Beni Affet 12 Aralıkta Neler Olacak? #Feride Ve Yaman Barışır

Yedi sezondur ekranlarda olan sevilen dizi Beni Affet 12 Aralıkta 1274. bölümü ile ekranlarda olacak. Peki 12 Aralıkta neler olacak? Yaman ve Feride barışacak mı? İşte bu sorularınızın cevabı olan özetimiz haberimizin devamında…

Beni Affet 12 Aralık Özeti

Feride ile Yaman’ın arasını ne zaman düzelecek ne zaman barışacaklar ya da barışacaklar mı diye bekleyen pek çok seyirci olduğuna eminiz. İşte beklenen bölüm geldi. Feride geçtiğimiz bölümde Cansu ile konuşmaya çalışmıştı. Yaman, artık Feride’den umudu kesmiş ve hatta kendisinden boşanacağını zannederken Feride bir anda Yaman’ın karşısına geçip boşanmak istemediğini ve onu çok sevdiğini söyleyip sarılır.

Yaman rüya mı gerçek mi algılamaz, sevinçten uçar adeta. Osman, karısı Zühre ile vakit geçirmek adına onu yemeğe çıkarır. Yemekte konu konuyu açar ve konu Cünet ve Murat’a gelir. Zühre onlar hakkında beklenmedik bir şey öğrenir. Mükellef sayesinde Kozanların başına musallat olan Cihan ise Kozanlardan intikam almak için elinden geleni yapmaya kendi kendine söz vermiştir.

Ateş ile Zeynep ise evlilik yolunda adım atarlar ve evlilik öncesi planlarını konuşurlar. Zeynep, Ateş’ten bir işte çalışmasını ister zira evi geçindirmesi gerekmektedir. Ateş ise bir plan yapar ama bu plan Zeynep’in şaşırmasına neden olacak bir plandır. Pınar ise başına gelenlerden dolayı herkese kızgındır.

Zeynep ise bu yönde bir adım atarak Toprak’ın gerçek niyetini kardeşine göstermek için çaba sarf eder. Toprak’ın annesi Lerzan ise oğlunun şirkete kıymet vermediğini görüp üzülür ve paralel olarak Pınar’ı da işten kovar. Bunu duyan Pınar büyük bir öfkeye kapılır ve soluğu Toprak’ın yanında alır. Gittiğinde ise onu sürpriz beklemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın