Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Emre Kimdir? (Gerçek Adı)

Bay Yanlış Emre Karakterini Canlandıran Oyuncunun Bilgileri

Bay Yanlış Emre karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu geçtiğimiz sezon Erkenci Kuş dizisinde Ceycey karakterini canlandırmıştı. Bu yazımızda Bay yanlış dizisi Emre karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini detaylı olarak haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Bay Yanlış Emre

Sezon dizilerin ardı ardına son bölümlerini final olarak duyurması ile gözler bir anda yaz dizilerine çevrildi. Pandemi sürecinde dizilerin çekimi de oldukça zor hale geldi. Bu zorluklara rağmen Fox TV yaz dizilerin ilkine startı verdi. Bay yanlış çok yakında Fox TV ekranlarında başlayacak.

Bay Yanlış Emre Kim 

Gold film imzalı Fox TV’nin 2020 yazında ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Şimdi dizide Emre karakterinden kısacık bahsedelim. Daha sonrasında bu karakteri canlandıracak oyuncuyu sizlere tanıtacağız.

Bay yanlış Emre kim

Bay yanlış Emre Eren; Özgür (Can yaman) sahibi olduğu bar da çalışan barmendir. Eğlenceli birisidir. Barda çalıştığı için gözüne kestirdiği kızlara asılmaktan çok hoşlansa da maalesef kızlar Emre’ye yüz vermez.

Özgür’ü çok sevsen Emre, iş kendisine döndüğünde yani çıkarları sekteye uğramayacağı zaman bir anda tavrı değişen biri. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında. Faydacı ve aynı zamanda çıkarcıdır. Gülümsemesinin arkasında her zaman bir çıkarı vardır. İkizler burcunun da özelliklerini yansıtmaktadır. Kısaca dizide bu karakteri izleyeceğiz. Peki bu karakteri kim canlandıracak? İşte cevabı

Dizide Emre olarak izleyeceğimiz barmeni Anıl Çelik canlandıracak. Daha önce Anıl Çelik’i yine bir yaz dizisinde Ceycey karakteri ile izlemiş, oldukça beğenmiştik. Yine oyunculuk performansı ile göz dolduracaktır.

Anıl Çelik Kimdir?

Geçtiğimiz iki yıl boyunca Erkenci Kuş dizisinde Ceycey karakterine hayat veren başarılı oyuncu Anıl Çelik, Ocak 1988’de hayata gözlerini açmıştır. Aslen Ankaralı olan Anıl, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 

Bay Yanlış Emre (Anıl Çelik) - 2020

Oyunculuğa 2005 yılında Beşinci Boyut adlı dizide yer alması ile adım atmıştır. Daha sonra Kanal D ekranların da yayınlanan Arka Sokaklar’da Ege karakterine hayat vermiştir.

Senin Uğruna, İstiklal, Kendi Okulumuza Doğru, Kollama, Sevgili Düşmanım adlı yapımlardan rol aldıktan sonra Unutulmaz adlı dizide iki sezon Kerem karakterini canlandırmıştır. Al Yazmalım, Seni Bana Yazmışlar, Yamak Ahmet, Nuri ile Cafer, Salih Kuşu adlı yapımlardan sonra Kertenkele dizisinde Paytak Cezmi karakteri ile büyük beğeni kazanmıştır.

Çilek Kokusu adlı dizide Erdem’i canlandıran oyuncu Şeytan Tüyü, Hayat Sevince Güzel adlı yapımlarda yer almıştır. Anıl Çelik 1,72 cm boyunda ve 76 kg ağırlığında. yukarıda dediğimiz gibi en son “Erkenci Kuş” dizisinde “Ceycey” karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu