Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Sevim Kimdir? Özgür’ün Annesi

Gold Film imzalı Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün annesi Sevim hakkında merak edilenler – Bay Yanlış Sevim Kimdir – yazımızda sizlerle!

Özgür ve Ebru’nun annesi olan Sevim, eşi vefat edince kendini işine ve evlatlarına adamış bir annedir. Eşi Nevzat’tan kalma bağ bahçelerini işleten gayrimenkul zengini Sevim’in evlatları için yapmayacağı şey yoktur.

Olaylara pozitif yaklaşan, titiz, detaylara takılan bir yapıya sahiptir. Takıntılarıyla dizide en çok güleceğimiz karakterlerden biri Sevim Hanım olacak.

Bay Yanlış Sevim Gerçek Adı Hayatı Bilgileri

Lale Başar Bay Yanlış dizisinde Sevim Aksoy karakterine hayat verecek. Can Yaman’ın annesi rolüyle izleyeceğimiz oyuncunun hayatıyla ilgili detaylar ise şunlar;lale basar resmi

1964 yılında Ordu’da dünyaya gelen usta oyuncu Hacettepe Üniversitesi devlet Konservatuvarı mezunudur. Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlayan Başar, daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı.lale basar resmi

2009 yılında buradan emekli oldu. Son olarak “Leke” dizisinde Belkıs karakterine hayat veren oyuncu “Yeni Gelin” dizisiyle fenomen oldu.

“Hayat Bazen Tatlıdır”, “Aşk Yeniden”, “Köksüz”, “Göl Zamanı”, “Deniz Yıldızı”, “Karamel”, “Duvar”, “Komiser Nevzat”, “Yeni Evli”, “Kod Adı Kaos”, “Samyeli”, “Dudaktan Kalbe” gibi yapımlarda rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu