Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Serdar Kimdir? Doktor Serdar Gerçek Adı

Can Yaman ve Özge Gürel’in romantik komedi türündeki dizisi Bay Yanlış Serdar kimdir sorusunun yanıtı bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Gold Film’in bu sezona damga vuracak dizisi Bay Yanlış dizisinde Serdar, kadın doğum doktorudur. İşinde çok iyi olan Serdar için işi her şeyin önündedir.

Mantığıyla hareket eden Serdar, aşka inansa da önceliği hep mantığıdır. İşinde iyi olmak için gerekirse yalan da söyler. Hırslı bir mizaca sahip olan Serdar karakterine ise popüler bir oyuncu hayat vermekte. İşte o oyuncu!

Bay Yanlış Serdar Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Sarp Can Köroğlu Bay Yanlış Serdar karakteri ile sizlerle olacak. 1990,Bolu doğumlu. 28 yaşında olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Arkeoloji Bölümünden mezun olsa da bu bölümle ilgili değil de oyunculuk üzerine kendini yetiştirme kararı almıştır.sarp can koroglu resmi

Üniversite yıllarında iken oyunculuğa yönelmiş ve eğitim almaya başlamıştır. TRT1’de yayınlanmış olan Elde var Hayat dizisi ile ilk defa ekranlara gelen Köroğlu daha sonra Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisi ile seyirciyle buluşmuştur.bay yanlis serdar kimdir resmi

Bu dizide canlandırdığı Bülent karakteri ilgi odağı haline gelen oyuncu 2014 yılında yıla damga vuran Kurt Seyis ve Şura adlı dizi ile yeniden seyircinin karşısına çıkmıştır. Yasak Elma dizisine 15. bölüm itibariyle katılan oyuncu şimdiden dizinin fenomen karakterlerinden biri haline geldi. Daha önce Paramparça dizisinde Pars karakteriyle de beğeni alan oyuncu Yasak Elma dizisinde Kemal karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu