Beni Affet

Beni Affet 1246. Bölüm 2 Kasım Perşembe Özeti – Toprak İz Peşinde

Beni Affet 1246. Bölüm özeti yayınlandı! 2 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek olan Beni Affet dizisinde neler olacağı yazının devamında açıklanmıştır.

Star Tv’nin sevilen ve on iki sezondur ekranları süsleyen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet soluksuz devam etmekte. Beni Affet’in 2 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 1246. bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Beni Affet 2 Kasım Özeti

Feride ile Cüneyt bir araya gelince Cüneyt hastalığını itiraf eder. Feride ise şaşkındır. Başta inanmak istemese de Cüneyt’in anlattığı olaylara ve kendi tespitlerine bakan Feride buna inanır. Cüneyt’in hastalığı ise adım adım ilerlemekte ve masadaki su şişesine ne dendiğini bile unutmakta, telefon yerine televizyon diye karıştırmaktadır. Feride onun bu haline çok üzülür.

beni affet 2 kasım resmi 3

Feride bu hastalığın ne zaman başladığını söyleyince Yaman’ın başına vurduğu zaman hastalığın nüksettiğini söyler. Feride ise bu durum karşısında kendini suçlamaktadır. Cüneyt bir de buluştukları yerde bayılınca Feride’nin eli ayağına dolaşır. Yaman’a ise yalan söylemek zorunda kalır. Seher ise Feride’nin davranışlarındaki farklılığı fark edip fırsatı değerlendirir ve Feride’yi takibe alır.

beni affet 2 kasım resmi 2

Toprak ise Sevgi’ye Zeynep’in daha önce erkek arkadaşı oldu mu diye sorgularken kimsenin ağzından laf almayı başaramaz. Ancak evine kurduğu sistem sayesinde evindeki yabancılara bakacakken evden çıkan Ateş ve Zeynep’i  görür. Zeynep hala hastadır ve toparlanması için yanında Ateş vardır. Ateş geçtiğimiz bölümde başında şarkı söylemiş hatta ağlamıştır. Aşkını içine gömen Ateş ve Zeynep’e Toprak hain bir plan yapar. Böylece gerçeklere kendince ulaşabilecektir.

beni affet 2 kasım resmi 1

Bakalım ikili Toprak’ın hazırladığı bu tuzağa düşecek midir? Murat yengesinin bu ilişki yürümez demesine rağmen Güzel ise teyzesi Mükellefin bu ilişkiyi bitir demesine rağmen sevenler ayrılamaz. Murat kendini kötü hisseder ve soluğu Mükellef’in yanında alarak kendisinin iyi biri olduğunu ona göstermeye çabalarken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Kader ise yaşadıklarından dolayı içindeki acı dolu ummanı aktaracak birini ararken şaşıracağımız bir isimle dertlerini paylaşır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu