Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk Kimdir? Daha Önce Hangi Dizide Oynadı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk kimdir? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide rol aldı? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Canberk karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı ve bilgileri bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

20 Eylül tarihinde yayın hayatına ATV ekranlarında başlayacak olan dizinini Cast çalışmaları tamamlandı. Temmuz ayının sonunda çekimlerine başlayan ve şu sıralar tanıtım amaçlı yayınladıkları kısa videolarla ciddi kitleye erişen dizinin tüm oyucuları hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Tüm Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cezayir Türk, abisinin intikamını aldıktan sonra Özbekistan’a Temur adı ile yerleşmiş ve orada kendisine bir hayat kurmuştur. Türkiye’deki yakınları Cezayir’i öldü bilirken, Cezayir’in düşmanları ise onun Semerkand ve Buhara’da olduğunu tespit etmesi üzerine, Cezayir ülkesine geri dönüp, düşmanları ile savaşmak durumunda kalmıştır.

Tanıl Yöntem (Canberk)
Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Canberk

Konusu itibari ile silahların ve aksiyon sahnelerin bol olacağı, bunu da yayınlanan ilk fragmanda kendisini belli eden dizide, farklı isimler kadroya ilerleyen günler de dahil olacaktır. Lakin dizinin ilk bölümde, Canberk karakterinin kim olduğu da oldukça merak edildi. Özellikle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Canberk rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı ile daha önce oynadığı diziler merak konusu oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk Kimdir

ATV ekranlarında 2022-2023 yılında yayın hayatına başlayan (20 Eylül) dizide, Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Tanıl Yöntem. En son TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Teşkilat” dizisinde “Kasım” rolüne hayat vermiştir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk Kimdir
Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk

Tanıl Yöntem Kimdir

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur.1989 yılında hayata gözlerini açan oyuncu bu zaman kadar bir çok reklam filminde boy göstermiştir.

Tanıl Yöntem’in Yer adlığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Ben Bu Cihana Sığmazam (Canberk)
  • 2021 – Teşkilat (Kasım)
  • 2018 – Cennet’in Gözyaşları (Nejat)
  • 2017 – Pizza Pizza America (Mete)

Tanıl Yöntem, 2022-2023 yılında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Canberk rolünü canlandıracak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu