Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Oyuncuları Yeni Sezon Kadrosu Ve Künyesi

19 Eylül 2010 yılında ilk kez Star TV ekranlarında karşımıza çıkan ve cinayet büro ekiplerinin yaşadıklarını konu alan polisiye dizi yeniden yayın hayatına dönüyor. Blutv de yayınlanacak olan dizinin eski oyuncuların büyük çoğunluğu kadroda yerini aldı. Bu yazınızda Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Oyuncuları kimler olduğunu ve yeni sezonda katılan oyuncuları bu yazınızda bulabilirsiniz. 

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Oyuncuları

2013 yılında yayın hayatına son veren ve final yaparak seyircilerine veda eden dizi, internet ortamı için yeniden çekilmeye ve dizi kaldığı yerden devam etmesi için resmen düğmeye basıldı. Bildiğiniz üzere yaşadığı olaylar sonrasında Behzat mesleğinden istifa etmişti. Senaryo da buna uygun bir şekilde revize edilecek.Behzat Ç Blutv

Eski oyunculardan fire verilse de bir çok yeni oyuncular da ekibe dahil olacak. Sıkı hayran kitlesine sahip olan dizi blutv de yayın hayatına başlayacak. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Behzat Ç Yeni sezon oyuncuları hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Erdal Beşikçioğlu  (Behzat Ç.)

5 Ocak 1970 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan Erdal, oyunculuk üzerine “Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümünü tamamlamıştır. İlk kez kamera karşısında 2004 yılında “Kasırga İnsanları” isimli dizide “Yunus” karakterine hayat vermiştir. İlk sinema deneyimi ise “Barda” isimli sine filminde “Nasır” karakterine hayat vermiştir.Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç. Oyuncuları)

Popüler bir oyuncu olması ve hala hafızalardan kazınmayan oynadığı 2008 yılında “Vali” isimli sinema filminde baş rol olan Vali Faruk Yazıcı karakterine hayat vermesi ile hem ülke çapında tanını bir oyuncu oldu hem de popüler bir oyuncu haline geldi. (2010-2013) yılları arasında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide oyunculuğunun zirvesini yaşamıştır. 

İnanç Konukçu (Hayalet)

1985 senesinde başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açana oyuncunun burcu akreptir. 1,74 boyunda 72 kilo olan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Adını en çok duyduğumuz dizi ise Behzat Ç dizisi olmuştur.İnanç Konukçu (Behsat Ç. Oyuncu Kadrosu Hayalet)

Bu dizide Hayalet karakteri ile hafızalara yer eden İnanç Konukçu Karanlıktaki Umut, Leyla ile Mecnun, Dar Elbise, Kaçak, Tuhaf Zamanlar, Kasap Havası adlı yapımlarda yer almıştır.

Ege Aydan (Şevket)

15 Haziran 1958 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan usta oyuncu, oyunculuk üzerine “Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” bölümünü tamamlamıştır. Bir çok tiyatro oyunlarında yer alan Ege Aydan ilk kez kamera karşısına ise 1974 yılında ekrana gelen dizide “Kaynanalar” isimli dizide rol alarak bu sektöre tam olarak 45 yıl önce başlamıştır.Ege Aydan (Behzat Ç oyuncusu Şevket)

İlk sinema deneyimi ise 1996 yılında ekrana gelen “Solgun Bir Sarı Gül”  isimli sinema filminde rol alarak sinema sektörüne de adım atmıştır. Ülke çapından tanınan bir oyuncu olması 2003 yılında ekrana gelen “Asmalı Konak” isimli dizide “Yaman” karakterine hayat vermesi sayesinde olmuştur. 45 yıllık oyunculuk hayatına 57 proje sığdırmıştır. Son olarak ise 2018 yılında “Yanımda Kal” isimli sinema filminde izlemiştik.

Canan Ergüder Ece (Esra)

15 Temmuz 1977 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Canan, Üsküdar Amerikan Lisesi mezunudur. Oyunculuk üzerine Amerika da eğitimler alan güzel oyuncu ilk kez ekrana 2007 yılında “Binbir Gece” isimli dizide “Eda” rolüne hayat vermiş ve ilk kez kamera karşısında olmasına rağmen uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptığı için kameraya ve oyunculuğa hiç yabancılık çekmemiş ve oynadığı Eda rolünü da harika bir şekilde canlandırmıştır.Canan Ergüder (Behzat Ç oyuncu kadrosunda Savcı)

Dikkatleri üzerine daha ilk oynadığı dizi sayesin de yakalayan Canan Ergüder, popüler bir oyuncu olmasını ise 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Savcı Esra karakterine hayat vermesi ile tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. En son 2018 yılında “Kaos” isimli sinema filmin de “Fadime” karakterini canlandırırken izlemiştik.

Nejat İşler (Ercüment Çözer)

29 Şubat 1972 yılında hayata gözlerini İstanbul ilimiz de açan Nejat şu an 47 yaşındadır. Oyunculuk üzerine eğitimi ise “Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları” bölümün de tamamlamıştır. 47 yaşında tam olarak 45 ayrı proje sığdıran ve ilk kez kamera karşısına 1993 yılında “Borsa” isimli dizi ile başladığını düşündüğümüz de aktif olarak 26 yıldır kamera önünde yer almaktadır.Nejat İşler (Behzat Ç Ercüment)

Sinema sektörüne ise 1999 yılında “Eylül Fırtınası” isimli sinema filminde “Metin” isimli karaktere hayat vermesi ile sinema sektörü ile de tanışmıştır. Ülke çapında tanınması ise bana göre 2004 yılında baş rol olarak yer aldığı “Aliye” isimli dizide “Deniz” karakterini canlandırması ile olduğunu düşünüyorum. Son olarak yer aldığı proje ise 2017 yılında “Martıların Efendisi” isimli sinema filminde “Cafer” karakteri olarak izledik.

Güven Kıraç (Memduh)

5 Nisan 1960 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan usta oyuncu koç burcudur. Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro” Bölümünden mezun olan Güvenç Kıraç hem oyuncu hem yapımcı hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. İlk kez kamera karşısına 1997 yılında “Dostlar Pasajı” isimli dizi ile oyunculuk sektörüne adım atan usta oyuncu Güvenç Kıraç, ilk sinema deneyimi ise 1997 yılında “Masumiyet” isimli sinema filmin de “Yusuf” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne de giriş yapmıştır.Güvenç Kıraç (Behzat Ç Memduh Karakteri )

22 yıllık oyunculuk hayatına tam olarak 71 proje sığdırmıştır. Bunlardan bazılarında rol alırken bazılarında sesi ile hayat vermiştir. Son olarak rol aldığı projeye baktığımızda 2019 yılında “Organize İşler 2” sinema filminde “İhsan” olarak karşımıza çıktı. Ancak halen TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden “Payitaht Abdülhamit” isimli dizide “Vambery” karakterini canlandırmaya devam etmektedir. 

=>Ahu Türkpençe

=>Berkan Şal

=>Belçim Bilgin

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yeni Sezon Konusu

Bildiğiniz üzere dizi 2013 yılında final yaparak yayın hayatına son vermişti. Ancak yeniden yayına alan Blue tv, dizinin konusunun yine aynı kalacağını ama polisliği bırakan Behzat için yeniden ekibinin başına dönmesini ise güzel bir kurgu ile bağlayacak.

Dizinin ilk bölümünde cinayet büroya karşı yapılan suikast ve ardı arkası kesilmeyen cinayetleri çözmek üzere polisliği bırakan ama bu işlerde uzman olan Behzat ve ekibinden yardım isteyecekler. böylelikle polis olmasa da Behzat yeniden cinayet büro için çalışan ve olayları çözen biri olacak. 

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Künye


Yapım: İnter Medya

Yönetmen: Serdar Akar

Senarist: Ercan Mehmet Erdem

Nerede Yayınlanacak: Blutv

Dizi Süresi: 40 dk

1 sezon: 9 Bölüm


 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu