Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı

Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin avukat arkadaşı hakkında merak edilenleri (yaşı, memleketi, oynadığı dizi ve filmler) sizler için derledik.

Can Yaman ve Özge Gürel ikilisinin başrolünde yer aldığı yaz dizisi Bay Yanlış Deniz, dizideki güzel avukattır. Ezgi ile çocukluktan başlayan bir arkadaşlıkları vardır. 30’lu yaşlarda güzel ve zeki bir bayan olan Deniz, kötü bir evlilik sonrası kalbinin kapılarını kapatmıştır.

Özellikle erkeklere çok soğuk davranan Deniz, kolay kolay kimseye güvenmez. İnsanlara mesafe koymayı seven Deniz, işinde oldukça başarılı bir avukattır. Hedefi işinde yükselmek olan Deniz, bir hukuk firmasında çalışmaktadır.

Bay Yanlış Deniz Gerçek Adı Yaşı Hayatı

Cemre Gümeli Bay Yanlış dizisinde Deniz Koparan karakterine hayat vermektedir. Son olarak TRT 1 dizilerinden olan “Elimi Bırakma” dizisinde Cansu karakterine hayat vermiştir.bay yanlis deniz resmi

“Tatlı İntikam” adlı sevilen dizide Simay karakteri ile oyunculuğu ile adından söz ettirmiş olan oyuncu Mayıs, 1991, İstanbul doğumlu. Genç oyuncu düzgün fiziği ve güzel yüzü ile dikkatleri üzerine çekmekte.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi mezunu olan oyuncu sektördeki genç yüzlerden biri. 1,72 boyunda olan güzel oyuncu lise yıllarında oyunculuk yapmaya karar vermiş.cemre gumeli resmi

 

Daha sonra da üniversite eğitiminde bu yönde kendini geliştirmek üzere eğitim almaya karar veren Gümeli, bir taraftan da Haldun Dormen gibi oyunculukta adı duyulmuş bir isimden oyunculuk dersi alma şansı olmuştur.

Dizi sektöründe her ne kadar yeni bir oyuncu olsa da aslında daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Tiyatro sahnesinde tecrübe edinen oyuncu dizi sektörüne de Tatlı İntikam adlı dizi ile giriş yapmıştır. Dizide Simay karakteri ile ekranlara gelen oyuncu 54 kgdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu