Dizi Haberi

Behzat Ç. Başlama Tarihi Belli Oldu! Kadroda Yeni İsimler Var

2010 yılın da ilk defa Star TV ekranlarında karşımıza çıkan ve polislik mesleğini farklı bir biçimde yorumlayan Behzat Ç. Bir Ankara polisiyesi, bildiğiniz üzere yeniden gündeme geldi. İnternet ortamında yayınlanan diziler son zamanlarda artış göstermekle birlikte eski diziler de yeniden gündeme gelmeye ve yeniden yayınlanmak için İnternet ortamında yaşama sansı buldu. Bu şansı yakalayanlardan birisi de Behsat Ç. dizisi oldu. Behzat Ç. yeni sezon başlama tarihi belli oldu.

Blue TV İnternet ortamında diziyi yeniden yayınlama kararı aldı. The Protector Hakan: Muhafız isimli dizinin harika bir başarısı ile Netfilix hem gelir hem de yeni üye kaydetmesi ile rakip firma Blue TV de yeniden biz dizi oluşturmak yerine, eski dizilerden reytingleri iyi olmasına rağmen final yapmış diziyi buldu. Behzat Ç Blutv

Yakın zamanda cast çalışmaları tamamladı. Eski yarışmacılardan bazıları Behzat Ç. oyuncuları arasında olmayacağını, başka projelerinin olduğunu söyleyerek projeden ayrıldılar. Eksik kadrolar da tamamlandıktan sonra kısa süre içinde çekimleri başlandı. 

Behzat Ç. Yeni Sezon Başlama Tarihi Kesinleşti

Yapımcılığını İnter Medya’nın yapacağı ve Blue TV ekranlarında yayınlanacak olan yönetmenliğini ise Serdar Akar’ın yapacağı Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Nejat İşler, Berkan Şal, Canan Ergüder Ahu Türkpençe, Güvenç Kıraç, Belçim Bilgin ve son olarak Ege Aydan’ın yer alığı, ilk sezonu 9 bölüm olarak İnternet ortamında Blue TV de yayınlanacak olan Behzet Ç. başlama tarihi kesin olarak netleşti. Aldığımız bilgiye göre 25 Temmuz 2019 Perşembe günü ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacak. Behzat Ç. Yeni Sezon Başlama Tarihi resmi

Behzat Ç yeni sezonda polislikten istifa eden Behzat sivil birisi olarak yaşamını sürdürürken, Ankara emniyetin çözemediği ve bir an evvel çözülmesini istediği bir olayı, çözse çözse Behzat çözer diyerek, faili meçhul cinayetleri araştırmak ve faillerini bulmak adına yeniden suçluların peşinde kendi ekibini kurarak, yoluna devam edecek. 

Behzat Ç. 1. bölüm Fragmanı (25 Temmuz 2019)

Eski olaylardan sıyrılarak ülke gündeminde olan 15 temmuz ve sonrasında KHK olaylarına da atıfta bulunan güncel bir dizi olmuş. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Şimdi o anları görebilmeniz için yeni sezon 1. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. tüm bölümler blue TV’ye üye olup izleyebilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu