Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Ezgi Kimdir? Güzel Oyuncunun Hayatı

Star Tv ekranlarının yaz dizisi Bay Yanlış Ezgi kimdir daha dizi başlamadan merak konusu oldu. Ezgi karakteri ve karaktere hayat veren güzel oyuncu hakkında merak edilenler!

Yaz dizilerinin vazgeçilmez yapımcısı olan Gold Film’den Bay Yanlış dizisi geliyor. Özgür ve Ezgi adlı iki gencin hikayesini konu alacak olan dizide kadın ve erkek ilişkilerine vurgu yapılacak.

Bu hikayede ana karakter olan Ezgi ise defalarca aldatılmış bir kızdır. Yüzünü güldüren erkeklerin yaptıklarını görünce erkeklere küsmüştür adeta. Özgür ile ilk tanıştıklarında ona hemen güvenemeyen Ezgi daha sonra Özgür ile büyük bir aşk yaşayacaktır.

Bay Yanlış Ezgi Kimdir? Nereli? Sevgilisi

Özge Gürel Bay Yanlış dizisinde Ezgi rolüne hayat verecek. 1987, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu aslen Silivrili. Lise yıllarında Silivri’de eğitim alan oyuncu, Beykent Üniversitesi Ticaret Bölümü nü kazanmasına rağmen bu bölümde eğitimini tamamlamamıştır.ozge gurel resmi

Oyunculuk konusunda eğitim alan Özge Gürel, kamera karşısına “Kızım Nerede” adlı dizide Zeynep karakteri ile geçmiştir. Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde rol almıştır.ozge gurel resmi (1)

“Huzur Sokağı” adlı dizide Melisa karakterine hayat vermiş olan oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise “Medcezir” dizisi olmuştur. Bu dizide Ada karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

2014-2015 yılları arasında ise “Kiraz Mevsimi” adlı dizide kadın başrol oyuncusu olarak seyirci ile buluşmuştur. Bu dizide gerçek hayatında sevgilisi olan Serkan Çayoğlu ile rol almıştır.

1,69 boyunda olan oyuncu 56 kilodur. “Börü” dizisinde Gökçe Demir karakterine hayat vermiş olan Gürel, “Dolunay” adlı dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir. “Muhteşem İkili” dizisinde Nilüfer karakterine hayat veren güzel oyuncu Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu