonra eğitim hayatına atılır. Lisans eğitimini bitirdikten sonra Dharmesh’in fabrikasında Personel müdürü olarak işe başlar. Manav da aynı şirkette çalıştığını fark eder ve aralarında ki aşk yeniden başlar.

Manav 4 yıl sonra zengin bir müttehit olur.  Savita da Manav ile Arçu’yu ayırmayı başarır. Daha doğrusu planladığı oyun sayesinde Manav ve Arçana ayrılır. Manav ve Archana’nın Soham adında bir oğlu ile Ovi ve Tejaswini adında iki ikiz kızı dünyaya getirmiştir. Archana’nın kız kardeşi Varşa, Soham’ı kaçırır. Soham ile birlikte nehre düşer ve aramalar sonucunda öldüğü kanısına varılır.

Arçana’nın kız kardeşi  Vaşali, Dharmesh’den ayrılır. Annesinin evine geri döner. Manav Savita’nın oyununa gelir ve Arçana’yı Hindistan da bırakıp, Kanada’ya taşınır. Arçana Manav yokken Purvi adında bir kız çocuğu evlat edinir.

Baş Tacım dizisi Final Özet
Baş Tacım dizisi Final

18 yıl sonra Manav Arçana’dan boşanmak için Hindistan’a geri dönmek zorunda kalır. Manav annesine boşanmak için geldiğini söyleyemez. Onun yerine evlerini yeniden inşa ettirmek için Hindistan’a gitmek zorunda olduğunu söyler. Mahkeme aradan geçen 18 yıldan sonra boşanmaları için 6 ay birlikte yaşamak zorunluluğu getirir.

Araçan’nın evlat edindiği Purvi’ye kendi patronu Arjun’a aşık olur. Varşa ve Soham 18 yıl sonra ortaya çıkar. Köhne bir yerde yaşantı sürmeye devam ederler.

Tejaswini, Savita’nın Archana ve Manav’a karşı komplosunu ortaya çıkarır ve aradaki yanlış anlaşılmalar kaybolur.

Dizide yine zaman ilerlemesi olur. Purvi kadın doktoru ile evlenir. Doktordan bebeği olur. Lakin doğumda bebeğini kaybeder. Purvi de doktora bunu söyleyemediği için Ovi’in bebeği ile değiştirir. Punni meseleyi öğrenir ve gerçeği ifşa eder.

Baş Tacım Final de Neler Olacak

Arçana ile Manav bir araya gelir. Aynı şekilde Arjun ile Purbvi de bir araya gelir. Ankita Naren de sonunda kavuşurlar. Artık her şey yoluna girdi derken, Manav trafik kazasında hayatını kaybeder. Arçana Manav’ın öldüğüne inanamaz.

Baş Tacım Final de Neler Olacak
Baş Tacım Final de Neler Olacak – Yazı görseli

Arçana Manav’ının kaybını kabullenemez ve çok geçmeden Arçana da kansere yakalanır ve Arçana da vefat eder. Son sahne Arçana ve Manav’ın ruhları cennette bir araya geldiği gösterilir. Ne yazı ki bu dizinin sonun hiç de iyi bitmiyor.

MANAV ÖLECEK Mİ?

Manav, Baş Tacım final bölümünde trafik kazası geçirecek ve Manav ölecek.

ARÇANA ÖLECEK Mİ?

Baş Tacım dizisi final bölümünde, Manav’ın ölmesini kaldıramayan Arçana da kısa süre sonra kansere yakalanacak. Manav’ın ardında Arçana ölecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

 1. Doğrusu bu dizinin hic merakı kalmadı can yoldaşımdada suraj ve sandhya final. Bölümünde ölücek zor sevdada Asaf ve zoya ölüyor şimdide bu lütfen aşk yakar bir qarip aşk ve yaralı kalbim yeniden başlasın lütfen filiz😰😰😞😣😩

  1. Baş Tacım şu an iyi bu sezon güzel Savita yüzünden sıksa da eskiye göre daha güzel finalde ölüyorlar âmâ torunlarının düğünü vardı yaşlanıyorlar hint dizilerinin çoğu ölümle bitiyor alıştık artık

  1. siz dediğiniz için tekrar baktım. “Yeni bölümler en kısa sürede eklenecektir yazıyor” Bende fragmanlardan takip ediyorum ama henüz Hintçe izleyeceğim bir yer bulamadım canım. Can yoldaşımı Hintçe izlediğim yer de mevcut durum bu.

   1. Zee 5’den Baş Tacım’ın bütün bölümlerini izleyebilirsiniz tr de site e uzun süredir yok bugün 771 775.Bölümler verilecek ben ordan takip ediyorum.

    1. orada şöyle bir sıkıntı yaşadık. yazı içerisine eklenecek görselin ekran görüntüsünü aldırmadı. O site ekran görüntüsü aldırmıyor. (Bilgisayar… telefonda denemedik) Dizinin ilk başında oradan takip ediyordum. Yarın bakayım. Olmazsa stok görsel ekleyelim. Ama ne olur 100 bölüm sonra yazacağım için olayları görmediğim için bazı yerleri anlamayabilirim. Bir de Manav da değişmiş. Yanlış anlarsam özetlerin altında yorum olarka yazın olur mu?

   1. keşke aşk bir rüya tekrar oynasa tapki ve bihan çok romantik ve komikler onları çok seviyorum muhteşem bir çiftler

  1. emin olun günde bir kaç kez bakıyorum. Lakin izlediğim yer de videoları durdurdu. Umarım yayınlanır

 2. Archana Manav’ın kaza geçirip öldüğünü telefonda öğreniyor ve yere yıkılıyor başına toplananlar öldüğünü öğreniyor telefon kapanmadığı için telefona bakıyor orda birisi Manav’ın da öldüğünü öğreniyorlar

 3. Baş Tacım şu an iyi bu sezon güzel Savita yüzünden sıksa da eskiye göre daha güzel finalde ölüyorlar âmâ torunlarının düğünü vardı yaşlanıyorlar hint dizilerinin çoğu ölümle bitiyor alıştık artık

 4. Aşk bir rüya tekrar başlasyn lütfen nolur lütfen kanal 7 ekibi Can yoldaşım final yapsın Aşk bir rüya başlasın lütfennnnn🥺

 5. diziyi çok seviyorum açıkçası Nareen olduğu için daha da bağlandım o deli olabilir amma deli olmayan insanlardan daha akıllı zeki ve iyi biri öyle biri gerçek hayatta malesef yok arkadaşlar ben bu diziyi Nareen olduğu için seyrediyorum

 6. Baş tacım çok güzel film ama ne yazık ki arçana ve manav ölüyorlar . Bu kötü oldu . Keşke hiç arçana ve manav hiç ölmeleri hiç istememiştim .

 7. Yeni hint dizsileri gormek çok isteyorum eski dizileri gormek istemiyorum lütfen yeni dizsileri yayinlasin eski dizsileri sewmiyorum dusma basin hint dizsi final olsun

 8. ay ay ay vallaha da billaha da hiç yenilik yok kendini geliştiremeyen her daim küçülten ve tahminden daha hızlı başaran başarısız bir kanalımızdır
  kendini şursuzca ezmeyi bilen hareketleri davranışları olsun düşüncesiz halleri komple her yerden ezilen kanal olabilirmi
  herkez yepyeni hint dizileri talep ediyor
  ama bizler e deger verilmiyor ideal diziler verilmiyor varsa yoksa kendi istekleri bizler neyiz kanal 7 izleyici kaybetmek istemiyorsa bizler iiii duymalı dinlemeli bepannah .. lshbaaz..
  Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz) …
  ne kadar özel diziler bunlar
  kore dizileri
  Hotel King 32 blm.. çok özel kore dizilerimiz var alabilecek cesaretiniz varsa türk halkına gösterin hint dizilerinden çok

 9. Merhaba filiz hanım nasılsın ız. Ara sıra hatırınızı soruyorum. Görüşmek dileğiyle işlerinizde kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu