Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Ozan Kimdir? (Karakteri Gerçek Adı)

Bay Yanlış Ozan Karakterini Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Bay Yanlış Ozan Karakterine hayat veren oyuncu kim? Daha önce nerede oynadı? Ozan karakteri nasıl biri? Bay Yanlış dizisi Ozan karakterini canlandıran oyuncu gerçekte kim? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Fox TV ekranlarında 2020 yaz ayında başlayacak olan Bay Yanlış Oyuncu Kadrosu geçtiğimiz saatlerde netlik kazandı. Dikkat çeken oyuncuları sırası ile sizlere tanıtmaya ve karakter bilgisi vermeye devam ediyoruz.

Bay yanlış Ozan

Bu yazımızda, yaz dizilerin vaz geçilmez isimlerinden olan ve dizide Ozan karakterine hayat veren oyuncunun canlandıracağı hem karakter bilgisini hemde kısacık hayat hikayesinden bahsedeceğiz.

Bay Yanlış Ozan Kim

İlk olarak karakter bilgisi vereceğiz. Dizide Ozan Dinçer karakteri; 1980’li versiyon. 30 yaşının üzerinde karizması yerinde restoran şefidir. Aynı zaman da Özgür’ün de çalışanıdır. Özgür’ün işçisi dışında Özgür ile çok yakın dost iki arkadaştır.

Klasik tabir edilen bir yaşanmışlığı var. Yani kadınlar güvenini hep boşa çıkardığı için kafasında kadınlar hep aldatan taraf olduğu için gerçek aşka asla inanmaz. Eğlenceli bir kişiliği var. Bu eğlenceli tarafı, ne zaman bir kadınla yakınlaşsa, yaşadıklarını bir daha yaşayacağı aklına gelip, bir anda buz kesilir.

Bay Yanlış Ozan kim

Yengeç Burçlu yakışıklı restoran şefini bakalım hangi güzel kandıracak? İzleyip göreceğiz. Dizide Ozan karakterini bu çerçevede izleyeceğiz. Peki dizide bu karakteri canlandıran oyuncu kim? Yani Bay yanlış Ozan Dinçer gerçekte kim? İşte cevabı. Ozan karakteri olarka karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Serkay Tütüncü’dür.

Serkay Tütüncü Kimdir?

1991 senesinde İzmir’in Tire ilçesinde dünyaya gözlerini açan oyuncu daha önce İzmir spor da futbolculuk ile uğraştı. Kendisini Survivor yarışmasından tanımıştık.

2016 yılında Avatar Atakan ile Kıbrıs da finale kalan Serkay Tütüncü, gelen sms oylarında daha az alması nedeni ile birinciliği Atakan’a bırakmış, kendisi de ikinci olmuştu.

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İnsanlık Suçu” dizisinde Gökhan karakteri yanı sıra son olarka Afili aşk dizisinde Sertaç karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu