Oyuncu Kadrosu

Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil kimdir? Daha önce hangi dizide rol aldı? Gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Şamil karakterini canlandıran oyuncu ile bu oyuncuya ait bilgiler, hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Azer Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Artık geri sayımının başladığı, 20 Eylül 2022 tarihinden ilk bölümü ile ATV ekranlarında başlayacak olan dizinin cast çalışılmaları tamamladı. Gelecek reyting tepkisinden bağımsız olarak bu sezon sonuna kadar devam etmesi beklenen dizinin kadrosu da oldukça iddialı.

Doruk Öztürk (Şamil)
Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Şamil Kimdir

Tüm oyuncuları bir arada görebilmek için alt kısımdaki linke tıklayabilirsiniz.

=> Ben Bu Cihana Sığmazam Tüm Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Cezayir Türk abisinin intikamını alıp, Özbekistan’a Temur olarak gider. Cezayir orada Temur olarak farklı bir hayat kursa da düşmanları Cezayir’in ölmediğini öğrenir. Cezayir ifşa olduğunu anlayınca, yeniden ülkesine döner. Lakin İstanbul, artık bıraktığı İstanbul değildir.

Aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra iki eşin bir erkeği paylaşma durumunu da konu alacak olan dizi oldukça merak edilmeye başlandı. Özellikle dizide Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Şamil rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı merak konusu oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil Kimdir

Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil Kimdir
Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil

Baş rollerinden Oktay Kayalarca ile Pelin Akil’in olduğu ve ATV ekranlarında 20 Eylül tarihinden yayınlanacak olan,  Ben Bu Cihana Sığmazam Şamil rolünü canlandıran oyuncunun gereç adı Doruk Öztürk’dür.

Doruk Öztürk Kimdir

Doruk Öztürk: 1996 yılında hayata gözlerini açmıştır. 2022 yılı itibari ile 22 yaşındadır. 2020 yılında “Bozuk Saat” filminde “Ali” karakterine hayat vermiştir. Başak Şehir Üniversitesi Sahne sanatları bölümünden mezun olmuştur. İlk tecrübesini 2020 yılında Kısa film olan “Bozuk Saat” isimli film sayesinde gerçekleştirmiştir. Bunun dışında bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.

Doruk Öztürk’ün Yer Adlığı Dizi ve Filmler;

  • 2022 – Ben Bu Cihana Sığmazam  (Şamil)
  • 202 – Bozuk Saat (Kısa Film)

Henüz 22 yaşında olan Doruk Öztürk, 2022-2023 yılında, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Şamil karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu