Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri oldukça merak edildi. Bu yazımızda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Dumrul karakterine hayat verecek oyuncu ve bu oyuncunun gerçek bilgileri sadece bu haberimiz de sizleri bekliyor.

2022-2023 yılında ATV ekranlarında yayınlanacak olan, baş rollerinde Oktay Kaynarca ve Pelin Akil’in yer aldığı aksiyon dolu sahneleri ile izleyici ekrana kilitlemeye hazırlanan dizide yer alan her bir karakter şimdinde dikkat çekmeye başladı.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Özellikle Edho dizisinde Oktay Kaynarca ile birlikte çalışan ve dizide Özer karakterine hayat veren başarılı oyuncu, yeni sezonda yine ATV’den ve Oktay Kaynarca ile birlikte ekranlarda olacak.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi  Tüm Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kimdir

Hakan Karahan (Dumrul)
Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kimdir

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Dumrul karakterine hayat verecek usta oyuncunun gerçek adı Hakan Karahan’dır. En son 2021 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizinde Alexander karakterine hayat vermiştir.

Hakan Karahan Kimdir (Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Dumrul)

Hakan Karahan; 1  Ocak 1960 yılında hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 60 yaşında olan Karahan, Lise eğitimini Robert kolejinde okumuştur. Lisans eğitimini ise Miami Üniversitesinde İşletme bölümünde almıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Dumrul
Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kim

İş hayatında kendisine ait şiir kitabı da çıkaran Hakan Karahan, ardından kitap yazarlığı yapmasından sonra senaryo yazarlığı ve oyunculuğa geçmişidir. İlk defa kamera karşısına 2006 yılında Sağır Oda dizisinde Oğuz karakterine hata vermesi ile profesyonel oyunculuğa da adım atmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumru’un Yer Aldığı Diziler;

  • 2020 – Sen Çal Kapımı (Alexander Zucco)
  • 2019 – Yasak Elma (Nadir Kılıç)
  • 2018 – Kadın Nezir Korkmaz
  • 2018 – Aliya
  • 2015 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Özer Çetiner)
  • 2014 – Zeytin Tepesi (Ragıp Dolunay)
  • 2013 – Kaçak (Taylan Karaman)
  • 2006 – Sağır Oda (Oğuz)

Eylül Ayında ekrana gelecek olan Oktay Kayynarca’nın yeni dizisinde Hakan Karahan Dumrul rolü ile ekranlarda yerini alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu