Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk (Temur) Kimdir

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk karakterine hayat veren oyuncu ve bu oyuncunun bilgileri bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

2022-2023 yılında ATV ekranlarında başlayacak olan ve söylentilere göre, Salı günleri ATV seyircisinin karısında olacak olan konusu itibari ile tarihi, çekimler açısında aksiyon dolu sahneleri ile izleyici ekrana karşısına kilitlemeye hazırlanan Ben Bu Cihana Sığmazam baş rol oyuncusu ve bilgileri oldukça merak edildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Kimdir
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk Kimdir

Bildiğiniz üzere yakında zamanda Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yapımcı ve kanal arasında ki anlaşmazlıktan dolayı, çekilen yeni sezon ilk bölüm kanal ile paylaşılmadı. Doğal olarak Edho dizisi ve seyircisine veda etmek durumunda kaldı.

Edho dizinin baş rol oyuncusu olan ve Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren usta oyuncu, yaşanan bu sıkıntıdan ders çıkararak yeni bir dizi ve bu defa dizinin yapımcılığını üstlenerek ATV de yeni bir dizi projesine başladı. Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları arasında oldukça iddialı isimlerin yer aldığı, tarihi dizinin baş rol oyuncu ve bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Kimdir

Oktay Kaynarca (Cezayir)
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk (Temur)

2022-2023 yılında ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin baş rol oyuncusu olan ve Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk (Temur) karakterine hayat veren oyucunun gerçek adı; Oktay Kaynarca‘dır. En son Edho Hızır Çakırbeyli rolü ile izleyenlerin karşısına çıkan ve oldukça beğeni toplayan usta oyuncu, yeni dizisinde hem yapımcı hem de baş rol oyuncusu olarak izleyeceğiz.

Oktay Kaynarca Kimdir

27 Ocak 1965 Malatya da dünyaya gelmiştir. Yani Oktay bey aslen Malatyalıdır. Kaynarca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana sanat Dalı Yüksek Lisans Bölümünden mezun olmuştur.

Oyuncu Oktay Kaynarca
Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncusu Oktay Kaynarca

2003 yılında başlayan Kurtlar Vadisi yüksek izleyici kitlesine ve büyük beğeniler alan bir dizide canlandırdığı Süleyman Çakır rolüyle ünlendi. 2008 yılında yayına giren Adanalı da tıpkı Kurtlar Vadisi dizisi gibi büyük izleyici kitlesi ve büyük beğeniler kazanmıştır. 

Adanalı dizisinde “Adanalı Yavuz” rolünde oynamış, Hemen sinirlenen tavırları ile ekip içinde ok komik anlara sahne olmuştu. Kaynarca, 2011 yılında yayına giren Nuri dizisinde Nuri karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine oynamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu