Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları [Ben Bu Cihana Sığmazım Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri]

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları tam kadrosu açıklandı. Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlayan ve baş rollerinde, Oktay Kaynarca’nın yer aldığı, Ben Bu Cihana Sığmazım Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri tam listesi bugün itibari ile belli oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları

Eylül ayında ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizide birbirinden iddialı isimlerin yer alması, bunun yanında konusunun da Türk tarihinden önemli olayları konu alması ile dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başaran Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi Ben Bu Cihan’a Sığmazam oyuncuları ve bu oyuncuların canlandıracağı karakterlerin bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları

Oktay Kaynarca (Cezayir)

Oktay Kaynarca (Cezayir)
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk (Temur)

Oktay Kaynarca Kimdir; 27 Ocak 1965 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 55 yaşındadır. En son Edho dizinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat vermiştir. 1987 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarını kazanmış, 1991 yılında mezun olmuştur. 201 yılında Kurtlar Vadisi dizisindeki Süleyman Çakır karakteri ile popüler bir oyuncu haline gelmiştir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Kimdir
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk Kimdir
Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Kimdir: Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir karakterini Oktay Kaynarca canlandıracak. İki farklı hayatı olan kahraman bir askere hayat verecek. Cezayir doktor firuze ile evlenecek.

Pelin Akil (Firuze)

Pelin Akil Kimdir; 17 Nisan 1986 yılında hayata gözlerini açan Pelin, şu an itibari ile 36 yaşındadır. Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile evlidir. Bu evlilikten ikizleri olan Pelin, İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Pelin Akil (Firuze)

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze Kimdir: Oktay Kaynarca’nın hayat vereceği Cezayir’in eşi ve aynın zamanda sınır tanımayan bir doktordur. İnsan hayatına değer veren Firuze, kafasına koyduğunu yapan biridir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze Kimdir - Pelin Akil
Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze Kimdir – Pelin Akil Resmi

Sınır tanımayan doktorlardan olan Firuze, birçok zorlu ortamda görevini yapmış. Cezayir’le (Oktay Kaynarca) tanışmaları da bu görevlerin birinde olmuş. Zeki, kararlı ve ne yaptığını ne istediğini bilen bir kadın.

Ebru Özkan (Leyla)

Ebru Özkan Kimdir;18 Kasım 1978 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 43 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesinden mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısına 2006 yılında Gözyaşı Çetesi dizisi ile çıkmıştır.

Ebru Özkan (Leyla)

Ben Bu Cihana Sığmazam Leyla Türk Kimdir: Ebru Özkan dizide Leyla Türk karakterine hayta verecek.

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)

Ali Seçkiner Alıcı Kimdir: 3 Temmuz 1965 yılında Kars ilinde hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 57 yaşındadır. En son oğlum dizisinde “Hüseyin” karakterine hayat vermiştir. Dijital platform olan Netfilix dizisinde en son “Kuş Uçuşu” internet dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Kurban Baba
Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Kurban Baba Resmi

Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba Kimdir: Karakter detayları her ne kadar netlik kazanmasa da akıl sahibi ve bilge bir kişi olarak ekranlarda yer alması bekleniyor.

Hakan Karahan (Dumrul)

Hakan Karahan Kimdir: 1 Ocak 1960 yılında dünyaya gelmiştir. 62 yaşında olan Karahan, 1983 yılında Miami Üniversitesinde İşletme üzerine lisans eğitimini tamamlamıştır. İlk defa kamera karşısına 2006 yılında Sağır Oda dizisinde Oğuz karakterine hayat vermiştir.

Hakan Karahan (Dumrul)

Ben Bu Cihana Sığmazam Dumrul Kimdir: Dede Korkut Hikâyelerinden adı geçen bir kahraman ismini taşıyan Dumrul, adının hakkını veren yiğit bir adamı canlandıracak.

Erkan Sever (Orhan)

Erkan Sever Kimdir: 11 Temmuz 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 48 yaşında olan Sever, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünde mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısına 1998 yılında Örümcek Filmi ile gelmiştir. İstanbul Devlet Tiyatrosunda eğitim alan Erkan Sever, en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde “Mustafa Ali” karakterine hayat vermiştir.

Erkan Sever (Orhan)

Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan Kimdir: Erkan Sever dizide Orhan karakterine hayat verecek.

Ragıp Savaş (Atakan)

Ragıp Savaş Kimdir: 24 Ekim 1966 yılında hayata gözlerini açmıştır. 55 yaşında olan oyuncu aslen İzmitlidir. Profesyonel voleybolculuktan oyunculuğa transfer olan Savaş, 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını tamamlamıştır. 2007 yılında ki Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ki “Fuat” Karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

Ragıp Savaş (Atakan)

Ben Bu Cihana Sığmazam Orhan Kimdir: Cezayir Türk’ün adamı olarak karşımıza çıkacak.

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu: 26 Nisan 1959 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 63 yaşındadır. İlk defa kamera karşısında 1991 yılında çıkan Gülenay, en son Mendirman Celaleddin dizisinde “Türkan hatun” karakterine hayat vermiştir.

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)

Ben Bu Cihana Sığmazam Elmas Kimdir: Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, dizide Elmas rolüne hayat verecek.

Eren Vurdem (Azamet)

Eren Vurdem Kimdir: 7 Ekim 1988 yılında Konya ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 33 yaşındadır. İlk defa kamera karşısında “Hesaplaşma” dizisi ile gelmiştir. En son rol aldığı dizi ise Edho dizisinde Yakup karakteri olmuştur.

Eren Vurdem (Azamet)

Ben Bu Cihana Sığmazam Azamet Kimdir: Tecrübeli bir askere hayat verecek.

Aslı Sevi (Azade)

Aslı Sevi Kimdir: 1994 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 28 yaşında olan güzle oyuncu ilk defa kamera karşısına 2013 yılında Çalıkuşu dizisinde rol almıştır.

Aslı Sevi (Azade)

Ben Bu Cihana Sığmazam Azade Kimdir: Henüz canlandıracağı karakterin detayları netlik kazanmadı.

Kerem Kupacı (Ethem)

Kerem Kupacı Kimdir: 7 Şubat 1971 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 51 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Profesyonel oyunculuk kariyeri 1999 yılında yayınlanan “Kahpe Bizans” dizisinde “Borazancı” rolü ile başlamıştır. En son 2017 yılında yayınlanmaya başlayan “Kalk Gidelim” dizisinde “Halil” karakterine hayat vermiştir.

Kerem Kupacı (Ethem)

Ben Bu Cihana Sığmazam Ethem Kimdir: Karakterin bilgisi henüz belli olmadı.

Ziya Kürküt (Bekir)

Ziya Kürküt Kimdir:  19 Haziran 1967 yılında hayata gözlerini açmıştır. 55 yaşında olan Ziya, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısına 1989 yılında “Gençler” filminde canlandırdığı karakter ile kamera karşısında geçmiştir. En son 2009 yılında “Kanalizasyon” sinema filminde rol almıştır.

Ziya Kürküt (Bekir)

Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir Kimdir: Ünlü oyuncu ve sunucu Ziya Kükürt’ün hayat vereceği, Bekir karakterinin detayları henüz netlik kazanmadı.

Pelin Uluksar (Süheyla)

Pelin UIuksar Kimdir: 20 Nisan 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan güzel oyuncu 1,71 boyunca ve 53 kg ağırlığındadır. İstanbul  Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan eğitimi almıştır. 2016 yılında No:309 dizisinde “Nergis Yenilmez” karakter ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. En son 2022 yılında “Yedi Melek” sinema filminde rol almıştır.

Pelin Uluksar (Süheyla)

Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla Kimdir: Pelin Uluksar’ın hayta vereceği Süheyla karakterinin bilgisi şimdilik belli olmadı.

Mina Derman (Suna)

Mina Derman Kimdir: 12 Nisan 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 17 yaşında lan Mina Derman ilk defa kamera karşısında “Bir Annenin Günahı” dizindeki “Zehra” karakteri ile kamera karşısında geçmiştir. En son “Oğlum” dizisindeki “Ceren” karakterine hayat vermiştir.

Mina Derman (Suna)

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna Kimdir: Mina Derman Cezayir’in kızına hayat verecek.

Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

Batuhan Sezer Kimdir: 3 Şubat 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 35 yaşındadır. Kendisi gibi oyuncu olan Alev Sezer’in oğlu olan Batuhan Sezer, İstanbul Devlet Konservatuvarı Resim-Heykel Tasarım bölümünden mezun olmuştur. İlk defa 2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde “Kara Bela” karakterine hayat vermiştir.

Batuhan Sezer (Ömer Asaf)

Ben Bu Cihana Sığmazam Ömer Asaf Kimdir: Batuhan Sezer’in hayat vereceği Ömer Asaf Karakterinin detayları henüz belli olmadı.

Değer Alp (Canan)

Değer Alp Kimdir: 22 Ekim 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 42 yaşında olan Değer Alp, terazi burcudur. İlk defa 2011 yılında “Karakol” isimli dizide rol almıştır. En son 2021 yılında “Şeref Bey” isimli dizide “Dara” karaktersine hayat vermiştir.

Değer Alp (Canan)

Ben Bu Cihana Sığmazam Canan Kimdir: Başarılı oyuncu Değer Alp’in hayat vereceği Canan karakterinin ismi her ne kadar belli olsa da oyucunun canlandıracağı karakterin tüm detayları %100 belli olmadı.

Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

Başak Kıvılcım Ertanoğlu Kimdir: 1982 yılında başkentte dünyaya gelmiştir. 40 yaşında olan Başak Kıvılcım Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)

Ben Bu Cihana Sığmazam Zühre Kimdir: Başak Kıvılcım Ertanoğlu dizide Zühre karakterine hayat verecek.

Burcu Binici (Meltem)

Burcu Binici Kimdir: 6 Temmuz 1986 yılında Erzurum ilinden hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 36 yaşındadır. Babası Devlet su işlerinden mumur olan Burcu, 2009 yılında “Bir Bulut Olsam” dizince canlandırdığı Gülengül karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak “Kuzey Yıldızı” dizisinde “Tülin” rolüne hayat vermiştir.

Burcu Binici (Meltem)

Ben Bu Cihana Sığmazam Meltem Kimdir: Burcu Binici Ben Bu Cihana dizisinde Meltem karakterine hayat verecek.

Ömer Kurt (Kerim)

Ömer Kurt Kimdir: 8 Mart 1971 yılında Sivas ilinde hayata gözlerini açmıştır. Şu an 51 yaşında olan Ömer Kurt en son Edho dizisinde Zafer karakterine hayat vermiştir. Aslen Sivaslı olan Ömer Kurt, balık burcudur.

Ömer Kurt (Kerim)

Ben Bu Cihana Sığmazam Kerim Kimdir: Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli’nin en yakın adamı olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ömer Kurt, Ben Bu Cihana dizisinde Kerim karakterine hayat verecek.

Mert Kırlak (George Bagnall)

Mert Kırlak Kimdir: 20 Ocak 1978 yılında Zonguldak ili Ereğli ilçesinden hayata gözlerini açmıştır. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Bir çok tiyatro gösterilerinden yer alan Mert Kırlak en son 2013 yılında “İntikam” dizisinde rol almıştır.

Mert Kırlak (George Bagnall)

Ben Bu Cihana Sığmazam George Bagnall Kimdir: Cezayir Türk’ün düşmanı olarak ekrana gelecek.

Ahmet Yıldırım (Cafer)

Ahmet Yıldırım Kimdir: 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinden rol alan Ahmet Yıldırım, en son Hakim dizisinden Mücahit karakterine hayat vermiştir.

Ahmet Yıldırım (Cafer)

Ben Bu Cihana Sığmazam Cafer Kimdir: Ahmet Yıldırım dizide Cafer karakterine hayat verecek.

Tanıl Yöntem (Canberk)

Tanıl Yöntem Kimdir: 1.. Miyar Sinan Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur.1989 yılında hayata gözlerini açan oyuncu bu zaman kadar bir çok reklam filminde boy göstermiştir.

Tanıl Yöntem (Canberk)

Ben Bu Cihana Sığmazam Canberk Kimdir: Tanıl Yöntem dizide Canberk karakterini canlandıracak.

Doruk Öztürk (Şamil)

Doruk Öztürk Kimdir: 1996 yılında hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 22 yaşındadır. 2020 yılında Bozuk Saat filminde “Ali” karakterine hayat vermiştir.

Doruk Öztürk (Şamil)

Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil Kimdir: Doruk Öztürk dizide Şamil karakterine hayat verecek.

Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

Osman Albayrak Kimdir: 18 Ekim 1977 yılında dünyaya gelmiştir. 45 yaşına olan Osman Albayrak Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinden mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısında 2022 yılında “Sırlar Dünyası” dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Son olarak Edho dizisinde Serkan karakterini canlandırmıştır.

Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)

Ben Bu Cihana Sığmazam Beyler Divanı Azer Kimdir: Osman Albayrak dizide Beyler Dıvanı Azer olarak karşımıza çıkacak.

Melisa Duru Ünal (Mercan)

Melisa Duru Ünal Kimdir: 2015 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 7 yaşındadır. Genç yaşlına rağmen önemli projede rol almayı başaran Melisa Duru, Leyla Şirin oyunculuk ajansına kayıtlıdır.

Melisa Duru Ünal (Mercan)

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan Kimdir: Melisa Duru dizide Mercan rolü ile Cazayir ile Leyla Firuze’nin kızı Mercan karakterine hayat verecek.

Aylar Meslayeva (Sevim)

Aylar Melayeva Kimdir: 7 Şubat 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 2010 yılında Azerbaycan da birinci olan Aylar, Bulgaristan’da düzenlenene Best of Word yarışmasında ikinci olmuştur. En son 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır.

Aylar Meslayeva (Sevim)

Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim Kimdir: Aylar Melayeva dizide Sevim karakterine hayat verecek.

Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)

Hanbey Oğuzhan Kimdir: Oyunculuğa yakın zamanda adım atmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Besim Kimdir: Hanbey Oğuzhan dizide Besim karakterine hayat verecek.

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Işıl Yücesoy Kimdir: 2 Ekim 1945 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an itibari ile 76 yaşındadır. Yakın zamanda ATV ekranlarında yayınlanan ve baş rollerinde Şarkıcı Emrah’ın da yer aldığı Aşk ve Mavi dizisinden Refika Göreçki karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Işıl Yücesoy (Gülendam)

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülendam Kimdir: Işıl Yücesoy dizide Oktay Kaynarca’nın hayat vereceği Cezayir Türk’ün annesi Gülendam rolü ile ekranlarda olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazım Oyuncu Kadrosu

 1. Oktay Kaynarca (Cezayir)
 2. Ebru Özkan (Leyla)
 3. Pelin Akil (Firuze)
 4. Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba)
 5. Hakan Karahan (Dumrul)
 6. Erkan Sever (Orhan)
 7. Ragıp Savaş (Atakan)
 8. Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas)
 9. Eren Vurdem (Azamet)
 10. Aslı Sevi (Azade)
 11. Kerem Kupacı (Ethem)
 12. Ziya Kürküt (Bekir)
 13. Pelin Uluksar (Süheyla)
 14. Mina Derman (Suna)
 15. Batuhan Sezer (Ömer Asaf)
 16. Değer Alp (Canan)
 17. Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre)
 18. Burcu Binici (Meltem)
 19. Ömer Kurt (Kerim)
 20. Mert Kırlak (George Bagnall)
 21. Ahmet Yıldırım (Cafer)
 22. Tanıl Yöntem (Canberk)
 23. Doruk Öztürk (Şamil)
 24. Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer)
 25. Melisa Duru Ünal (Mercan)
 26. Aylar Melayeva (Sevim)
 27. Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim)
 28. Işıl Yücesoy (Gülendam)

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyucuları ve karakterlerine yenileri eklenmesi halinde, bu içerik güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu