Beni Affet

Beni Affet 11 Aralıkta Neler Olacak? Feride Ve Yaman Barışacak Mı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 11 Aralık Pazartesi günü 1273. bölümü ile ekranlarda olacak. Peki neler olacak, Feride ile Yaman barışacak mı? Yaman, Cansu’nun itiraf etmesini sağlayacak mı? Tüm bu sorularınızın cevabı olan Beni Affet 1273. bölüm özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 1273. Bölüm Özeti

Feride ile Yaman geçtiğimiz hafta gergin dakikalar yaşamıştı. Yaman eşine doğruları anlatsın diye Cansu ile yüzleştirmek istese de Cansu Yaman’dan kaçmayı başarmıştı.beni affet 13 kasım resmi 4 Beni Affet 11 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabına gelecek olursak; Feride eşiyle yaşadığı sıkıntıların odak merkezi olan Cansu ile karşı karşıya gelir.

beni affet 8 aralık resmi 4

Hesap bile soramadan iki kardeşin başına beklenmedik bir olay gelir. Yaman ise olanlardan habersiz hala Cansu belasını aramaktadır. Zira eşine gerçekleri anlatırsa Feride ile arası düzelecektir. Zühre’nin başına olmadık sıkıntılar çıkaran Cihan ise karşısında birlik olmuş Osman, Cüneyt ve Murat ile karşı karşıyadır.

beni affet resmi2 3

Yaptıklarını ona ödetmenin bir yolunu bulacak olan Kozanlar yaptıkları planı uygulayacakken Osman’ın attığı bir adım ile bu plan rayından çıkar. Ateş ise Zeynep’in üzülme sebebi olan Pınar’ı şirkette görünce şaşırır. Ailesine ve özellikle ablasına yaptıklarından dolayı oldukça kızgın olan Ateş, Pınar’a ağzına geleni söyler ve tuttuğu gibi ailesinin yanına getirir.

Toprak ise Zeynep’i tekrar kazanabilmek adına adımlar atmaya devam eder ve Zeynep’in yanına gelir. Ateş ise Toprak’a öyle bir teklifte bulunur ki Toprak neye döndüğünü şaşırır. Kader’in bahtsız kaderinin bir parçası olan ve belki de hayatının en yanlış tercihi olan Yiğit ise yine Kader ve ailesini üzecek bir harekette bulunur.beni affet 15 kasım resmi 2 Kader’in de bir dayanma noktası vardır ve artık Yiğit o sınır geçmiştir. Kader de ağzına geleni söyler. Ama Yiğit’in sözleri karşısında Kader ne diyeceğini bilemez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu