Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall Kimdir? İşte Cevabı

Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall kimdir? Dizide George Bagnall’i karakterini kim canlandırıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi George Bagnall karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ne? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda izleri bekliyor.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Cafer Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

ATV ekranlarında 20 Eylül Salı günü ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir Türk’ün hayat hikayesi konu alacak. Abisini öldürenlerden intikam aldıktan sonra Özbekistan’a yerleşen ve adını Temur olarak değiştiren Cezayir, orada da kendisine yeni bir hayat kurar. Lakin düşmanları Cezayir’in izini bulması ile Cezayir ülkesine geri döner.

Mert Kırlak (George Bagnall)
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi George Bagnall

Yukarıdaki hikaye çerçevesi ile ekrana 20 Eylül Salı günü gelecek olan dizinin cast çalışmaları %100 tamamlandı. Tüm oyuncuların kadrosu hakkında bilgi almak için alt kısımda ki linke tıklayınız.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yakın zamanda dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide dikkat çeken karakterlerden biri olan ve dizi de Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu da merak konusu oldu. İşte merak edilen oyuncu ve bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall Kimdir

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi George Bagnall karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Mert Kırlak’tır. Mert Kırlak ilk defa kamera karşısına, 2009 yılında Kadri’nin Götürdüğü Yere Git filminde canlandığı “Babür” karakterine hayat vermesi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall Kim
Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall

2009 yılında “Cam Kırıkları” isimli filimde Şevket karakterine hayta vermesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başlarmıştır. 2010 yılında ise “Güneydoğu’dan Öyküler – Önce Vatan” isimli filmde rol almıştır.

Mert Kırlak Kimdir

20 Ocak 1978 yılında Zonguldak ili Ereğli ilçesinden hayata gözlerini açmıştır. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Bir çok tiyatro gösterilerinden yer alan Mert Kırlak en son 2013 yılında “İntikam” dizisinde rol almıştır.

Mert Kırlak’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler;

  • 2022 – Ben Bu Cihana Sığmazam (George Bagnall)
  • 2010 – Güneydoğudan Öyküler – Önce Vatan
  • 2009 – Cam Kırıkları
  • 2009 – Kadri’nin Götürdüğü Yere Git

Mert Kırlak 2022-2023 yılında Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu