Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet Kimdir? İşte Cevabı

Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet kimdir? Hangi oyuncu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Azamet karakterini canlandıracak? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Baş rollerinde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı, çekimleri şu sıralar Türkmenistan’da devam eden dizide yer alan karakterler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Devlet için çalışan Cezayir, abisinin intikamını aldıktan sonra Türkiye’den ayrılıp, Türkmenistan’da kendisine farklı bir kimlik ve hayata başlamıştır.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet
Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet Resmi

Cezayir’in kimliği zamanla ortaya çıkınca Cezayir yeniden ülkesine dönmek zorunda kalması ile başlayan hikaye de kimi zaman romantik, kimi zamanda aksiyon sahnelerle izleyicinin kalbinde taht kurması bekleniyor.

=> Ben Bu Cihana Sığmazım Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet Kimdir

Eylül 2022 tarihînde Atv ekranlarında başlayacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Azamet karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Eren Vurdem’dir. 7 Ekim 1988 yılında hayata gözlerini açan oyuncu aslen Konyalıdır.

Eren Vurdem (Azamet)
Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet Kimdir

2022 yılı itibari ile 33 yaşında olan Eren Vurdem, en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna Yakup karakteri olarka dahil olsa da dizinini yeni sezon bölümleri yayınlanmadığı için Eren Vurdem de Edho kadrosunda yer alamadı.

Eren Vurdem Edho dizisinde hemen önce Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran “Sadakatsiz” dizisinde “Mert” rolü ile dikkatleri üzerine yeniden çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Vurdme’in popüler olması 2017 yılın da Star TV ekranlarında yayınlanan dizide Başçavuş Ateş rolü ile yıldızı parlamıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Eren Vurdem’in Yer Aldığı Diziler;

2009 – Hesaplaşma (Ali)
2010 – Şefkat Tepe (Çavuş Erhan)
2012 – Şubat (Muyo)
2013 – Arka Sokaklar (Osman)
2015 – İnadına Aşk (Çınar Barutçu)
2017 – Söz (Başçavuş Ateş Acar)
2019 – Kuruluş Osman (Konur Alp)
2020 – Sadakatsiz (Mert Gelik)
2021 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Yakup)

Oktay Kaynarca’nın yer aldığı dizide Eren Vurdem’in canlandıracağı Azamet karakteri şimdiden hayranları tarafında merak ediliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu