Beni Affet 11 Ekim Çarşamba 1230. Bölümde Neler Olacak? İşte Ayrıntılar

Star Tv’nin uzun süredir ekranları süsleyen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet 11 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 1230. bölümde seyirciyi Pınar ile ilgili yaşanacak sürpriz gelişmeler beklemekte. 11 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 1230. bölümünde neler yaşanacak işte ayrıntılar…

Feride-Cüneyt-Yaman üçlüsünün yaşadıkları her olay diziye farklı bir renk katmakta. Cüneyt ile Yaman’ın arasında geçen tatsız olaylar sonunda Cüneyt sağlık açısından sıkıntılı günlerine bir yenisi daha eklenmiştir. Cüneyt bile artık kendinin sağlığının elden gitmek üzere olduğunun farkına varınca aklının ucundan geçmeyecek olan bir isimden yardım talep eder. Bu durumun ardından edindiği bilgi ise onu oldukça üzer. Feride ise sürekli Asiye’nin baskısını hissetmektedir. Sürekli takibe aldığı Feride’nin yeni sırrını öğrenen Asiye Feride’nin bir karara varması konusunda gelişmelere neden olur. Zühre ise Murat’ın gizlediği bir şeyin olduğunu fark eder ve bu gerçeği öğrenmek adına onun peşine düşer. Zühre’nin peşinde olan Osman da bu iz sürme olayına katılınca hem Zühre hem de Osman Murat’a dair bir gerçeğe ulaşırlar. Öğrendikleri gerçek ise ikiliyi oldukça mutsuz ve huzursuz eder. 

Ateş ile huzursuz dakikalar yaşayan Zeynep onun gönlünü almak için çabalar. Ancak Ateş Zeynep’in onun için çabalaması karşısında oldukça farklı bir tepki verir. Zeynep’in kız kardeşi Pınar ise yaşadığı olay nedeniyle Ateşlerin evinde  farklı bir ortam oluşur. Kendini Yiğit’e teslim etmiş olan Kader ise Yiğit’in gerçek yüzünü görmemekte ısrarcıdır. Hatta onun hayatına girdiğinden dolayı onun zarar gördüğünü düşünüp kendini paralamaktadır. Mahir ise sevdiği kadının bu durumundan dolayı farklı bir tavır sergiler. Yiğit ise Kader’i daha da üzmeye devam edecek olan planlarına sürekli bir yenisini eklemektedir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın