Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu Ne? İşte Cevabı

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu Ne? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi neyi anlatacak? Oktay Kaynarca’nın yeni dizinin detayları belli oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi yapım ve kanal arasında ki anlaşmazlıktan dolayı yeni sezon çekimleri yapılmasına rağmen Edho final dahi yapamadan yayın hayatına son vermişti.

Oktay Kaynarca Edho dizisinde sıkıldığı ve ayrılacağı uzun süre konuşulsa da Oktay Kaynarca Edho dizisinin bu denli beklenmedik ayrılışına üzüldü. Bu olaydan sonra Oktay Kaynarca yeni dizisi için hazırlıklara hız kesmeden başladı ve bugün gelinen son noktada dizinin oyuncu kadrosundan hikayesine kadar bir çok konu netlik kazandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu Ne
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu

2022-20223 sezonu için ATV ekranlarında yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde anlatılacak hikaye oldukça sıra dışı ve izleyiciyi ekrana kilitleyecek aksiyon sahneleri ile seyirciyi kendisine çekmesi bekleniyor. Henüz yayın günü belli olmasa da Edho dizisi gibi Salı günü ekranlarda olması bekleniyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu Ne

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu; devleti için çalışan Cezayir Türk, abisinin intikamını almak için harekete geçer. Devletin bekası için öldü gösterilen Cezair, yeni bir hayata başlar. Gerçek hikayede bu tarihten sonra başlar. Macera ve aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı dizi Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Devleti için çalışan Cezayir Türk’ün bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu, doktor Firuze ile tanışır. Cezayir Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kurar. Bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Ölmediği ailesi tarafından anlaşıldığında Cezayir ülkesine döndüğünde bambaşka bir İstanbul’la karşılaşır.

Kısaca dizi Cezayir’in önce intikamı ardında farklı bir hayata başlaması ama sonradan açığa çıkmasından sonra İstanbul’a geri dönmesi konu almaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu