Beni Affet 1 Kasım Çarşamba 1245. Bölüm Özeti – Mükellef’in Planı

Star Tv ekranlarını 7 sezondur süsleyen Beni Affet yeni sezonda da yeni oyuncu ve yeni konularla seyircisini heyecanlandırmaya devam etmekte. Şeyma Korkmaz ve Murat Danacı’nın başrol oyuncusu olarak bulunduğu Beni Affet 1 Kasım Çarşamba günü Feride ve Yaman Cüneyt’ten dolayı sıkıntı yaşarken, Güzel ise teyzesi Mükellef’in aşıkları ayırmak için plan telaşı içinde olduğunu seyirci izleyecek. Beni Affet’in 1 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan 1245. bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Beni Affet 1 Kasım Özeti

Eski aşıklar Feride ve Cüneyt Beni Affet’in kavuşsun mutlu olsun diye dualar ettiği çiftti. Ancak hayat bu ya ikilinin hayatında yaşadıkları onları ayrılığa sürüklerken ikisine de ayrı hayatlarda ayrı sınavlar eşlik etti. Yaman ile evlenen Feride kendi sınavını verirken bu hayatta, Cüneyt de sağlık sıkıntılarıyla boğuşmaya başladı. Arkadaşı doktor Mine sayesinde sağlık açısından iyi olmadığını Alzheimer olduğunu öğrenen Cüneyt yıkılmıştır. Feride ise gerçekleri öğrense de Cüneyt’e inanamaz ve bu duyduklarının doğrularını kanıtlamak Cüneyt’e düşer.

Ancak Feride artık Yaman’ın eşidir ve eşi de Feride’yi kıskanmaktadır. Cüneyt Feride’ye hasta olduğu nedeniyle yanında durmasını rica eder ancak bu yaşananlardan dolayı Feride Yaman ile zor dakikalar yaşar. Güzel’in teyzesi Mükellef ise ikilinin ayrılması için hain planlar yapmaktadır. Güzel’in yanında olduğunu hissettirmek için çabalayan Murat ise bakalım bu plan sonunda sevdiğinden vazgeçebilecek midir merak konusudur.

Zeynep ise sağlık sıkıntısı yaşayınca Ateş yüreğinin sesini dinleyip onun yanı başında durunca Toprak onları görür. Onları görmese üzülürken Ateş’in verdiği bir tepkiden dolayı ikili arasında gergin dakikalar yaşanır. Neriman ise Mahir’in “Benim pamuk anam, elleri bazlama kokan anam bunları yapamaz.” sözlerine inat Galip’in gönlünde yer etmek için güzelleşme gençleşme yolunda adımlar atarken hayatında beklemediği sorunlarla yüzleşmek zorunda kalır. Pınar ise balo nedeniyle oldukça heyecanlıdır ona hazırlanma konusunda Kader yardımcı olur. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1 Kasım Çarşamba 1245. Bölüm Özeti – Mükellef’in Planı (1 Yorum)

  1. Ateş pınara aşık olsun ve zeynebi unutsun pınarda ateşe aşık olsun bunları zeybep kıskansın