Beni Affet 1231. Bölüm 12 Ekim Perşembe Neler Yaşanacak?

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara gelen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet yeni bölümlerinde yeni olaylarla izleyiciyle buluşmakta. Beni Affet’in 12 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 1231. bölümde yaşanacak olaylarla ilgili ayrıntılar haberimizin devamında…

Feride uzun süredir Asiye ile zor zamanlar geçirmekteyken Asiye’nin çamaşır suyu nedeniyle hastaneye kaldırılması ardından Yaman’a da olayın nasıl olduğu ile ilgili tek laf etmemesi Feride ile aralarında buzların erimesine neden olmuştur. Ancak Asiye yine de Feride’nin yaptığı her işe bir eleştiri getirmektedir. Aralarında az da olsa bir düzelme olan Feride ve Asiye, Zührelere misafirliğe giderler ancak bu ziyaretin sonunda bir kavga yaşanır. Osman ise yaşananlardan dolayı Murat’ın görüştüğü Güzel ile yüzleşir. Bunu öğrenen Murat sinirle soluğu Osman’nın yanında alır.  Cüneyt ise en zor günlerinde yardım talep ettiği kişi nedeniyle daha da büyük bir problemle yüzleşir. 

Zeynep ise Ateş’in tavırlarındaki büyük değişimden dolayı çok üzgündür. Onun sözleri de Zeynep’i üzmüştür. Arası bozulan çiftin arasını bulmak için Sevgi ve Kader işe el atarlar. Sevgisini içine atıp Toprak’ın Zeynep’i kazanması için ona söz veren Ateş’in içinde fırtınalar kopmaktadır. Toprak ise her şeyden habersiz Zeynep ile güzel vakit geçirmek adına ona bir sürpriz hazırlamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın