Oyuncu Kadrosu

Bay Yanlış Ünal Kim? (Ezgi’nin Üvey Babası Ünal)

Bay Yanlış Ünal Karakterini Canlandıran Oyuncunun Bilgileri

Bay Yanlış Ünal karakterini görenler hemen akıllarına Akasya Durağı dizisinde Mehmet hoca karakteri ile adeta hafızalara kazınmış bir isim.  Son olarak mucize doktor dizisinde bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan usta oyuncu, şimdi çok önemli bir projede Ezgi’nin babası Ünal karakterine hayat verecek.

Pandemi sürecinde sezon dizilerin final yapması ile gözler yaz dizilerine çevrildi. Fox TV elini çabuk tutarak Bay yanlış dizisinin okuma provalarına startı geçtiğimiz günlerde verdi. Oyuncu kadrosuna da %100 olmasa da büyük oranda belli oldu.

Bay Yanlış Ünal

Bu yazımızda Bay yanlış Ünal karakterini daha açıklayıcı olmak gerekirse Ezgi’nin babası Ünal karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncunun gerçek hayatını yazımızdan devamında bulabilirsin.iz.

Bay Yanlış Ünal Kim

Ezgi’nin babası olarak izleyeceğimiz Ünal Yılmaz aslında Ezgi’nin gerçek babası değildir. Ezgi, Nevin’in ilk eşinden olsa da Ünal Ezgi’yi kendi öz kızı gibi görmektedir.  Ünal Nevin ile tanışmadan evvel gemilerde aşçı olarak çalışmıştır. Belli bir süre sonra düzenli hayatı istediği sırada karşısına Nevin çıkar. Nevin ile evlenir. Daha önce evlenmediği için Ünal’in bu evliklik ilk evliliği olsa da Nevin’in ikinci evliliğidir.

Bay Yanlış Ünal Kim (Ezgi'nin Üvey Babası)

Ünal aşçılığı bıraktıktan sonra karısı Nevin ile birlikte kahvaltı evi açarlar. Geçimlerini buradan sağlayan çift oldukça mutludur. Ünal ise samimi olduğu kadar esprili bir kişiliği vardır. Hiç çocuğu olmasa da Ezgi’yi hep kısı gibi görmüştür. Kısaca Bay yanlış Ünak yılmaz karakterini bu çerçevede izleyeceğiz. Ünal karakterine hayat veren oyuncu ise Suat Sundur’dur.

Suat Sungur Kimdir

1961 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. İzmir Gençlik Tiyatrosu kurucularında biri olan usta oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Sungur uzun yıllar Dormen Tiyatrosunda çalışmıştır.suat sungur resmi

Özellikle çocuk oyunlarında rol almış olan oyuncu, eşi Ahu Sungur ile katıldığı yarışmalarla da herkesin sevdiği ve herkese örnek teşkil eden bir kişi olmuştur. Ege adında bir de oğlu vardır. “No: 309”  dizisinde Fikret karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Mucize Doktor” dizisinde Yaşar adlı bir hastaya hayat verdi. “Sihirli Annem” dizisiyle fenomen olan oyuncu pek çok yapımda yer aldı. Şimdi Bay yanlış Ünal karakteri ile yeniden ekranlarda yer alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu