Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Özgür Ruhlu Özgür Kim Bakın!

Bay Yanlış Özgür kim diye merak edenler oyuncu aslında bir dönem epeyce eleştirilmiş olan bir oyuncu tarafından canlandırılıyor.

Star Tv ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelecek olan Gold Film imzalı Bay Yanlış dizisinde Özgür, bir restoran bar işletmecisidir. Hayatı özgürce yaşayan Özgür Bey, ezgi ile öyle bir şekilde tanışacak ki şaşıracaksınız. Erkeklerden çok çekmiş ve kolay kolay güvenemeyen Ezgi ile Özgür’ün hikayesi erkek kadın ilişkileri üzerine olacak.

Bay Yanlış Özgür Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Can Yaman Bay Yanlış dizisinde Özgür karakterine hayat verecek. “Dolunay” dizisinde baş rolü yine Özge Gürel ile paylaşmış olan oyuncu Bay Yanlış dizisinde ana karakter olarak yer alacak. can yaman resmi

1989 doğumlu olan oyuncu İstanbul Suadiye’de dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Yugoslav olan Can Yaman, Bilfen Kolejinden mezun olduktan sonra İtalyan Lisesine gitmiştir. Liseyi birincilikle bitiren Can Yaman öğrenci değişim programı ile Amerika’ya gitmiş ve eğitimini burada devam ettirmiştir.

1,83 boyunda ve 70 kilo olan oyuncu ayrıca lisanslı bir basketbolcudur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünü burslu olarak kazanmış olan oyuncu bu bölümden 2012 senesinde mezun olmuştur.

Altı ay avukatlık da yapmış olan oyuncu daha sonra oyunculuk konusunda eğitim almaya karar vermiştir. “Dolunay” dizisinde Ferit rolüyle herkesin beğenisi alan Yaman, “Erkenci Kuş” dizisinde Can karakterine hayat vermiştir. Dizide rol arkadaşı olan Demet Özdemir ile bir süre sevgili olan oyuncu daha sonra ayrılmıştır.

“Libido” açıklamalarıyla bir dönem eleştiri oklarının hedefi olan Can Yaman yeni dizisi olan Bay Yanlış dizisinde Özgür karakterine hayat verecek. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu