Baş Tacım

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları Kadro ve Karakterleri

Kanal 7 Baş Tacım Oyuncuları Tam Listesi

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları arasında kimler olduğunu merak edenler için bu yazıyı sizler için hazırladık. Konusu yine dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başaran dizinin orijinal adı “Pavitra Rishta” olan ve Kanal 7 yakında yayınlanacağını duyurduğu yeni Hint dizisi Baş Tacım Oyuncuları birbirinden iddialı, bir o kadar tavırları ile içimizden birilerini andırıyor.

=> Aşk Yakar Oyuncuları Tam Listesi için tıklayınız.

Kanal 7 “Yakında” diyerek ilk fragmanını verdiği yeni Hint dizisi Baş Tacım için henüz bir tarih verilmese de mevcut dizilerin sona ermesinden sonra yayınlanacak. Halen devam eden Masum dizisi kimi zaman 4, kimi zaman 5 partı bir araya getirdikleri için final tarihi her bölüm de kayma yaşandığı için Baş tacım dizisi Masum dizisinden sonra başlaması planlıyor.

Pavitra Rishta yani aş Tacım dizisi Hindistan da 1 Haziran 2009 tarihinde yayın hayatına başlayıp, 25 Ekim 2015 tarifinde final yapmıştır. Hindistan’da 1,424 bölüm yayınlanmıştır.

=> Baş Tacım Final Özeti okumak için tıklayınız.

Ülkemiz de kimi zamanda Hindistan’da yayınlanan 4 bölüğümü, kimi zamanda beş bölümü bir araya getirip bir bölüm olarak yayınladıkları için yaklaşık olarak 356 ile 285 bölüm kadar sürecek. Olukça uzun soluklu olan aşk ve fedakarlık temalı Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları

Masum dizisinden sonra başlaması beklenen, kimi kaynaklara göre 21 Haziranda başlayacağı dillendirilen Kanal 7 yeni Hint dizisi Baş Tacım oyuncuları, gerçek adları ve karakter bilgisi alt kısımda tek tek açıklanmıştır.

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları

 • Ankita Lokhande (Archana Deshmukh)
 • Sushant Singh Rajput (Manav Deshmukh) – (2009-2011)
 • Hiten Tejwani (Manav Deshmukh) (2011–2014)
 • Usha Nadkarni (Savita Deshmukh)
 • Asha Negi (Purvi Deshmukh)
 • Rithvik Dhanjani (Arjun Kirloskar)
 • Shruti Kanwar (Ovi Deshmukh)
 • Mrinalini Tyagi (Tejaswini Deshmukh)
 • Ankit Narang (Soham Deshmukh)
 • Ankita Lokhande (Ankita Karmarkar)
 • Karan Veer Mehra (Naren Karmarkar)
 • Ruhee Bagga (Pari Kirloskar)

Baş Tacım Baş Rol Oyuncuları

Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları arasında merak edilen elbette baş rol oyuncularıdır. Burada dikkat edilmesi gereken Manav rolünü iki ayrı isim canlandırmakta. Birincisi 2009 ile 2011 yılları arasında canlandırırken, diğer oyuncu 2011-2014 yılları arasında hayat vermekte. Bundan dolayı iki erkek bir bayan olmak üzere Baş Tacım Baş rol oyuncuları ve gerçek bilgileri verilmiştir.

 1. Ankita Lokhande (Archana Deshmukh)
  Baş Tacım Oyuncuları - Ankita Lokhande (Archana Deshmukh)

  19 Aralık 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini oyunculuk üzerine aldıktan sonra 2005 yılında kariyerine yön vermek için Mumbai’ye taşındı. 2013 yılında “Sapne Sühane Ladakpan Ke” dizisinde kendi rolu olan “Archana” karakteri ile dahil oldu. Yine 2013 yılında “Ek Thi Naayka” dizisinde Pragya rolünü canlandırdı.
 2. Sushant Singh Rajput (Manav Deshmukh)
  Baş Tacım Baş Rol Oyuncuları - Sushant Singh Rajput (Manav Deshmukh)

  2009 ile 2011 yılları arasında Manav rolüne hayat veren Sushant Sing Rajpur; 21 Ocak 1986 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Mühendislik fakültesi mezunudur. Lakin aklında hep oyuncu olmak olduğu için Mumbai’ye gidip orada tiyatro eğitimlerini aldıktan sonra 2008 ile 2009 yılları arasında “Kis Desh Mein Hai Meraa Dil” isimli dizide “Preet Juneja” karakterini canlandırması ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2009 ile 2011 yılları arasında “Pavitra Rishta” dizisinde “Manav Deshmukh” rolüne hayat vermiştir. Dizi devam ederken diziden ayrılmak zorunda kalan Sushant Singh Rajput, 14 Haziran 2020 tarihinde henüz 34 yaşındayken intihar ederken ölmüştür.
 3. Hiten Tejwani (Manav Deshmukh)
  Baş Tacım Hint Dizisi Oyuncuları - Hiten Tejwani (Manav Deshmukh)

  2011 yılında Sushant Singh Rajput diziden ayrıldıktan sonra Manav rolünü canlandırmaya başlayan Hiten Tejwani; 5 Mart 1974 yılında Mumbai’de dünyaya gelmiştir. 44 yaşında ve balık burcu olan başarılı oyuncu diziye sonradan katılsa da dizinin temposuna ayak uydurabilmiştir. İlk defa kamera karşısında 2000 yılında “Ghar Ek Mandir” dizisi ile çıkmıştır. Hindistan da oldukça popüler olan başaralı oyuncu bu zaman kadar 20’dne fazla dizi ve 20’den fazla filmde rol almıştır.

Bunlar İlginizi Çekebilir;

Masum Oyuncuları  – Yaralı Kalbim Oyuncuları  – Aşk Yakar Oyuncuları

Kaynak: 


https://en.wikipedia.org/wiki/Pavitra_Rishta

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. allahım ya kendini o kadar büyük görüyor ki kanal 7 masum dizisini bir zahmet tabi zahmet olmassa kanal a 20 50 yapsın 15 30 a aşk yakar ı almayı başarsınn 3 yeni hint dizisi alma cesareti eden kanal 7 elini taşın altına sokup neden diger diziler i de düşünmedi
  lshqbaaz.. pyaar kii ek khaani.. lshq ka rang safed .. [aşkın rengi beyaz]..jaana na dil se door.. dizileri de hindistan ın degilmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu