Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade karakterini canlandıran oyunu dikkatleri üzerine çekti. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Azade rolünü kim oynuyor? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide rol aldı? Merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

ATV ekranlarında Eylül ayında start verecek olan, baş rollerinde Oktay Kayanlarca ile Pelin Akil’in yer aldığı, tarihi ve aksiyon sahneleri ile izleyici ekran başına kilitleyecek olan dizinini cast çalışmaları %100 belli oldu.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Kimdir - Aslı Sevi
Ben Bu Cihana Sığmazam – Aslı Sevi

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Dizinde Yer Alan Oyuncular hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Oktay Kaynarca’nın yer aldığı Cezayir, abisinin intikamın aldıktan sonra kendisini öldü gösterip, farklı bir ülkeye yerleşse de yaşadığı kısa sürede sonra ortaya çıması üzerine Cezayir’in yeniden ülkeye dönmesi ile hikaye başlayacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Kimdir

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Azade rolüne hayat verecek oyuncunun gerçek adı Aslı Sevi’dir. En son 2018 yılında “Kadın” dizinde rol almıştır. Hemen öncesinde ise 2017 yılında Şevkat Yerimdar isimli dizide rol alan Aslı Sevi ilk defa kamera karşısına 2013 yılında çıkmıştır.

Aslı Sevi (Azade)
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Azade

1994 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 28 yaşında olan güzle oyuncu ilk defa kamera karşısına 2013 yılında Çalıkuşu dizisinde rol almıştır. İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Aslı Sevi’nin Yer Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2018 – Kadın
  • 2017 – Şevkat Yerimdar
  • 2017 – Siccin 4
  • 2016 – Çocuklar Duymasın
  • 2013 – Çalıkuşu

İki yıl aradan sonra yeni dizi ile anlaşan Aslı Sevi, Ben Bu Cihana Sığmazam Azade rolü ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu