Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Soner Kimdir? (Gerçek Adı)

Bay Yanlış Soner Karakterini Canlandıran Oyuncuyu Kim

Bay Yanlış Soner karakteri bu yaza damga vuracak isimlerden. Can Yaman ile birlikte aynı dizide oynayacak olsa da canlandırdığı karakter oldukça dikkat çekici. Bu nedenle bu yaz Cam Yaman ile birlikte adından sıkça söz ettirecek olan ve dizide Soner karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve bilgilerini sizler için bu yazımızda hazırladı.

Bay Yanlış Soner

Fox TV ekranlarında çok yayında başlayacak olan Bay yanlış isimli dizinin oyuncu kadrosu geçtiğimiz saatlerde netliğe kavuştu. Dikkat çeken isimlerin başında yer alan ve dizide Soner karakterini canlandıracak oyuncunun bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir.

Bay Yanlış Soner Kim

Özgür’ün şimdilerde ilgilendiği Ezgi’nin eski sevgilisi Soner olarka karşımıza çıkacak. Soner nasıl biri? Reprezantdır. Yani ilaç mümessilli olarka çalışmaktadır. Giyimine çok dikkat eden ve kendi çıkarları her şeyin üstünde gören faydacı ve narsist bir kişilik sahibidir. İki yüzlü olan Soner başak burçludur.

Bay yanlış Soner kim

Çevresindeki her onun kullanacağı potansiyel olarka düşünür. Kısaca dizideki Soner karakteri böyle bir rol ile karşımıza olacak. Peki bu karaktere hayat veren oyuncu kim? Bay Yanlış Soner karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Taygun Sungar’dır.

Taygun Sungar Kimdir?

9 Aralık 1989 yılında başken Ankara da hayata gözlerini açmıştır. 1,82 boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan yakışıklı oyuncu Aslen Ankaralıdır. Liseyi bitirdikten sonra hayalini peşinden gitmeye karar verdi. 2007 yılında İzmir de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünü kazandı.  Oyuncu hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Taygun Sungar biyografisi okumak için tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu