Oyuncu

Bengü Gürses Kimdir? Yemin Dizisi Pelin

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Yemin dizisi Pelin rolüyle dikkat çeken oyuncu Bengü Gürses kimdir merak konusu oldu. Pelin Gürses kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Karamel Yapım’ın iddialı dizisi Yemin dizisinde Pelin rolüyle dikkat çeken güzel oyuncu Bengü Gürses’in asıl adı Ayşe Bengü Gürses’tir. Dizi sektörüne adım atmadan evvel pek çok tiyatro oyununda rol almış olan Bengü Gürses, Tiyatro Bölümü mezunudur.bengu gurses kimdir resmi

Tiyatro BSG’de koçluk yapmış olan güzel oyuncu, rol aldığı ilk dizi olan Yemin ile herkesin ilgi odağı haline geldi. Narin’e rakip olacağı söylenen Pelin karakteri diziye nasıl dahil olmuştu gelin hatırlayalım.

Narin, Oya nedeniyle zor anlar yaşamış ve evden ayrılmak zorunda kalmıştır. Narin’in gitmesi herkesten çok Masal’ı üzmüştür. Çocuk yüreğiyle her şeye anlam yükleyen küçük Masal, onun gidişiyle yemek yeme konusunda bile isteksiz davranmıştır.bengu gurses resmi

Büyük çabalar sonrasında konuşan Masal artık tek kelam etmez olmuştur. Masal’ın bu halleri herkesi üzer. Şehriye ona o kadar üzülür ki Narin’i tekrar gelmesi için ikna etmeye çabalar ve başarır ama bu defa Kemal bu eve gelmeyeceksin deyince Narin’in başından kaynar sular dökülür.

Masal ise Narin’in yanına gitmek için oyun üstüne oyun çevirir. Sonunda Narin’in kollarında uyuyakalan Masal’ın halini gören babası Narin’e gelmesini söyler. Bu süreçte Oya da boş durmaz ve Pelin’i ayarlar. Güzelliğiyle dikkat çeken Pelin, Masal’a yardımcı olmak için eve gelen pedagogdur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu