Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan Kimdir? [Cezayir’in Kızı Mercan]

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir’in Kızı Mercan rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? Gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Mercan karakterini canlandıran oyuncu ve bu oyuncuya ait tüm bilgileri, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

20 Eylül 2022 tarihinde yayınlanacak olan dizide yer alan oyuncular ve canlandıracağı karakterler geçtiğimiz iki ay öncesinde belli olmuştu. Şimdi yayınlanmasına saatler kala dizide yer alan oyucuların gerçek isimler de merak edilmeye başlandı.

Melisa Duru Ünal (Mercan)
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir’in Kızı Mercan

Baş rollerinde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı ve Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Cezayir Türk’ün yaşadığı olayları konu alan dizinin hayran kitlesi de şimdiden merak uyandırdı. “Yeni Bir Kurtlar Vadisi geliyor” diye sosyal medyada konuşulan dizinini kısaca konusu ise Cezayir abisinin intikamını alıp, ülkesini terk etmiştir. Ülkesinde ailesi ve sevenleri Cezayir’i öldü zannederken, Cezayir, Buhara ve Semerkant’a gidip, Temur Turan olarak yeni bir hayat başlamıştır. Lakin Temur Turan orada açığa çıkması ile yeniden ülkesine dönmesini ve ülkesinde yaşadıklarını konu alan olayları ekrana getirecek.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Tüm Oyuncu Listesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cezayir’in kızı Mercan rolü ile daha ilk dakikalardan dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu ve bu oyuncuya hayat veren çocuk oyuncunun kim olduğu alt kısımda sizleri bekliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan Kimdir

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan Kimdir

ATV’nin yeni dizinde Cezayir’in kızı Mercan rolüne hayat veren ve Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek ismi Melisa Duru Ünal. En son Show TV ekranlarında yayınlanan Baba dizisinde rol almıştır.

Melisa Duru Ünal Kimdir

2015 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 7 yaşındadır. Genç yaşlına rağmen önemli projede rol almayı başaran Melisa Duru, Leyla Şirin oyunculuk ajansına kayıtlıdır. İlkokul öğrencisi olan Melisa sosyal medyada geniş kitleye sahiptir.

Melisa Duru Ünal’ın Yer Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Ben Bu Cihana Sığmazam (Mercan)
  • 2022 – Baba

2022-2023 yılında Melisa Duru Ünal Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Meran Rolüne hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu