Dizi Haberi

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? Set Alanı Nerede?

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor diye merak edenler ve popüler oyuncu Can Yaman’ı daha yakından görmek isteyenler için Bay yanlık dizisi çekim alanları hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz.

26 Haziran Cuma günü Fox TV ekranlarında 1. bölümü ile başlayacak olan dizinin ilk fragmanı bir milyon üzerinde izleme alması, dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Can Yaman hayranları bu dizinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyordu.

En son İtalya da katıldığı bir Show programında sarf ettiği sözler nedeniyle kimileri ciddi eleştiriye tabi tutsa da bir çok kişi Can Yaman’a destek verdi. Dizi projesine ara verip, bu olaydan sonra İtalya’da inzivaya çekilen yakışıklı oyuncu Can Yaman ülkesine vatani görevini yerine getirmek için yeniden döndü.

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor Resmi

Can Yaman’ın askerlik sonrasında Bay Yanlış ilk dizi projesi olması bakımında oldukça önemli. Dizinin ilk bölüm fragmanı bil milyondan fazla izlenmesi, dizinin yaz boyu en çok izlenecek diziler arasında birinci sıraya çıkardı.

Can Yaman hayranları da dizinin setine gidip, yakışıklı oyuncuyu daha yakından görmek istiyorlar. Bu sebeple Bay yanlık nerede çekiliyor diye merak ediyorlar. Biz de bu yazımız da dizinin çekildiği mekanı paylaşacağız.

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor

26 Haziran Cuma günü ilk bölümü ile başlayacak olan baş rollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı romantizm kokan bu dizinin çekildiği mekan, ünlü bir oyuncuya ait. Oyuncunun ismi sır gibi saklansa da kısa süre içinde dizinin çekildiği mekan, bir oyuncunun evi olması basına yansıdı.

Bay Yanlış Çekim yapıldığı yer görseli

Bu konuda çeşitli söylentiler halen ortalıkta dolandığını ve çekim yapılan ev Can Yaman’a ait olduğunu iddia edenler de oldu. Ancak evin kesin olarak Can Yaman’a ait olmadığını ama evini çekim yapılması için veren oyuncu, isminin sakalı kalması koşulu ile verdiği için tüm yapım ekibi tarafında sır gibi saklanıyor.

Bay yanlış nerede çekiliyor? Çekim anaları önceden Antalya ve Muğla bölgesi düşünülse de pandemi süreci nedeniyle dizi İstanbul da çekiliyor. Çekilen bölge olarak İstanbul Beykoz tarafında özel bir villada çekildiğini söyleyebiliriz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı