Magazin

Başak Dizer Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ’dan Hoş Mesaj!

Sosyal medyada en çok konuşulanlardan biri kuşkusuz Kıvanç Tatlıtuğ’un Başak Dizer’e yazdığı mesaj oldu. Peki Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi olan Başak Dizer kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Tüm detaylar!

Başak Dizer’in eşi olan Kıvanç Tatlıtuğ eşinin doğum gününde yazdığı şu mesajla dikkat çekti:

İyi ki doğdun benim canım! İyi ki sen varsın. Seni seviyorum!

Bu yorumun ardından sosyal medya da Başak Dizer’i çok şanslı bulanlar yorum yağdırdı. Hem yakışıklı hem de ona aşık bir eşi var diye imrenilen Başak Dizer kimdir ile devam edelim yazımıza.

Başak Dizer Kim? Kaç Yaşında?

1980 yılında dünyaya gelen Dizer, stilist olarak çalışmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ zatüre başlangıcı teşhisi ile gündem olduğunda eşinin ona el bebek gül bebek baktığını hepimiz okumuştuk. Eee sevgi karşılıklıdır. Eşi Kıvanç Bey de belli ki ona aynı şekilde sevgi dolu yaklaşıyor. basak dizer resmi

Milano’da moda üzerine eğitim almış olan Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü mezunudur. Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rolünde yer aldığı “Aşk-ı Memnu” dizisinde stil danışmanlığı yapmış olan Dizer, “Medcezir” dizisinde de stil danışmanlığı yapmıştır.basak dizer resmi

Pek çok ünlü isimle çalışma fırsatı bulan Başak Dizer, Vakko’da baş tasarımcı asistanı olarak çalıştı. 2016 yılında Paris’te Kıvanç Tatlıtuğ ile evlenen Başak Dizer sade bir düğün yapmayı tercih etmiştir. Stil danışmanlığı görevine devam eden Dizer, sosyal medya da spor yaparken çektiği fotoğraflarını da sık sık sevenleriyle paylaşıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu