Beni Affet 10 Ekim Salı 1229. Bölüm- Cüneyt’in Zor Günleri

Star Tvnin gündüz kuşağı dizisi Beni Affet uzun süredir ekranlarda olmasına rağmen severek izleyen seyircilerine sahip. Beni Affet’in 10 Ekim Salı günü yayinlanacak olan 1229. Bölümünde Zeynep-Ateş-Toprak ask üçgeninde yeni gelişmeler yaşanacak. Beni Affet’in 10 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 1229. Bolumu ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Yaman bebeğinin ölmesinde dahi suçlu olarak addettiği Cüneyt’i darp eder. Cüneyt ise zaten var olan hastalığının üstüne Yaman’dan aldığı darbenin ardından Cüneyt sağlık açısından kendinde farklılıklar hissetmektedir. Bu durum kendisini de korkutmaya başlar. Güneşini düşünüp derdine dert ekler. Bu sıkıntıdan kurtulmak için beklenmedik bir isimden yardım talep eder. Feride ile bir türlü anlaşamayan ve anlaşmak için de çabalamayan Asiye hastanelik olunca orada yaşadığı bir olay ile hiç göstermediği yüzünü Ferideye gösterir. Feride ise daha önce hiç karşılaşmadığı bir Asiye ile karşı karşıyadır. Murat hakkında oldukça önemli bir bilgi Zühre tarafından öğrenilmek üzeredir.

Toprak ise Zeynep’e duygularını döker ve kendisiyle evlenmek istediğini söyleyecekken durumdan haberdar olan Ateş son dakikada onların yanına gelir. Oluşan ask üçgeninde herkes aynı ortamdadır ve konuşulanlar nedeniyle ortam daha farklı ve gergin bir boyuta taşınır. Sevgilerde kalan Yiğit ve Kadere Sevgi ve Şahin bir sürpriz yapıp mutlu olmalarını sağlamak için çabalarken Yiğit yine mutluluk verecek olan sürprizi huzursuzluğa çevirme konusunda maharetini gösterir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın