Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Kerem Kimdir? Ebru’nun Nişanlısı

Bay Yanlış Kerem, Ebru’nun nişanlısıdır. Tıpkı Ebru gibi iyi niyetli olan Kerem mizaç olarak Ebru’ya çok benzemektedir. Yakında evlenecek olan Ebru ve Kerem ikilisinin aşkları bu dizinin sevilenleri arasına girecek. Turizm ile uğraşan Kerem, Bodrum’da bulunan ailesinden kalma oteli işletmektedir.

Fox TV ekranlarında yakın zaman da başlayan ve kısa süre için de ciddi kitlesi olan dizi her ne kadar yaz dizisi olarka başlasa da Ocak ayına kadar devam etmesi bekleniyor.

Bay Yanlış Ebru kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.
Bay Yanlış Kerem Soydan Resmi - Caner Şimşek
Bay Yanlış Kerem Soydan

Bay yanlış dizisi Ebru’nun aşık olduğu Kerem, Bodrumda bulunan baba yadigarı oteli işletmektedir. Kaç zamandır Ebru kendisine aşık olduğunu ve evlenmek istediğini söylemek ister. Dizide bu ikilinin aşkı da çok konuşulacak.

Bay Yanlış Oyuncuları tüm listesini görmek için tıklayınız.

Bay Yanlış Kerem

Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu Gold Film imzalı Bay Yanlış oyuncu kadrosu arasına adını yazdırmayı başaran ve dizide Can Yaman ve Özge Gürel ile birlikte rol alacak Kerem karakterine hayat veren Caner Şimşek’dir.

Bay Yanlış Kerem Resmi
Bay Yanlış Kerem Resmi

Caner Şimşek; en son her yerde sen isimli dizide bölüm oyuncusu olarka rol almıştır. Sema Pekmez ajansına kayıtlı olan genç yetenek ilk defa kamera karşısında 2013 yılında Güneşi Beklerken isimli dizide Koray karakterini canlandırmıştır.

Caner Şimsek Dizileri (Bay Yanlış Kerem)

2020 – Bay Yanlış

2019 – Her Yerde Sen

2019 – Tehlikeli Karım

2016 – Aşk Laftan Anlamaz

2015 – Şehrin Melekleri

2015 – Aşk Yeniden

2015 – Kara Ekmek

2014 – Kaçak Gelinler

2014 – Elif

2013 – Güneşi Beklerken


İsimli dizi ve filmlerde rol almıştır. Şimdi yeni dizisi olan ve Bay yanlış Kerem Soydan karakterine hayat verecek olan Caner Şimşek bu dizi ile dikkatleri üzerine çekmek istiyor. Yüzmeyi çok seven Caner aynı zamanda spor arabalara karşı oldukça ilgili.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu