Dizi Haberi

Bay Yanlış Dizisi Fox Tv Ekranlarında Başlayacak!

Yaz dizileriyle büyük beğeni alan Gold Film imzalı Bay Yanlış dizisi hakkında detayların netleştiği şu günlerde en çok merak edilen soru Bay Yanlış hangi kanalda sorusu idi. Bu sorunun cevabı da netlik kazandı.

bay yanlis kanali resmi

Gold Film’in 2020 yaz aylarında ekranlara geleceği planlanan Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosunda baş karakterler ve oyuncular netlik kazanırken dizinin hangi kanalda olacağı belli değildi. Bazı kaynaklarda Star Tv ekranlarında olacak dense de Gold Film’den gerekli açıklama yapıldı. Gold Film Bay Yanlış dizisinin Fox Tv ekranlarında olacağını basınla paylaştı.

Bay Yanlış Dizisi Konusu Ne? Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kadrosunda özellikle yabancı fanların merakla takip ettiği ve bir dönem eleştiri oklarının hedefi haline gelen Can Yaman ve Özge Gürel’in rol aldığı Bay Yanlış dizisinde Özgür ve ezgi adlı iki gencin hikayesi ele alınacak.bay yanlis can yaman resmi

Fox Tv ekranlarının yaz dizisi olan Bay Yanlış dizisinde Özgür adı gibi gezmeyi, eğlenmeyi hayatının odak noktası haline getirmiş bir gençtir.bay yanlis ozge gurel resmi

Ezgi ise hayatı biraz daha zorlanarak geçirmiştir. İş bulma konusunda yaşadığı zor anlar yetmezmiş gibi bir de gönlünü verdiği kişilerin yanlış kişiler olduğunu görüp üzülmüştür. Tam da bu sürecin içerisinde siyah ile beyaz kadar zıt olan bu ikili aşk yolunda karşılaşır.

Bay Yanlış Fox Tv ekranlarında yaz aylarında sizlerle olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu